Všimli jste si také tu novinku?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Mudr.Lant

Všimli jste si také tu novinku?

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 19 dub 2017 20:00

Už mi byly smazány dva příspěvky, které neporušovaly Pravidla! Začínají se dít věci!




Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 19 dub 2017 20:02

... a ještě bych dodal, že už nejde opravit příspěvek, aspoň ne ten v otázce.
Naposledy upravil(a) Mudr.Lant dne 19 dub 2017 20:02, celkem upraveno 1 x.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 19 dub 2017 20:02

Mýlíš se, viz bod 9 Pravidel.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 19 dub 2017 20:04

satam Mýlíš se, viz bod 9 Pravidel.
Takže tvoje práce. Už vím, na koho si mám dát majzla a budu opětovat a řídit se pravidlem číslo 9.

Uživatelský avatar
Jitule
člen
Příspěvků 1592
Registrován 20 bře 2016 07:27

Nový příspěvek od Jitule » 19 dub 2017 20:06

Mudr.Lante, nevím to jistě, ale myslím si že otázka zde nešla nikdy upravovat, pouze odpověď do 3 minut. Možná se ale pletu. :-pa


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 19 dub 2017 20:09

Do tří minut šla, ale program na mojí otázku chvíli nereagoval , až po delší době.

Uživatelský avatar
Jitule
člen
Příspěvků 1592
Registrován 20 bře 2016 07:27

Nový příspěvek od Jitule » 19 dub 2017 20:20

Možná na mě budete koukat špatně, ale proč si každý z vás stojí tolik za tím aby tu zůstal jeho příspěvek? Každý den sem napíšete 40 nebo 50 odpovědí a pak se dožadujete vrácení jedné smazané odpovědi? Nebo satam se nespokojil s tím že mu byl smazaný obrázek co stáhl z internetu a byla tu debata na celý cen. To mi připomíná Nechápavou která celý den řešila proč jí byl smazaný odkaz na jiný web který propagoval nějaký produkt. Pane bože, napíšete sem denně 40 odpovědí a pořád řešíte proč byla jedna odpověď smazaná? Nechápu to. I-:( Lituji admina který to má na starosti a vy se tu nahlašujete navzájem. :*(

nechápavá
člen
Příspěvků 491
Registrován 09 úno 2017 10:01

Nový příspěvek od nechápavá » 19 dub 2017 21:35

.
Naposledy upravil(a) Admin 24poradna.eu dne 19 dub 2017 21:43, celkem upraveno 1 x.
Důvod Nevhodný příspěvek. Odstraněno.

Alex

Nový příspěvek od Alex » 19 dub 2017 22:32

Nechápavá hoď se do klidu a nedělej tu zase rozbroje prosím. :-n

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 19 dub 2017 22:34

Jitule Možná na mě budete koukat špatně, ale proč si každý z vás stojí tolik za tím aby tu zůstal jeho příspěvek? Každý den sem napíšete 40 nebo 50 odpovědí a pak se dožadujete vrácení jedné smazané odpovědi? Nebo satam se nespokojil s tím že mu byl smazaný obrázek co stáhl z internetu a byla tu debata na celý cen. To mi připomíná Nechápavou která celý den řešila proč jí byl smazaný odkaz na jiný web který propagoval nějaký produkt. Pane bože, napíšete sem denně 40 odpovědí a pořád řešíte proč byla jedna odpověď smazaná? Nechápu to. I-:( Lituji admina který to má na starosti a vy se tu nahlašujete navzájem. :*(
Ještě jsem nenahlásil cizí příspěvek, ale jak tak pozoruji, budu muset, aby byly dodržovány Pravidla!

Uživatelský avatar
Admin 24poradna.eu
člen
Příspěvků 169
Registrován 12 úno 2016 08:17

Nový příspěvek od Admin 24poradna.eu » 19 dub 2017 22:47

Mudr.Lant Ještě jsem nenahlásil cizí příspěvek, ale jak tak pozoruji, budu muset, aby byly dodržovány Pravidla!
Ty né, ale určitý uživatel ano. Jen za dnešek jich mám nahlášeno celkem 12. Neříkám že to všechno udělal ON, ale dost mi to brzdí v práci. Přitom se nejedná o žádné závažné přestupky. Myslím že další komentář je zbytečný.

Xen

Nový příspěvek od Xen » 19 dub 2017 22:49

To bych se vsadil že to dělá Satam. Smazal mu admin jednu fotku a od té doby se bude mstít. Nechápavá zwei. :lol:

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 20 dub 2017 17:36

Jitule Možná na mě budete koukat špatně, ale proč si každý z vás stojí tolik za tím aby tu zůstal jeho příspěvek?
Já tomu také nerozumím. Ani nevím jestli mi někdo něco smazal, nehledám zpětně své příspěvky. A jestli byl některý z nich nevhodný a už je smazán, tak to je jenom dobře. Možná bych se za to časem sama styděla. :)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 20 dub 2017 18:02

Ta novinka je jenom novinkou je proto, že nikdo dosud nevyžadoval důsledné plnění Pravidel. A když jsem na to upozornil, jsem já ten špatný. Podivný způsob myšlení.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 20 dub 2017 21:53

Admin 24poradna.eu Ty né, ale určitý uživatel ano. Jen za dnešek jich mám nahlášeno celkem 12. Neříkám že to všechno udělal ON, ale dost mi to brzdí v práci. Přitom se nejedná o žádné závažné přestupky. Myslím že další komentář je zbytečný.
ON = satam, tedy já. Cca polovina nahlášených příspěvků jde na můj vrub, nemám jediný důvod to tajit. Ale je zajímavé, že opravdu stačilo několik nahlášených příspěvků a došlo ke značné redukci, ne-li k vymizení "spamových" příspěvků. Tedy jestli jsem Admina včera trochu zatížil, dnes už mu šetřím práci, protože dodržování bodu 9 Pravidel je najednou skoro zbytečné sledovat. A že nahlásím některé příspěvky ke kontrole Admina? Mám na příspěvek nějaký názor a systém mi umožňuje to Adminovi přes "tlačítko" sdělit a požádat ho o kontrolu a rozhodnutí. To pak budu plně respektovat.
Nevidím na tom nic špatného, naopak si myslím, že to časem všichni pochopí a přispěje to k odstranění planého plkání (spamu) a ozdravění ovzduší na Poradně.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek