Konec hádek

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Einstein
člen
Příspěvků 645
Registrován 31 led 2017 07:09

Konec hádek

Nový příspěvek od Einstein » 26 bře 2017 18:32

Líbilo se mi že uživatelka Ann v jedné odpovědi napsala, napište každý svůj názor a uživatel si z toho vybere. Nešlo by se toho držet než se stále hádat kdo má pravdu? Všiml jsem si že třeba já i Paulie to děláme tak, že odpovíme a víc se s nikým nehádáme kdo má pravdu. Prostě napíšeme svůj názor a hotovo. Zdá se mi ale že když něco napíše Ann, musí se za to prostě doplnit odpověď aby zase vznikla hádka nebo vyvracení názoru. Vůbec bych se jí nedivil, kdyby se tady na to vykašlala a šla pryč. Myslím že se s vámi nebude chtít hádat donekonečna. Je to nejlepší odbornice na zvířata a rostliny kterou tu máme, tak proč jí stále někdo vyvrací názor a hádá se s ní. Mudr.Lanta a Satama tady vůbec samostatně rozebírat nebudu, ty se neshodnou nikdy. Přitom je to taková škoda. Oba mají dobré zkušenosti, myslím si ale že už se tím prostě baví že jeden osočuje druhého že nemá pravdu atd... nechcete už toho nechat? Prostě napište k otázce každý svůj názor a víc to neřešte. Uživatel si z toho vybere.

To byl můj takový osobní výlev protože už to nemůžu dál sledovat. Připadá mi že to někdo dělá dokonce schválně. Nejspíš se opět nic nezmění, ale napsat jsem to chtěl.

Přestaňte každý mít pocit že musíte mít poslední slovo. Jste dobrý rádcové, tak proč se pořád hádat kdo má lepší odpověď. Tak mi to připadá. Udělejte si na mě názor jaký chcete, ale zkuste se na to podívat z jiné strany a uvidíte co tím myslím.

Připadá mi to že vás to prostě baví se i o malichernostech dohadovat a každý z vás musí mít poslední slovo.
Já napíšu k odpovědi svůj názor jak bych to řešil já a víc s nikým hádat nebudu.

Každý si musí sáhnout do svého svědomí.




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 26 bře 2017 18:43

Zlatá slova :-y :-y :-y
Průšvih je v tom, že ty hádky se obvykle vůbec tématu a odpovědí netýkají. Když mám mluvit za sebe, "napadnu" jen úplně nesprávnou odpověď někoho jiného a snažím se, aby tazatel dostal správnou. Na invektivy se snažím nereagovat, ale bohužel to někdy nejde a jsem donucen se bránit. V každém normálním fóru se v tom okamžiku přechází na debatu formou SZ, protože to obvykle ostatní účastníky nezajímá a nic jim to neříká. Tady se to bohužel "nenosí". Naopak jsem veřejně napaden za posílání SZ, a to navíc formou, která mě dehonestuje a proti které se bohužel nerad, ale opět musím veřejně bránit.
A poslední slovo? Nemusím mít v okamžiku, kdy mě předchozí příspěvek nenapadá, neuráží apod., a pokud to nepřesahuje určité meze, vzdávám se ho i v takových případech.
Omlouvám se, že jsem zde psal hlavně za sebe, ale Einstein mi trochu nahrál, protože jinak už jsem pomalu nevěděl, kudy kam. Einsteine, díky :-pa

Uživatelský avatar
Einstein
člen
Příspěvků 645
Registrován 31 led 2017 07:09

Nový příspěvek od Einstein » 26 bře 2017 18:50

Tak samozřejmě že pokud bude někdo tebe napadat že se budeš bránit. Museli by si to vzít k srdci všichni. Já jsem teď alespoň týden nepřijdu, protože mi to tu prostě nebaví když se to tu hádá. Pokud bude za týden situace lepší, začnu sem zase chodit. Mějte se.

Snad se na mě nikdo nebude zlobit že jsem napsal svůj názor. Ať si z toho každý vezme co chce.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 26 bře 2017 18:54

satam No dobrá, uvidíme, co nám za měsíc řekne admin, zda k návštěvnosti fóra víc přispěla jeho bulvárnost a nebo jeho poměrně slušná úroveň a dobré rady.
Admine, doufám, že si tento můj příspěvek přečteš a zařídíš se podle toho.
Einstein Já sem teď alespoň týden nepřijdu, protože mi to tu prostě nebaví když se to tu hádá.
Myslím, žes trefil jádro pudla.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 26 bře 2017 19:01

Přečetl jsem tvůj příspěvek jedním dechem a v jádru máš pravdu, ale nedávno jsem psal, že takové situace budu ignorovat, ale někdy mi to nedá, obzvlášť, když tázající vůbec neví , čí která odpověď je pravdivá, přibližná, normální... Psal si, že Ann je odbornice na na chov psů a pěstování květin, satam je znalý zákonů a já, já radím, poradím svoji školou života. A všichni, kteří tu jsme si můžeme zazpívat Ten dělá to a ten zas tohle...... a všichni dohromady udělají toho moc.
Jsem proto, aby se zakopala válečná sekera a použilo se mušketýrské "Jeden za všechny, všichni za jednoho"!


Uživatelský avatar
Paulie
člen
Příspěvků 1535
Registrován 16 úno 2016 08:21

Nový příspěvek od Paulie » 26 bře 2017 19:07

Einstein Všiml jsem si že třeba já i Paulie to děláme tak, že odpovíme a víc se s nikým nehádáme kdo má pravdu.
Byl jsem zmíněný v tématu, tak se k tomu taky musím vyjádřit.
Já samozřejmě nevím všechno. Pokud si myslím že vím na otázku odpověď, tak odpovím. Když někdo napíše že má na to jiný názor, upřímně je mi to jedno. Píšu to co si myslím já. Odpovím na otázku, popřípadě se podívám jestli nemá tazatel ještě nějaký dotaz, víc nikomu moji odpověď vnucovat nebudu. Je mi jasný že to má dvě strany. Pokud někdo ví že ostatní uživatel napsal špatnou informaci tak ho opraví. To je samozřejmě jasné. Mě do toho prosím netahejte, napíšu vždy pouze svůj názor. Jestli si ho tazatel vybere, záleží pouze na něm :-). Já jsem pouze takový pohodový rádce a napíšu svůj názor. Když mi někdo opraví že nemám pravdu, přiznám se že mi to nevadí.

Uživatelský avatar
Paulie
člen
Příspěvků 1535
Registrován 16 úno 2016 08:21

Nový příspěvek od Paulie » 26 bře 2017 19:19

Podle mě se nehádají úplně do krve. Kdyby se hádali a byli na sebe naštvaný tak spolu nebudou takto komunikovat http://www.24poradna.eu/co-jste-delali- ... t8712.html . Možná by pomohlo udělat dole na stránce chat pro registrované uživatele, kde by si to mohli vždy vyříkat. Pak by se ale vlastně nikdo nezeptal novou otázkou jaké je u vás počasí ale napsal by to asi přímo do chatu, tak nic.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Konec Ordinace v růžové zahradě ?
       od Zuzka » 06 črc 2016 19:57 »
    2 Příspěvků
    1197 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ralf
    06 črc 2016 20:13
  •    Konec konta na Frekvenci 1 ?
       od Martina Dolecká » 08 črc 2016 12:58 »
    2 Příspěvků
    876 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Paulie
    09 črc 2016 19:47
  •    Kde je konec světa?
       od Libor 09 » 07 lis 2016 14:27 »
    5 Příspěvků
    1125 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    07 lis 2016 19:30
  •    Už je konec uprchlíků?
       od Klára » 10 led 2017 13:06 »
    5 Příspěvků
    901 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Eman
    21 črc 2017 08:39
  •    Blíží se už konec islámského státu?
       od Dušan » 27 bře 2017 12:08 »
    2 Příspěvků
    651 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    27 bře 2017 14:17