Jaký máte nejmenší rozpočet na polévku?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Mudr.Lant

Jaký máte nejmenší rozpočet na polévku?

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 16 zář 2017 11:51

Za kolik korun jste schopni uvařit 4 porce jakékoliv polévky, ať vám chutná či nikoliv.?!

Pozor, není to žádný chyták!




Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 zář 2017 12:05

Přiznám se, nevím...
Varim podle chuti, ne rozpočtu...
;)
Pokud se mi ale povedlo spočítat poslední vareni polevky, pak (bez započítání času a energie) cca 10 - 12 Kč na porci (3 dl) čočkové...
;)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 16 zář 2017 12:15

Kohoutkový vývar - cena za ohřátí 1 l vody. Přiznám se, že přesnou cenu nevím, ale ani celá 1,-Kč to nebude :lol: :lol: :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 16 zář 2017 12:19

satam Kohoutkový vývar - cena za ohřátí 1 l vody. Přiznám se, že přesnou cenu nevím, ale ani celá 1,-Kč to nebude :lol: :lol: :lol:
Na to, jak vaříš kohoutkovou, vypadáš dobře. /:/)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 16 zář 2017 12:24

Mudr.Lant Na to, jak vaříš kohoutkovou, vypadáš dobře. /:/)
No, zato tvůj výraz stojí zato :lol: :lol: :lol:
A jinak: Kdo říká, že ji vařím? Na to jsou jiní, já to do úst nevezmu. Ale odpověděl jsem na tvou otázku :lol: :lol: :lol:


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 16 zář 2017 23:03

satam No, zato tvůj výraz stojí zato :lol: :lol: :lol:
A jinak: Kdo říká, že ji vařím? Na to jsou jiní, já to do úst nevezmu. Ale odpověděl jsem na tvou otázku :lol: :lol: :lol:
Lempl v kuchyni, který neumí uvařit ani tu kohoutkovou polívku, nepatří do společnosti inteligentních lidí. :lol: /:/) -:-/ a:-)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 16 zář 2017 23:05

Mudr.Lant Lempl v kuchyni, který neumí uvařit ani tu kohoutkovou polívku, nepatří do společnosti inteligentních lidí. :lol: /:/) -:-/ a:-)
Souhlasím. Co s tím uděláš :?: :?: :?:


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek