Jaké roční období máte nejraději ?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Čertík
člen
Příspěvků 2691
Registrován 20 úno 2016 08:35

Jaké roční období máte nejraději ?

Nový příspěvek od Čertík » 29 říj 2016 11:03

Já jako fotograf miluji podzim to je všude krásně napadané listí které má nádherné barvy. Zima zasněžené kopce a stromy to je taky nádhera. Léto všechno kolem kvete nádherné procházky dlouho je vidět dobře se fotí. Nejmíň mám rád jaro. To jsou stromy holé, rostliny ještě nekvetou a vše je takové smutné barevně. A co vy?




Uživatelský avatar
Čertík
člen
Příspěvků 2691
Registrován 20 úno 2016 08:35

Nový příspěvek od Čertík » 29 říj 2016 11:05

Teď mi vlastně napadlo že jsem si trošku naběh :D . Určitě je zde spoustu zahrádkářů a napíšete mi že máte nejraději jaro kdy se sází sazeničky semínka a tak dále. Tak to opravuji moji otázku jaro mám také rád. Sázím papriky okurky rajčata.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 29 říj 2016 11:33

Ne Čertíku, nejde o to sázení. Na jaře se příroda probouzí a každý den je vidět nějaká změna. Začne to už v únoru, kdy se objeví první sněženky. Hned po nich krokusy a další cibuloviny, které v zemi přezimovaly. Pak postupně rozkvétají keře, po nich stromy. Hodně keřů kvete ještě dříve než jsou olistěné. Mám ráda jaro a všechna ta překvapení, kdy ještě včera nebylo nic vidět a dnes už něco barevného kvete. Naopak nemám ráda podzim, přijde mi studený a šedivý. Jakou barvu má listí, které musím každý den uklízet, tak to je mi celkem jedno. :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 29 říj 2016 11:38

Jaro nemám rád. Všechno se nalévá a pučí, ale mně nikdo nenaleje a nepučí.
To měl být pokus o vtip :D

Samozřejmě, jaro je to nekrásnější období, a nezáleží, že jsem i zahradníček.

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 29 říj 2016 13:31

Mě nejvíc štymuje Červen vše je hotovo,zrají třešně,jahody,voní seno na loukách a chtěl jsem napsat zvoní kosy ale to bývalo.Teď bych si troufnul tvrdit že už snad kosou vládnu u nás jenom já.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek