Co TIC-TAC a vy?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Mudr.Lant

Co TIC-TAC a vy?

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 bře 2017 14:33

Pokud rádi mlsáte Tic-Tacy, nasypete si neurčitý počet na dlaň a šup do pusy nebo přímo do pusy?




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 14:36

Prosím na debility neodpovídat. Jinak s nimi nepřestane :-n :-n :-n

Uživatelský avatar
Einstein
člen
Příspěvků 645
Registrován 31 led 2017 07:09

Nový příspěvek od Einstein » 02 bře 2017 14:44

Když jsem je jako malej klučina dával přímo do pusy, dostal jsem od mamky facku :-t ať si je nasypu po jednom do ruky, že to musím vychutnávat a né to hned sež.at. /:/)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 14:48

Einsteine, prosím, nečti jen otázku, ale i následné reakce. Jednak se může stát, že tvá odpověď už tam byla a jednak odpovědí podporuješ rozvoj debilních otázek v poradně :cry: :cry: :cry:
Mimochodem, poradna se tak jmenuje od slova poradit. Není to žádná anketa ani průzkum veřejného mínění. Bylo by dobré se tím řídit. ;)

Uživatelský avatar
Einstein
člen
Příspěvků 645
Registrován 31 led 2017 07:09

Nový příspěvek od Einstein » 02 bře 2017 14:56

Já jsem tvou odpověď četl. Otázka mi připadá dobrá tak jsem na ni odpověděl. My si tu takto i povídáme, vždy tady tomu tak bylo.

Pokud někdo na otázku odpovídat nechce, nikdo ho nenutí. Nechápu proč někomu zakazovat se tu normálně bavit. To bych chtěl vidět co bys napsal na otázku "Taky je u vás tolik sněhu"? I to se tu píše a rádi o tom pokecáme. Pokud nechceš odpovídat tak neodpovídej. Tady to tak prostě je.


satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 15:01

Rozumím ti, ale potom není šance se nějak vypořádat s trolly, kteří jsou schopni vysloveně zaplevelit poradnu. Pochopitelně nikomu nic nezakazuji, ani nemohu, ale prosím tě, abys trochu rozlišoval i podle autora a "podtónu" dotazu. Víc nemám, co bych ti k tomu řekl.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 bře 2017 15:03

Einstein Já jsem tvou odpověď četl. Otázka mi připadá dobrá tak jsem na ni odpověděl. My si tu takto i povídáme, vždy tady tomu tak bylo.

Pokud někdo na otázku odpovídat nechce, nikdo ho nenutí. Nechápu proč někomu zakazovat se tu normálně bavit. To bych chtěl vidět co bys napsal na otázku "Taky je u vás tolik sněhu"? I to se tu píše a rádi o tom pokecáme. Pokud nechceš odpovídat tak neodpovídej. Tady to tak prostě je.
:-y
To víš, plevel přichází s jarem!

Uživatelský avatar
Einstein
člen
Příspěvků 645
Registrován 31 led 2017 07:09

Nový příspěvek od Einstein » 02 bře 2017 15:09

Připadá mi BLBOST někomu z registrovaných neodpovídat na otázky. Mudr.Lant se tu jako skoro jediný pravidelně na něco ptá. Kdyby se každý z nás jako on občas na něco zeptal, tak je na poradně o mnoho víc otázek, chodí díky tomu víc lidí z vyhledávačů a poradna se rozjede ještě víc. Já SEO optimalizace webů studoval, tudíž vím že čím víc otázek tu bude, tím vyšší bude návštěvnost z vyhledávačů, tím více se budou lidi ptát. Proto bych nikoho nenaváděl ať Mudr.Lantovy neodpovídá. On jako jeden z mála přidává otázky pravidelně. Což poradně určitě neuškodí, ba naopak. Kdo nechce ať mu na ně neodpovídá, já se od této metody distancuju, v tom nejedu. /n/ Když se zeptá , odpovím mu.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 15:15

Neberu ti tvůj názor, ale dotazy účastníků poradny jsou sice žádoucí, ale v množství a tematice, jak je produkuje Mudr.Lant už je to o něčem jiném.
Naopak čím více bude tazatelů takzvaně zvenku a čím kvalitnější odpovědi dostanou, tím více bude stoupat popularita fóra, protože se do obecného podvědomí časem dostane, že "Poradna, jo, tam jsou solidní lidi, kteří ti v rámci možností poradí a neradí blbosti".
Ale je to bohužel jen můj názor, nemusí s ním pochopitelně každý souhlasit.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 bře 2017 15:17

Mudr.Lant Pokud rádi mlsáte Tic-Tacy, nasypete si neurčitý počet na dlaň a šup do pusy nebo přímo do pusy?
Pokud moji otázka někdo stále nechápe, tak bych doplnil, že brát si bombóny z dlaně je více nehygienické.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 15:20

:lol: :lol: :lol: Chápu ji moc dobře, ale TIC-TAC nemlsám, takže nemohu přímo na tvoji otázku odpovědět. :lol: :lol: :lol:
A svůj názor na ni jsem dávno napsal.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 bře 2017 15:25

Pokud to nemlsáš, neodpovídej a nenabádej!:-)(

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 15:30

Ty mně budeš něco povídat o diktatuře :lol: :lol: :lol:
Co to potom po mně natvrdo vyžaduješ :shock:


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Škodí bonbony Tic Tac zubům?
       od Lubor » 26 dub 2017 13:32 »
    2 Příspěvků
    713 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Tomáš
    27 dub 2017 09:49