Jsou změny v Kauflandu i u vás?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.


dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 13 srp 2017 16:35

Byl jsem tam v pátek.Zatím jsem si nevšiml.Ale také mě štve když s tím vexlují.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 13 srp 2017 16:47

V Kauflandu jsem nebyla, bude to hlavně rozhodnutí vedoucího, nebude to tedy asi všude ve stejný den.
Občas to dělají všechny obchody. Je to normální obchodnický tah. Lidi si chodí najisto pro své oblíbené zboží a na ostatní jim kašlou. Tak to zpřehází a doufají, že si zákazník při hledání prohlédne a koupí i jiné zboží. :roll: Mne to taky akorád naštve. Většinou spěchám a hledání zabere víc času. Nejraději nakupuji tam kde to znám a vím kde co najdu. :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 13 srp 2017 16:52

Ale to není jen o šachování se zbožím. Chybí vstupní turniket, bankomat, který byl vedle, zmizla i zábrana, regály jsou jiné, dokonce se tam má prodávat i výsekové maso...prostě galimatyáš.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 13 srp 2017 16:55

Aha, tak asi renovace. Nebo nový majitel? ;)


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 13 srp 2017 16:57

Nová majitel určitě /n/

Uživatelský avatar
Jitule
člen
Příspěvků 1592
Registrován 20 bře 2016 07:27

Nový příspěvek od Jitule » 13 srp 2017 17:09

Do Kauflandu nechodím. Už u nás ale takto předělali jak Penny tak i Byllu. Nové osvětlení a regály. Každé zboží je úplně jinde. Dělají to postupně ve všech obchoďácích. Už i druhé Penny u nás ve městě je přidělené.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 srp 2017 20:40

Kaufland má jednoho majitele, když ho změní, nemůže už být Kaufland.
Uspořádání zboží v supermarketu neurčuje vedoucí, ale je stanovené centrálně, takže všechny Kauflandy, a nejen v naší republice, mají stejné schéma rozložení zboží. V současné době dochází ve všech Kauflandech v Česku k podstatným změnám ve vnitřním uspořádání obchodu a ve schematu rozložení zboží. U nás už je hotovo, dělali to za provozu celý loňský rok. Teď se pokračuje v dalších.
Stejné akce dělají i ostatní supermarkety, u nás naposled v dubnu LIDL, před dvěma lety Penny Market, po staru zatím zůstává Norma. A stejně jako Kauflland mají centrální řízení a stejné schéma rozložení zboží ve všech prodejnách řetězce. Jediný rozdíl může být v zrcadlovém uspořádání jednotlivých obchodů.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 13 srp 2017 21:53

...-mají stejné schéma rozložení zboží... Nemají! Je rozdíl, třeba v Náchodě a v Táboře.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 srp 2017 22:02

Stejné základní schéma rozložení zboží mají Kaufland v Chebu, Kaufland v Sokolově, Kaufland v Marktredwitz v Bavorsku i Kaufland ve Stollbergu v Sasku. Kauflandy v Náchodě ani v Táboře neznám, nemohu posoudit

Marcela

Nový příspěvek od Marcela » 16 srp 2017 08:12

satam Kaufland má jednoho majitele, když ho změní, nemůže už být Kaufland.
Uspořádání zboží v supermarketu neurčuje vedoucí, ale je stanovené centrálně, takže všechny Kauflandy, a nejen v naší republice, mají stejné schéma rozložení zboží. V současné době dochází ve všech Kauflandech v Česku k podstatným změnám ve vnitřním uspořádání obchodu a ve schematu rozložení zboží. U nás už je hotovo, dělali to za provozu celý loňský rok. Teď se pokračuje v dalších.
Stejné akce dělají i ostatní supermarkety, u nás naposled v dubnu LIDL, před dvěma lety Penny Market, po staru zatím zůstává Norma. A stejně jako Kauflland mají centrální řízení a stejné schéma rozložení zboží ve všech prodejnách řetězce. Jediný rozdíl může být v zrcadlovém uspořádání jednotlivých obchodů.
S tím majitelem tak nesouhlasím. Co já vím, tak byl jeden majitel, který měl 2 syny. Vlastnil (nebo koupil) kaufland i lidl. A jednomu synovi dal kaufland a druhému lidl. Proto jsou ty změny tak podobné. Každopádně kaufland v poslední době nehorázně zdražil. Tak jak bxl nejlevnější, tak už jsou ceny stejné jak jinde. Prostě od 10 k 5. Marcela

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 16 srp 2017 09:54

Marcela S tím majitelem tak nesouhlasím. Co já vím, tak byl jeden majitel, který měl 2 syny. Vlastnil (nebo koupil) kaufland i lidl. A jednomu synovi dal kaufland a druhému lidl. Proto jsou ty změny tak podobné. Každopádně kaufland v poslední době nehorázně zdražil. Tak jak bxl nejlevnější, tak už jsou ceny stejné jak jinde. Prostě od 10 k 5. Marcela
I jestli to tak s majiteli skutečně bylo, pořád je to jedno jméno a jedna rodina. Jakmile by se nějaká prodejna prodala, už se nemůže jmenovat Kaufland.
K tomu zdražování: Patrně chodíte nakupovat jen do Kauflandu, jinak byste si musela všimnout, že to "nehorázné zdražování" platí cca poslední půlrok obecně, nejen v Kauflandu a nejen u másla :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 16 srp 2017 17:42

Bacha. Od čtvrtka mají v Kaufu rohlíky za kačku, takže hurááááá. -:-/

Marcela

Nový příspěvek od Marcela » 16 srp 2017 21:41

satam I jestli to tak s majiteli skutečně bylo, pořád je to jedno jméno a jedna rodina. Jakmile by se nějaká prodejna prodala, už se nemůže jmenovat Kaufland.
K tomu zdražování: Patrně chodíte nakupovat jen do Kauflandu, jinak byste si musela všimnout, že to "nehorázné zdražování" platí cca poslední půlrok obecně, nejen v Kauflandu a nejen u másla :lol:
No právě kdysi jsem chodila nejvíc do Kauflandu ikdyž mám Tesco doslova za rohem, ale teď je to úplně jedno. Stejně draho. Naštěstí jezdíme každý víkend do Karviné a máme to 6km do Polska, takže velké nákupy děláme v Biedronce. A nejenom nám, ale celé rodině a sousedům. A pokud by tu byl nějaký rýpal, tak hned říkám, že mi je ukradená Česká ekonomika. Až bude u nás tak levno jako v polsku, nebedu tam mjset jezdit. Zlaté Polsko! A je mi líto těch, co nebydlí v příhraničí...

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 srp 2017 22:11

Já už nebyl v Kaufu - ani nepamatuju...
A jak tě tak čtu, asi bych si tam - při přípané návštěvě, měl vzít mapu...
:lol: :lol:


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Vcerejsi nakup v kauflandu
       od sasanka » 19 srp 2017 09:21 »
    2 Příspěvků
    661 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    19 srp 2017 10:38
  •    Pocítili jste výpadek v Kauflandu?
       od Novický Karel » 22 bře 2018 19:08 »
    4 Příspěvků
    785 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    29 bře 2018 18:22
  •    Jezdit pro maso do kauflandu?
       od Antonín Hlavica » 20 črc 2018 08:57 »
    7 Příspěvků
    923 Zobrazení
    Poslední příspěvek od dabač
    20 črc 2018 18:58
  •    Vyhovují vám změny letního a zimního času?
       od nechápavá » 13 bře 2017 22:27 »
    7 Příspěvků
    1199 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    14 bře 2017 10:10
  •    Co je příčinou změny barvy listů u okurek?
       od Mudr.Lant » 25 čer 2018 20:26 »
    5 Příspěvků
    772 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    27 čer 2018 08:41