Předání poradny

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Admin 24poradna.eu
člen
Příspěvků 169
Registrován 12 úno 2016 08:17

Předání poradny

Nový příspěvek od Admin 24poradna.eu » 18 dub 2017 08:42

Peníze mám na účtu, takže nic nebrání předání poradny. Novým administrátorem poradny a majitelem je její původní zakladatel Čertík. Určitě se sem během dne vyjádří jestli bude používat tento můj administrátorský účet a přejmenuje ho nebo jak to bude. Nějak nám totiž nejdou přidělit práva admina na nový účet. Tak se tu mějte. Téma prozatím zamknu.




Uživatelský avatar
Admin 24poradna.eu
člen
Příspěvků 169
Registrován 12 úno 2016 08:17

Nový příspěvek od Admin 24poradna.eu » 18 dub 2017 19:23

Všechny zdravím, ano jsem opět majitel poradny a chci zde napsat nějakou moji představu. Nejdou předat práva admina, tak jsem účet přejmenoval a budu ho používat. Jsem to já Čertík. Budu přísný ale jinak to asi nejde. Pokud chce poradna nabrat nějaký směr tak tu musí být někdo kdo bude mít hlavní slovo a povede poradnu kupředu. Napíšu sem několik bodů co udělám nového. Pokud někomu budou připadat "šrouby příliš utažené", nikdo ho nenutí aby poradnu navštěvoval. Slušné lidi co nedělají problémy se nemají čeho bát.

1. Nelíbí se mi když admin smaže nějaký příspěvek a pak mu přijde několik zpráv proč to smazal, upravil atd. a uživatel hledá svůj příspěvek.
Tudíž to budu dělat tak, že když něco smažu nebo upravím, bude tam místo smazané odpovědi napsáno "Upravil admin - nevhodný příspěvek který se netýká otázky" nebo "smazal admin - důvod xxxxxxx", prostě napsáno proč je to upravené nebo smazané.

2. Nelíbí se mi tu hádky. Pokud někdo bude vyvolávat hádky, budu to řešit. Zároveň prosím uživatele na které bude namířen nějaký příspěvek (urážka, výsměch, ponížení, nevhodný komentář), aby na něj nereagoval a byl mi příspěvek nahlášen a já ho odstraním. Není zapotřebí se tu hádat.

3. Nechci tu žádné nelegální fotky. Pokud uživatel není autorem fotografie, nechci jí tu. Po nahlášení ji smažu a to bez debat. Pravidla jsou upravena že vložená fotografie musí být dílem autora který ji vkládá. Avatary vyřeším po poradě s právníkem.

4. Budu nekompromisní. Pokud uznám za vhodné že je nahlášený příspěvek nevhodný tak ho smažu, napíši důvod a na poštu proč jsem to smazal nebudu reagovat. To samé u nelegálních obrázků.

5. Budu trestat porušení podmínek a to bez debat.
1 porušení - ban na den
2 porušení - ban na týden
3 porušení - ban na dva týdny
4 porušení - ban na měsíc
5 porušení - ban napořád

6. Nelíbí se mi zveřejňování soukromé pošty. Soukromá pošta je od slova soukromá, tudíž ji nemá číst nikdo jiný než komu je určena. Budu to brát taky jako porušení podmínek. Pravidla upravena. Není slušné zveřejňovat to co někdo někomu píše soukromě právě proto, aby to nikdo jiný neviděl.

Jsou tu uživatelé kteří nemají jediný problém s těmito pravidly. Tudíž si myslím že to není nic nesplnitelného. Právě moje přísnost může posunout poradnu jinam. Každý den budu platit peníze za reklamu která sem bude lákat nové lidi a nechci aby tady někdo dělal hustou atmosféru. Pokud s tím někdo nesouhlasí, tak ať si dává nelegální fotografie na svůj web, nebo se hádá u sebe. Já to tady prostě nestrpím!!!

To je asi prozatím vše. Nechci to psát jako předchozí vedení (co si o tom myslíte) , podle toho to tady taky dopadlo. Kdo má s tím problém, tak sem chodit radit nemusí. On reklamu neplatí. Dokud budu adminem a platit si peníze za reklamu, tak tu bude pořádek a ne hádky a nelegální server typu uloz.to kam si každý nahraje co chce.
Pokud se chce někdo na něco zeptat, tak zde nebo použijte kontaktní formulář.

Každý by řídil svůj web podle sebe a já to vidím takto.
Pokud mi chce někdo napsat, že mám v textu hrubky (jak to mají někteří uživatelé ve zvyku), tak se ani nepokoušejte, nebudu odpovídat. Jsem adminem poradny a ne profesor češtiny.
Doufám že přísnější pravidla budou ku prospěchu poradny a nastane tu pohodová atmosféra.

Díky za pochopní.

Doplnění: odeslanou poštu uživatel zveřejnit může. Přijatou už ne.
Jsem to já Čertík ale nejde mě přidělit práva admina, tak budu používat tento účet.

Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Předání poradny
       od Admin 24poradna.eu » 13 dub 2017 12:25 »
    12 Příspěvků
    2084 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ivan
    15 dub 2017 18:31
  •    Výzva k vyklizení a předání bytu
       od Markéta » 11 dub 2017 14:22 »
    5 Příspěvků
    1555 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Markéta
    12 dub 2017 09:10
  •    Policie a předání osobních údajů třetí osobě?
       od Andrea Koutková » 06 srp 2017 16:03 »
    2 Příspěvků
    709 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Matěj Trdelka
    06 srp 2017 16:35
  •    Dotaz k pravidlům poradny
       od Ann » 11 zář 2016 15:02 »
    6 Příspěvků
    60222 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Admin 24poradna.eu
    11 zář 2016 18:31
  •    Omezení provozu poradny
       od Admin 24poradna.eu » 04 lis 2016 17:36 »
    3 Příspěvků
    1029 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    04 lis 2016 18:39