Jak se ubránit chřipkové epidemii?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Radek

Jak se ubránit chřipkové epidemii?

Nový příspěvek od Radek » 05 říj 2017 11:53

Asi jako každý rok, tak i letos přijde dříve nebo později chřipková epidemie. Co můžu udělat proto, abych chřipce odolal aniž bych musel užívat nějaké škodlivé léky?

Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Portu.cz a proto je doporučuji.
Portu.cz a proto je doporučuji.




Uživatelský avatar
Jitule
člen
Příspěvků 1592
Registrován 20 bře 2016 07:27

Nový příspěvek od Jitule » 05 říj 2017 12:13

Určitě zvýšit konzumaci čerstvé zeleniny a ovoce. Možná by nebylo špatné začít s otužováním, třeba ve sprše.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 05 říj 2017 12:17

Bránit se jde různě. Vyhnout se s nakaženým chřipkou, dbát o hygienu, protože nevíš co jsi držel v ruce, jako jsou kliky, peníze, madla... Je nutno pít, používat přírodní léky jako je křen nebo česnek, zvýšený přísun vitamínu C a E a pochopitelně očkování, ale na každého to nepůsobí.

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 05 říj 2017 13:22

No nevím.osobně jsem se vždy snažil o prevenci jak píše doktor.Ale v podstatě jsem vždy virózu chytil.předesílám že jsem se otužoval,navštěvoval saunu a pod.Pravda je ta že už v rodině to měli všichni za sebou a já odolával.Ale o to víc a hůře jsem to odnesl.A prakticky jsem na tom stejně už v kmetském věku.Odmítám už i preventiv ní očkování proti chřipce neboť jsem zjistil že to je k ničemu.Třeba poslední tři týdny.Všechno dobrý ale k večeru pal jako kdybych pozřel rozžhavené olovo.Co budu povídat.Během čtrnácti dnů jsem vychrchlal nejmíň dvoje plíce.Potom bolest v krku,následně zřejmě angína nejdřív v pravo potom vlevo.Samozřejmě k tomu mrcha rýma ale svinská.K doktorce jsem nešel protože asi 14 dní než mě to dostalo jsem bral antibiotika.Čili abych to shrnul.Můj názor je ten že se tomu v podstatě nedá bránit.Jak to člověk vdechne tak v tom jede.A jsem už přesvědčen že ty chemtrails jsou asi pravda.Jsem sice stár ale tolik svinstev jsem dříve nennachytal jako v posledních letech.A co mě na tom zaráží že člověk trpí jak starý pes ale teplota při tom není.Je to v prd.li.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 05 říj 2017 16:18

dabač No nevím.osobně jsem se vždy snažil o prevenci jak píše doktor.Ale v podstatě jsem vždy virózu chytil.předesílám že jsem se otužoval,navštěvoval saunu a pod.Pravda je ta že už v rodině to měli všichni za sebou a já odolával.Ale o to víc a hůře jsem to odnesl.A prakticky jsem na tom stejně už v kmetském věku.Odmítám už i preventiv ní očkování proti chřipce neboť jsem zjistil že to je k ničemu.Třeba poslední tři týdny.Všechno dobrý ale k večeru pal jako kdybych pozřel rozžhavené olovo.Co budu povídat.Během čtrnácti dnů jsem vychrchlal nejmíň dvoje plíce.Potom bolest v krku,následně zřejmě angína nejdřív v pravo potom vlevo.Samozřejmě k tomu mrcha rýma ale svinská.K doktorce jsem nešel protože asi 14 dní než mě to dostalo jsem bral antibiotika.Čili abych to shrnul.Můj názor je ten že se tomu v podstatě nedá bránit.Jak to člověk vdechne tak v tom jede.A jsem už přesvědčen že ty chemtrails jsou asi pravda.Jsem sice stár ale tolik svinstev jsem dříve nennachytal jako v posledních letech.A co mě na tom zaráží že člověk trpí jak starý pes ale teplota při tom není.Je to v prd.li.
Já ji léčím svým svérázným způsobem, ale protože je v pravidlech zakázáno psát i o alkoholu, tak jen ve zkratce. Půl na půl. :lol:


dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 05 říj 2017 19:57

Já to dělám ze zoufalství také ale zlepšení jsem nikdy nepozoroval.Ale pravda je ta že pokud se člověk trochu nachmelí tak se v danou chvíli uleví .

Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Portu.cz a proto je doporučuji.
Portu.cz a proto je doporučuji.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Jak se ubránit virům na Facebooku?
       od kašpárek » 13 kvě 2016 22:06 »
    2 Příspěvků
    724 Zobrazení
    Poslední příspěvek od kašpárek
    13 kvě 2016 22:49