Je to vhodné pro tuto poradnu?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Mudr.Lant

Je to vhodné pro tuto poradnu?

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 13 dub 2017 15:15

Satam, myslíš, že je vhodné, ventilovat Ann, kterou jsi donutil k odchodu?
Napiš mi nějaký případ, kde Ann na tebe útočila?! Rád bych se pobavil!


Cituji satam:
Ann, co ty víš o mně? X-krát jsem se snažil se s tebou dohodnout na jakémsi příměří a ty? Jen neustále útočíš. Proč? To tady nemůžeme koexistovat bez napadání a tolerování jeden druhého?
Naposled tě prosím: Zkus to překousnout a dál radit těm, kteří to potřebují. A zkus občas vydržet i nějakou tu srandu, i když já se jí vůči tobě rád zdržím. Naše vzájemné antipatie nikoho tady nezajímají, tak je tu neventilujme. A Poradna snad bude dál fungovat tak, jak má. Co ty nato?




Xen

Nový příspěvek od Xen » 13 dub 2017 15:30

Mudr.Lant Satam, myslíš, že je vhodné, ventilovat Ann, kterou jsi donutil k odchodu?
Napiš mi nějaký případ, kde Ann na tebe útočila?! Rád bych se pobavil!
:-y :-y :-y
Konečně někdo. Nejsem Ann, to vám může admin ověřit podle ip. Je to ale dobrý názor. :-y :-y :-y

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 dub 2017 15:30

Ann A co třeba ta hyacinta, ta narciska, ta kaktusovitá rostlina? /:/) Nepoužíváš správné botanické názvy, jen české lidové názvy rostlin, kterým žádný botanik rozumět nebude. Možná jsi dobrý češtinář, ale o botanice moc nevíš. Právě o rostlinách najdeš na netu i ve Wiki nejvíc nesmyslných informací. :lol:
Tak tohle je jeden z útoků na mě, kdy Ann zcela vědomě použila nepravdivá tvrzení (že je tak málo inteligentní, tomu nevěřím), k tomu, aby ze mně udělala "hlupáčka", který tomu nerozumí.
A sice moc chuti nemám, ale jestli chceš, prohrabu to tady a najdu těch příkladů daleko více. Škoda, že ten nejzářnější příklad - Zakázaná slova - jsem nechal smazat.
A pozor! Sama Ann řekla, že jsme ji k odchodu donutili my dva, tak se z toho laskavě nesnaž vyvléci. Já svoji odpovědnost uznávám, přestože jsem toho názoru, že Ann se díky své aroganci a svému egoismu vyřadila sama. Kdyby se nestarala o ostatní, tak jako to dělá především dabač, nikdo by se nemusel jejím útokům bránit a byl by tu klid. Ostatně, mlátím tady prázdnou slámu, protože ty sám s ní máš své zkušenosti a teď se najednou snažíš navážet do mně a sebe vystavit v lepším světle. Nezlob se, ale jsi to samé co ona.
Kdyby si odpustila tu reakci v citátu, která je jasně nesmyslná, vůbec nemuselo k žádnému střetu dojít a jeli bychom dále tak, jak jsem ji žádal v mém posledním příspěvku k "Šalvěji".
A zkusím tě požádat: Rozmysli si dobře svou reakci a hlavně napiš, která z mých tvrzení v tomto příspěvku nejsou pravdivá. Protože jinak bude tvá odpověď postrádat logický důvod.

Xen

Nový příspěvek od Xen » 13 dub 2017 15:33

Místo aby sem přišli nový uživatelé tak odchází ty co poradnu zakládali. Je mi z toho nablití. :-n
Jeden uživatel všechny vyhnal a říkejte si co chcete. Už tolikrát jsem se chtěl registrovat ale nerad bych před panem dokonalým taky utíkal. Jedině on tu dělá hádky a rozbroje. :-/n

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 dub 2017 15:33

Xen :-y :-y :-y
Konečně někdo. Nejsem Ann, to vám může admin ověřit podle ip. Je to ale dobrý názor. :-y :-y :-y
Jen skromný dotaz: Proč tak okatě zdůrazňuješ, že nejsi Ann :shock:
A k tomu ventilování: Snažil jsem se o rozumné vysvětlení bez veřejnosti, prostřednictvím PM, ale Ann mě veřejně utřela takovým způsobem, že mi nezbylo, než jí vyhovět, neposílat SM a bránit se jejími zbraněni, tedy veřejně ve fóru. Co je na tom špatného, že se bráním, když mě někdo nepravdivě osočí?
Prosím, přečti si pořádně vlákna, ve kterých jsem se střetl s Ann nebo Mudr.Lantem. Jelikož jsem tu nejnovější, hodně z toho čiší nenávist vůči novému účastníku, který má v některých oborech nějaké docela solidní znalosti. Já sám jsem nikdy neměl zájem hádky vyvolávat. Zkus mi to na důkazech vyvrátit.
Naposledy upravil(a) satam dne 13 dub 2017 15:36, celkem upraveno 2 x.


Xen

Nový příspěvek od Xen » 13 dub 2017 15:34

Napsal jsem že nejsem Ann, protože mi bylo jasný že někdo napíše Ann nepiš anonymně. Proto. Proč se tu dřív lidi nehádali a teď pořád? Aha?

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 dub 2017 15:39

Prosím, přečti si pořádně moje příspěvky a zkus se nad nimi zamyslet. Kromě jednoho případu, kdy jsem se bohužel od Ann nechal vytočit a nazval jsem ji husou, se snažím vystupovat vůči všem korektně a přímo. Pokud někomu vadí, že byť korektně tady prezentuji své názory, je mi to líto, ale není to problém můj, ale toho dotyčného.
Takže nechápu, proč mě tady i ty napadáš.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 13 dub 2017 15:45

Satam, já se nemám z čeho vyvlíknout. Pokud myslíš: Pánové, právě jste se zbavili dalšího uživatele. Jste spokojeni? :-:u. Nic o donucení jsem nečetl. Ty ano?

Xen

Nový příspěvek od Xen » 13 dub 2017 15:45

Satam co jsem četl, tak si všude dostal BAN. Už se nedivím. Pokud budeš rozhádávat lidi i tady, máš ho zanedlouho. /:/) Za mě, už aby to bylo, dřív tu byla pohoda. Přeber si to jak chceš, nejspíš mi napíšeš že jsem to nepochopil a že nemám pravdu. Upřímě od tebe ani nic jinýho nečekam. :-:u

Xen

Nový příspěvek od Xen » 13 dub 2017 15:49

Satam proč po tvém příchodu odešlo minimálně 6 registrovaných uživatelů že se s tebou nebudou hádat? Je to jejich chyba? Asi ne co? Já vím ty jsi pan dokonalý. Napiš mi co píšu špatně a bude to. Nebo že to nechápu.

Naposledy Einstein odešel KVŮLI TOBĚ , dneska i Ann. Kde je teda chyba? U těch co odchází? Ty si to zase nějak zdůvodníš viď? /:/) To je neuvěřitelný. Zítra bude novej admin a doufám že už se ráno nepřihlásíš a dostaneš BANÁN a bude tu stará parta. :lol:

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 dub 2017 15:50

Mudr.Lant Satam, myslíš, že je vhodné, ventilovat Ann, kterou jsi donutil k odchodu?
Napiš mi nějaký případ, kde Ann na tebe útočila?! Rád bych se pobavil!


Cituji satam:
Ann, co ty víš o mně? X-krát jsem se snažil se s tebou dohodnout na jakémsi příměří a ty? Jen neustále útočíš. Proč? To tady nemůžeme koexistovat bez napadání a tolerování jeden druhého?
Naposled tě prosím: Zkus to překousnout a dál radit těm, kteří to potřebují. A zkus občas vydržet i nějakou tu srandu, i když já se jí vůči tobě rád zdržím. Naše vzájemné antipatie nikoho tady nezajímají, tak je tu neventilujme. A Poradna snad bude dál fungovat tak, jak má. Co ty nato?
Škoda, až teď jsem si všiml jedné věci. Mudr.Lante, ptáš se mně, zda si myslím, že je vhodné, ventilovat Ann. To vypadá, žes to, co cituješ, vůbec nečetl, protože v tom citátu mj. přímo prosím Ann, abychom tady své vzájemné antipatie neventilovali a dodržovali jakési příměří, v jehož rámci se nebudeme už dále napadat. Nechápu, jak mi něco můžeš vyčítat a jako argument použít to, že tady prosím, abychom toho zanechali :shock:

Xen

Nový příspěvek od Xen » 13 dub 2017 15:54

Satam jsi směšnej. Ten co všechno pokaždý způsobí tak chce všechno urovnat. Vždyť jsi tu už pro smích. To píšeš na oko až to bude číst admin aby s tebou nevyrazil dveře tak píšeš jak se snažíž všechno urovnat. Vždyť si to ty ten co tu způsobuje konflikt. Jsi šašek a hraješ nefér. :-n

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 13 dub 2017 16:01

Ráno moudřejší večera.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 dub 2017 16:06

Xen Satam co jsem četl, tak si všude dostal BAN. Už se nedivím. Pokud budeš rozhádávat lidi i tady, máš ho zanedlouho. /:/) Za mě, už aby to bylo, dřív tu byla pohoda. Přeber si to jak chceš, nejspíš mi napíšeš že jsem to nepochopil a že nemám pravdu. Upřímě od tebe ani nic jinýho nečekam. :-:u
Aby bylo jasno: BAN jsem nedostal všude, jen na jednom fóru, kde jsme se jaksi nepohodli a ano, byla moje vina, že jsem nedodržoval Pravidla. Takž prosím, přestaň tu lhát a piš jen ověřené skutečnosti.
Jestli ti těch šest lidí, kteří odešli, řeklo, že kvůli mně, pak mi nezbyde, než souhlasit. Ti lidé však odešli ve chvíli, kdy došlo k napadení fór a změnil se majitel fóra. Je fakt, že s čertíkem jsem se nechtěně rozešel ve zlém, v první možné chvíli jsem se mu v PM omluvil a vysvětlil mu celé nedorozumění. Ostatní je jeho rozhodnutí, které bohužel musím respektovat.
Einstein a Ann odešli asi kvůli mně, stačí se však podívat, kolikrát a jakým způsobem jsem jim nabízel smír, vyzýval je k ukončení nepřátelství a napadání, ani jeden z nich nebyl ochoten na to přistoupit. Ještě jednou zde musím vyzdvihnout dabače, který jako jediný se chová jako rádce, bohužel mám dojem, že díky atmosféře tady na Poradně ho to brzy taky přestane bavit.
Mudr.Lante, diskuze s tebou je o ničem, protože jen umíš chytat za slovo, vytrhávat věci z kontextu a překrucovat je, takže výsledek je, že tvé reakce nenavazují na předchozí debatu. Ann by ti to možná vysvětlila, ale obávám se, že jakmile jde o mně, budete táhnout za jeden provaz.
A připomínka poslední: Ve všech normálních fórech se věci, které tu teď ventilujeme, přetřásají v MP, protože to do veřejného fóra nepatří a snižuje to jeho prestiž. Bohužel když jsem se snažil se zde taky tak chovat, bylo mi docela tvrdě řečeno, že tady se špinavé prádlo pere veřejně. Mrzí mně to, protože jestli budeme takto pokračovat, povede to nevyhnutelně k totální degradaci a nakonec likvidaci poradny.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 dub 2017 16:14

Xen Satam jsi směšnej. Ten co všechno pokaždý způsobí tak chce všechno urovnat. Vždyť jsi tu už pro smích. To píšeš na oko až to bude číst admin aby s tebou nevyrazil dveře tak píšeš jak se snažíž všechno urovnat. Vždyť si to ty ten co tu způsobuje konflikt. Jsi šašek a hraješ nefér. :-n
Zamysli se prosím, kdo tu koho napadá. Já bych si nedovolil ti tady veřejně napsat, že jsi směšnej, natož že jsi šašek. Uvědom si, že tím, co tady píšeš, prezentuješ sám sebe, mě tím urazit nedokážeš.
A zopakuji: Nejsem tu moc dlouho, teprve 6 týdnů. Zkus si projít mé příspěvky a zjisti si, co a kolikrát jsem tu vyprovokoval. Naopak se po prvních cca 14 dnech okoukávání snažím, aby tady byla Poradna a ne diskuzní kroužek několika registrovaných, kteří se notabene moc nemusí. Takže budu rád, až si nový admin udělá obrázek a dá to tu trochu do pořádku. Třeba začne tím, že tyto diskuze o ničem natvrdo zakáže a odkáže je opět natvrdo do PM, abychom si tam vyřizovali své účty a foukali svá bebíčka. Ostatně i o tom už jsem tu psal asi před 2-3 týdny. Na rozdíl od tebe nepřeji nikomu žádný BAN, i když mé vnitřní pocity vypovídají trochu jinak.

Xen

Nový příspěvek od Xen » 13 dub 2017 16:26

satam Zamysli se prosím, kdo tu koho napadá. Já bych si nedovolil ti tady veřejně napsat, že jsi směšnej, natož že jsi šašek. Uvědom si, že tím, co tady píšeš, prezentuješ sám sebe, mě tím urazit nedokážeš.
A to prosím píše člověk kterej napsal Čertíkovi (zakladateli poradny) čerte plesnivej !!!!!!! :lol:
Hodně lidí mrzí že si toho co poradnu založil vyhnal. Doufám že se vrátí a osladí ti to.. -:-/

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 dub 2017 16:40

Zpráva, kterou jsem se okamžitě po odstranění útoku na Poradnu omluvil Čertíkovi:

Omluva
Odesláno 07 bře 2017 18:46
Od satam
Příjemce Čertík

Ahoj Čertíku,

můj první příspěvek po zprovoznění databáze poradny není veřejný, ale směřuje k Tobě, abych se Ti omluvil za to, jak jsem tě v žertu nazval plesnivým čertem. Nechtěl jsem se Tě tím dotknout, skutečně šlo jen o (teď už vím, že nejapný) žert. Omlouvám se Ti za něj a doufám, že to do budoucna nebude mít další následky.
Je mi to líto a doufám, že mi alespoň nějak odpovíš. :/-p

Děkuji a přeji hezký večer.

satam


Bez dalšího komentáře.

Xen

Nový příspěvek od Xen » 13 dub 2017 16:46

Když někoho zabiju a napíšu rodině - omlouvám se, myslíš že se to urovná? Přemýšlej trochu :roll:

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 dub 2017 16:50

Kdo pochopit nechce, nepochopí :cry:

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 dub 2017 16:55

Lidi, kde se ve vás bere tolik nenávisti :o

Xen

Nový příspěvek od Xen » 13 dub 2017 17:05

satam Lidi, kde se ve vás bere tolik nenávisti :o
Jasně. my co tu chceme pohodu a né hádky co děláš tak se v nás bere nenávist. Možná k tvé osobě. Škoda že se ti každý bojí a nikdo se nepřidá. Všichni si myslí a tajně mlčí aby si z nich neudělal hlupáka jak to děláš. Už jsi někdy uznal svojí chybu? Myslím že ne.

Napíšu ti to upřímně co si o tobě myslím. JSI ZLO TÉTO PORADNY, NEŽ SI PŘIŠEL TAK SE REGISTROVALO SPOUSTU UŽIVATELŮ, CO SI TU TAK VŠICHNI UTEKLI.

Tvůj humor je tak do hospody a né na poradnu. Zamysli se nad sebou, už větřím v ovzduší tvůj BAN a to pak bude pořádná poradna a nikdo nebude dělat z ostatních hlupáky jak to máš ve zvyku. Škoda že se ti ostatní něco bojí napsat. Mám sto chutí napsat uživatelům které si vyhnal aby to napsali veřejně proč už sem nechodí a asi to i udělám . Ať si každý na tebe udělá obrázek.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 dub 2017 17:15

Fakt je v tobě hrozně moc nenávisti. Ale budu rád, když se ozvou všichni ti, kteří sem nechodí kvůli mně a řeknou mi to do očí. Ale ať mi řeknou konkrétní důvody, ne jako ty, který s odpuštěním meleš jen obecné věci o vyvolávání hádek, pokud uvedeš něco konkrétního, většinou jsem ti to vyvrátil, takže už tu debatujeme cca jednu a půl hodiny o ničem. Ať napíšu cokoli, na vše máš nekonkrétní a neověřenou odpověď, když ti ji vyvrátím, opět se vracíš s obecným tvrzením o vyvolávání hádek bez konkrétních příkladů, když jsem tu jasně vysvětlil nedorozumění s Čertíkem, tak na mě vytáhneš skoro vraždu, když mě všude zabanovali a já jsem to vyvrátil, tak bez konkrétních vědomostí o tom banu jsem stejně zloduch, který si zaslouží odsud vyobcovat.
Ty musíš být strašně nešťastný člověk, jinak si nedokážu vysvětlit, kde se v tobě ta hromada nenávisti bere. Je mi tě líto.

Xen

Nový příspěvek od Xen » 13 dub 2017 17:42

satam Ty musíš být strašně nešťastný člověk, jinak si nedokážu vysvětlit, kde se v tobě ta hromada nenávisti bere. Je mi tě líto.
Ano jsem od tvého příchodu na tuto poradnu opravdu nešťastný. Díky že si to uznal. Můžeš za to TY.

nechápavá
člen
Příspěvků 491
Registrován 09 úno 2017 10:01

Nový příspěvek od nechápavá » 13 dub 2017 21:26

Xen Ano jsem od tvého příchodu na tuto poradnu opravdu nešťastný. Díky že si to uznal. Můžeš za to TY.
Xen, chlap by nikdy nepoužil formulaci, která je použita v první větě. Ale co už. tady se může každý vydávat za koho chce.

Veronika

Nový příspěvek od Veronika » 14 dub 2017 09:37

Nechápavá, všimni si úplně jiného způsobu vyjadřování se. Pod přezdívkou Xen určitě nepsala Ann, jestli jsi toto měla na mysli.

nechápavá
člen
Příspěvků 491
Registrován 09 úno 2017 10:01

Nový příspěvek od nechápavá » 14 dub 2017 09:41

Veronika Nechápavá, všimni si úplně jiného způsobu vyjadřování se. Pod přezdívkou Xen určitě nepsala Ann, jestli jsi toto měla na mysli.
Ne, neměla jsem na mysli nikoho konkrétního.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Jak jste se dostali na tuto poradnu?
       od Mudr.Lant » 17 říj 2016 10:32 »
    10 Příspěvků
    1817 Zobrazení
    Poslední příspěvek od lunka
    18 říj 2016 07:41
  •    Kolik se platí za reklamu na tuto poradnu???
       od Tazatel » 25 pro 2016 15:08 »
    4 Příspěvků
    1171 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Tazatel
    25 pro 2016 16:40
  •    Poraďte, jak obnovit Poradnu
       od satam » 21 dub 2017 17:09 »
    10 Příspěvků
    1660 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    21 dub 2017 19:01
  •    Poradíte poradnu?
       od Hanka » 07 črc 2018 13:00 »
    4 Příspěvků
    622 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    07 črc 2018 16:45
  •    Vypočítáte tuto rovnici?
       od Mudr.Lant » 27 říj 2017 19:35 »
    4 Příspěvků
    1033 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Matěj Trdelka
    29 říj 2017 08:44