Mají "Áčka" svou negativní pověst oprávněně či ne?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Mají "Áčka" svou negativní pověst oprávněně či ne?

Nový příspěvek od mowla » 31 říj 2017 16:07

Nebo autobazary obecně...
;)
Mám s Acky zážitky 3, všechny negativní...
S několika dalšími bazary (Esa jsou taky výživný... :lol: , ale i menší mají na hlavě husí sádlo..).
;)
Ne - auto jsem v bazaru koupil jen jednou, asi před 20 lety, nikdy jsem tam auto neprodal...
___
Jen by mne zajímalo, zda jsem ojedinělý případ anebo je nás 'víc'...
;) :lol:




Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 31 říj 2017 16:36

Nápis otázky mne nabádal, abych si vzpomněl na "áčka", která se udělovala absentérům čili bulačům, ale po rozkliknutí jsem zjistil, že se jedná o jiné "áčka" se kterýma mám docela dobré zkušenosti, lepší než s malými autobazary.
Měl jsem Mazdu 626 několik let, začala se sr´t, nikde v malých bazarech ji nechtěli ani do komise, prý by jim tam zabírala místo, výkupní cena šrotová a tak jsem se rozhodl, že ji zkusím prodat v AAA v Praze.
V jistý den při příjezdu byl u auta livrej a už začal tým flašinetem točit. Co že si přeji atd. Povídám, že chci prodat auto a on prý že není problém, jen přijde technik, auto projede, koukne na střeva a uvidíme. Vypil jsem kávu ve vestibulu, zapálil cigaretu a technik byl zpět. Něco povídal tomu hochovi a odešel. Byl jsem pozván do kanclu, kde mi byla nabídnutá cena 25 tisíc, tedy vyšší, než kterou bych požadoval. To snad neee, povídám, vždyť jen gumy mají hodnotu a to nemluvím o hliníkových kolech! Buď zvýší cenu, nebo jedu do ESA. Maník opět zmizl a za chvíli přišel s tím, že vedoucí souhlasí s cenou 30000 a pokud si vyberu jiné auto jako protiúčet, může se výkupní cena vyšplhat do 40 tisíc. Tak jsme si plácli, já si vybral Suzuki za 80 tisíc, na dřevo jsem jim vyplázl 40 tisíc a spokojeně odejel domů a s tímto autem jsem byl spokojený pár let. Resumé: Nemám s AAA žádné problémy.

Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Má slané jídlo negativní vliv na zuby?
       od Vláďa » 31 led 2018 08:18 »
    1 Příspěvků
    572 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    31 led 2018 12:21
  •    Mají lidé svou oblíbenou barvu?
       od Radek » 02 dub 2017 20:57 »
    2 Příspěvků
    643 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Sandram
    02 dub 2017 21:00
  •    Měl by člověk znát svou krevní skupinu?
       od Herman » 20 led 2017 16:00 »
    3 Příspěvků
    1006 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    20 led 2017 17:15
  •    Je notebook svou výdrží rovnocenný se stolním pc?
       od nechápavá » 10 úno 2017 09:55 »
    2 Příspěvků
    724 Zobrazení
    Poslední příspěvek od nechápavá
    10 úno 2017 10:34
  •    Má každý člověk svou vlastní identitu?
       od lelona » 14 úno 2017 10:36 »
    5 Příspěvků
    1113 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    14 úno 2017 11:21