Mají finance vliv na léčbu?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Igor23456

Mají finance vliv na léčbu?

Nový příspěvek od Igor23456 » 16 zář 2017 14:54

Budou lékaři léčit jinak známého herce který má spoustu peněz než obyčejného člověka? Hrají peníze velkou roli při léčbě například rakoviny?

Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Zdravestravovani.cz a proto je doporučuji.


Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Portu.cz a proto je doporučuji.
Portu.cz a proto je doporučuji.




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 16 zář 2017 14:56

Myslím, že ani ne tak finance (pokud vynechám úplatky), jako jméno :-pa

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 16 zář 2017 17:09

Samozřejmě, že je rozdíl mezi léčbou obyčejného člověka a člověka, který je známý na veřejnosti. Myslíš, že by profesor Bodner s osmi špičkovými odborníky, který operoval Havla, by ztrácel čas na nějakého bezejmenného rolníka...nebo by Kvitovou operoval nějaký lékař v nemocnici na kraji města? Peníze nehrají žádnou roli, můžeš mít miliardy, ale ty ti nezajistí zdraví a tím i život.

Mimochodem: Úplatky u nás už neexistují, jsou to jen sponzorské dary!

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 zář 2017 20:01

U kosmetických operaci hrají peníze hlavní roli...
Ale čím více se blizis k nebytí, tím hrají roli menší...
___
U rakoviny hrají roli mizivou - jde-li ó onemocnění orgánů s obecně léčitelným postižením.
Pokud jde o orgány prozatím neléčitelné (nebo s ne dobrou prognózou), mohou peníze zaplatit experimentální - nehrazenou, péči.
Ale s experimentálním výsledkem...
___
Zdraví si nekoupíš...

Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Zdravestravovani.cz a proto je doporučuji.


Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Portu.cz a proto je doporučuji.
Portu.cz a proto je doporučuji.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek