Je možná reinkarnace?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Je možná reinkarnace?

Nový příspěvek od Ann » 11 lis 2017 09:01

Jaký je váš názor, ano nebo ne?




Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 11 lis 2017 09:31

Má odpověď je strohá - NE. Reinkarnace není možná, to by se musela duše zemřelého, nějakým způsobem vrátit do těla jiného narozeného člověka a ta duše by to dala najevo, že je opět na světě.
Uf, snad jsem napsal to, co jsem myslel.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 11 lis 2017 09:43

Ne - podle mého přesvědčení...
Ač se nepočítám mezi křesťany, jsem křesťanskou věroukou natolik 'postižený', že se mi reinkarnace jeví jako nemožná...
;)
___
Ale - obecně řečeno - nezavrhuju nic, o čem se nemůžu přesvědčit - takže obecně vzato je možné leccos, i reinkarnace...
:lol:

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 11 lis 2017 10:12

Děkuji za upřímné odpovědi. ;) Moje babička věřila a myslím si, že lidem kteří věří se umírá snadněji. ;)
Já nejsem křesťan a odpověděla bych, že možné je vše. Případy malých dětí, které znaly z minulosti něco, co nemohly zažít ani slyšet, opravdu jsou prokázány.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 11 lis 2017 10:31

Ann Děkuji za upřímné odpovědi. ;) Moje babička věřila a myslím si, že lidem kteří věří se umírá snadněji. ;)
Já nejsem křesťan a odpověděla bych, že možné je vše. Případy malých dětí, které znaly z minulosti něco, co nemohly zažít ani slyšet, opravdu jsou prokázány.
Tak mne napadá, že mi kolikrát bleskne hlavou, že jsem se ocitl někde v místě, kde ani nevím že existuje a že jsem dělal nějakou podobnou činnost jako ve skutečnosti. Snad mi rozumíš. A druhá věc je ta, že mi matka, a také i sourozencům, říkávala, že až umře, tak nás bude chodit strašit, když jsme zlobili a zatím se tak nestalo a mívám občas oni sny, ale také nejsou strašidelné. :?


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Kola z Favorita na Felicii možná rizika
       od JirkaCH » 26 led 2017 22:35 »
    1 Příspěvků
    942 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    27 led 2017 06:12
  •    Je možná záměna turba?
       od Miroslav Rűckl » 10 led 2018 18:45 »
    1 Příspěvků
    512 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    10 led 2018 19:42