Rovná nebo šikmá střecha výhody

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Ebrt

Rovná nebo šikmá střecha výhody

Nový příspěvek od Ebrt » 07 led 2017 15:56

Má cenu při koupi domu se dívat na to jestli má rovnou nebo šikmou střechu? Má rovná nebo šikmá střecha nějaké výhody?




Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 07 led 2017 16:08

Já nejsem odborník a snad ti některý z našich odborníků správně odpoví, ale já jako nevýhodu na rovných střechách v tomto počasí vidím silnou vrstvu sněhu, která se asi musí odstraňovat.

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 07 led 2017 16:41

No my máme střechu rovnou.Její výhody no ani bych neřekl.Jediná výhoda snad je ta že je po ní bezpečný pohyb.S tím sněhem má Ann pravdu jak ho je okolo 60 cm tak radši shazuji.No a nevýhody asi ty že jsou rovné střechy které netečou ale jednou potečou.A další fakt je ten že domek vypadá spíše jak bytovka a ne jako rodinný domek.A co budete nejvíc postrádat je půdní prostor kam se odkládají dočasně nepotřebné věci.Já mám docela velkou zděnou kůlnu a už bych měl potřebu to zase rozšířit.Když to řeknu před manželkou tak mě nemilosrdně pošle do pr.ele.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek