Co dělat ve volném čase?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Kateřina Dloubalová

Co dělat ve volném čase?

Nový příspěvek od Kateřina Dloubalová » 26 črc 2016 16:43

Ahoj všichni. Zjistila jsem že můj život je ráno vstát, jít do práce a po příchodu z práce se starat o domácnost a takto se to opakuje každý den. Chci si občas udělat chvíli jen pro sebe jinak se z toho zhroutím. Co tak děláte ve volném čase? Chci si každý den najít čas a něco dělat jiného než pouze pracovat. Katka




Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 26 črc 2016 19:19

Ahoj Katko, úplně tě chápu, protože tohle není život, je to jen přežívání. Každý den práce, pak doma uvařit a zbude jen hromada nádobí. Určitě si najdi chvilky pro sebe, tady se moc radit nedá, záleží na tom, co tě zajímá.
Já mám svoji zahrádku, mám radost z každé rozkvetlé kytičky a svého psa, kterému se také hodně věnuji. Někdo chodí s přítelkyní na kávičku, nebo sportuje, jezdí na kole, čte, nebo jde občas do divadla, musíš vyzkoušet co by tě nejvíc bavilo.

Pro začátek se můžeš dát tady k nám, pomáhat odpovídat na otázky podle svých životních zkušeností, nebo i jen tak s námi pokecat. Já mám tuto poradnu jako relax mezi jinými povinnostmi, uvařím si kafe a kouknu sem, jestli se někdo na něco zeptal. ;)

Uživatelský avatar
prasák
člen
Příspěvků 891
Registrován 20 bře 2016 07:30

Nový příspěvek od prasák » 27 črc 2016 13:50

Dobře ty, čerte. To ale upravuješ v nějakém programu ne? Ty fotky.

Jinak Kateřino, musíte si na sebe najít čas jinak se zblázníte. Koníčků je celá řada. Jak píše Ann, někdo si zajde s přáteli na sklínku nebo kávu, někdo relaxuje v přírodě, někdo rád jezdí na kole. Přišel jsem na to že není vůbec špatný zainvestovat do relaxační muziky. Koupil jsem 12 CD a je to paráda. Napustím si vanu s Karlovarskou solí, pustím relaxační CD a za hodinu mi to tak dodá energii že jsem jak o 10 let mladší. Jestli nechceš investovat do CD tak je i na youtube spousta této relaxační hudby. Například https://www.youtube.com/watch?v=5LXhPbmoHmU . Většina z nich trvá několik hodin.

:idea:
Možná by bylo dobré začít chodit třeba na masáže zad a podobně. Určitě si něco najdeš co tě bude dodávat energii. Tak držím palce a ať se ti daří. A pamatuj že pracovat od rána do večera nejde do nekonečna. Může se to projevit i na zdraví.

Uživatelský avatar
Čertík
člen
Příspěvků 2691
Registrován 20 úno 2016 08:35

Nový příspěvek od Čertík » 27 črc 2016 14:54

prasák To ale upravuješ v nějakém programu ne? Ty fotky.
To je jasný že jo. Jinak by to bylo nezajímavé. Je to ale strašně velkej kůň. Vyrazíš někam, nafotíš, pak to upravuješ v PC. Paráda. Mohl si mi napsat jestli to upravuju v programu interní poštou. Nikdo mi tady nepíše . :cry:

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 27 črc 2016 15:20

Fotky jsem taky ocenila, jsou vážně super! Máš dobré oko. Taky jsem dřív hodně fotila, ale ty úpravy jsou požírač času, už mě to tolik nedrží.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Co dělat ve volném čase?
       od Petr » 05 led 2019 16:37 »
    2 Příspěvků
    1179 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Petr
    12 led 2019 07:30
  •    Životnost pozink plechu na volném prostranství?
       od Gagarin » 27 zář 2017 16:40 »
    3 Příspěvků
    1162 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    27 zář 2017 17:08
  •    Vytáhnou se po čase záclony?
       od Gagarin » 05 bře 2017 09:10 »
    2 Příspěvků
    988 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Paulie
    05 bře 2017 14:19
  •    Ukazují webkamery míst v reálném čase?
       od nechápavá » 26 kvě 2017 21:32 »
    3 Příspěvků
    1038 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Eman
    29 kvě 2017 22:01
  •    Denní svícení v zimním čase
       od Milan Štěpán » 02 led 2020 16:08 »
    1 Příspěvků
    1143 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    03 led 2020 08:25