Co je dobrého na zákazu kouření v hospodách?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.


Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 01 čer 2017 08:57

Pro nekuřáky to výhoda je. :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 čer 2017 09:02

Má to výhodu pro rodiče s malými dětmi, které budou lítat mezi stoly až do závěrečné hodiny. :-n

Uživatelský avatar
Jitule
člen
Příspěvků 1592
Registrován 20 bře 2016 07:27

Nový příspěvek od Jitule » 01 čer 2017 09:16

Nebudeš domů chodit nasmraděný od kouře. Kolikrát když se člověk vrátil tak bylo oblečení cítit kouřem ještě několik dní.

František

Nový příspěvek od František » 18 srp 2017 11:46

Myslím si, že bych i nějaké výhody našel. Pozitivum jako psala Jitule vidím v tom, že když se vrátíte z hospody tak to žena ani nepozná, pokavad na ní nebudete dýchat z nebezpečné blízkosti. A možná i to, že mě osobně jako kuřákovi ale elektronických cigaret, kterou ted mám od vapour2 a jsem opravdu spokojený, právě kvůli tomu co chci teď napsat. Vadilo mi v některých fakt klasických putikách když si někdo u vedlejšího stolu zapálil během toho co jsem já jedl, nemám to prostě rád. Tohle se mi ani u té elektronické nestane, tam je mi to jedno protože ta pára naopak voní. Ale myslím si, že to má i dost nevýhod. Už jen to kolik lidí je před podniky, dělají tam hluk a nepořádek a to se s tím setkávám skoro každý pořád. Ti co bydlí v blízkosti lituju.


satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 18 srp 2017 11:58

Ve skutečných hospodách na venkově, kam chodí hlavně štamgasti na pivo, frťana a cigárko a když hrozí nebezpečí smrti hladem, dají si utopence nebo tlačenku, na zákazu kouření nic dobrého není.
Takže by se mělo začít rozlišovat mezi hospodou a restaurací, popř. i pivnicí, barem a vinárnou. Tam, kde se podává jídlo (snídaně, obědy, večeře), je zákaz kouření v pořádku. Ovšem v ostatních podnicích by stačilo buď označení KUŘÁCKÝ/NEKUŘÁCKÝ nebo rozdělení vnitřních prostor na kuřácké a nekuřácké. Už to tady bylo a spousta provozovatelů do toho zbytečně zazdila spoustu peněz.
A ve venkovských hospodách (podle dřívější klasifikace klasické čtyřky) bych se kouřením vůbec nezabýval.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 18 srp 2017 12:18

To by měl pantáta hospodskéj výtoč. :lol: ... ale beze mne. -:-/

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 18 srp 2017 19:14

To vypovídá o všem. :lol:

zákaz kouření.jpg

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 19 srp 2017 10:01

Mudr.Lant To vypovídá o všem. :lol:

zákaz kouření.jpg
:-y :lol: :-y


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek