Jak se dostanu k údajům z STK?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Aleš Čepelák

Jak se dostanu k údajům z STK?

Nový příspěvek od Aleš Čepelák » 11 lis 2017 16:13

Po provedené technické kontrole mi bylo do velkého techničáku potvrzeno absolvování kontroly. Je tam razítko STK, doba platnosti, datum a číslo protokolu, které je ale nečitelné. Jak a kde získám číslo protokolu?




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 11 lis 2017 16:27

Na té Stanici Technické Kontroly, kde byla provedena. Mělo by stačit datum kontroly a RZ vozidla.

Aleš Čepelák

Nový příspěvek od Aleš Čepelák » 11 lis 2017 16:36

Myslel jsem jiným způsobem. Potřebuji to hned, protože mám zájemce o koupi vozu a chceme se ujistit, že záznam o počtu ujetých km souhlasí s protokolem o provedení technické prohlídce. Já ten protokol mám před sebou, hledal jsem i číslo, které by mělo být uvedeno i ve velkém techničáku, ale nenašel nebo se špatně díval.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 11 lis 2017 17:50

Aleš Čepelák Myslel jsem jiným způsobem. Potřebuji to hned, protože mám zájemce o koupi vozu a chceme se ujistit, že záznam o počtu ujetých km souhlasí s protokolem o provedení technické prohlídce. Já ten protokol mám před sebou, hledal jsem i číslo, které by mělo být uvedeno i ve velkém techničáku, ale nenašel nebo se špatně díval.
Někde to v protokolu uvedené je, ale nevím kde, protože jsem se potom nepídil a taky ho už nemám k dispozici. Jen mne zajímá, na co to potřebuješ vědět?

Aleš Čepelák

Nový příspěvek od Aleš Čepelák » 11 lis 2017 18:18

Mudr.Lant Někde to v protokolu uvedené je, ale nevím kde, protože jsem se potom nepídil a taky ho už nemám k dispozici. Jen mne zajímá, na co to potřebuješ vědět?
Proč to potřebuji vědět? Protože nesouhlasí stav tachometru z kontroly se součastným stavem, který je o necelých 15 tisíc vyšší než je v protokolu uvedeno. Ale pozor! Od července, kdy jsem byl na kontrole, jsem nemohl v žádném případě najezdit tolik kilometrů. Odhadem si myslím, že to mohly být maximálně dva tisíce, ale opravdu!


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 11 lis 2017 18:22

Aleš Čepelák Proč to potřebuji vědět? Protože nesouhlasí stav tachometru z kontroly se součastným stavem, který je o necelých 15 tisíc vyšší než je v protokolu uvedeno. Ale pozor! Od července, kdy jsem byl na kontrole, jsem nemohl v žádném případě najezdit tolik kilometrů. Odhadem si myslím, že to mohly být maximálně dva tisíce, ale opravdu!
Tak v tom ti neporadím. Možné je, že na STK vložili nesprávné údaje a proto si tam zajeď, vysvětli jim to a určitě to opraví.

Aleš Čepelák

Nový příspěvek od Aleš Čepelák » 11 lis 2017 18:55

Už je pozdě. Zájemce odešel. *****, to mohl být kšeft!


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Jízda na STK s propadlou STK
       od Pan P. » 28 úno 2017 21:30 »
    9 Příspěvků
    2462 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    01 bře 2017 11:07
  •    Kolik dostanu z Úřadu práce peněz?
       od Vasil » 30 zář 2016 11:19 »
    4 Příspěvků
    4061 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Vasil
    30 zář 2016 15:38
  •    Dostanu se na konzultaci ke starostovi?
       od Lucky » 09 bře 2017 11:03 »
    3 Příspěvků
    826 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Sandra
    09 bře 2017 17:48
  •    Kdy dostanu peníze za vykradení bytu?
       od Honza P. » 14 srp 2017 11:30 »
    5 Příspěvků
    1032 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    14 srp 2017 12:55
  •    Jak se dostanu do BIOSU?
       od Connie » 17 čer 2018 13:24 »
    6 Příspěvků
    823 Zobrazení
    Poslední příspěvek od mowla naposledy
    17 čer 2018 16:04