Nabíjení mobilu přes noc?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Selenka

Nabíjení mobilu přes noc?

Nový příspěvek od Selenka » 18 lis 2017 14:15

Může se mobil poškodit (baterie) když ho nechávám nabíjet celou noc? Mám nový mobil Honor. Prostě ho večer píchnu do nabíječky a ráno po asi deseti hodinách vytáhnu. Mobil se tak nabíjí několik hodin ikdyž už je nabitý. Zkrátí se životnost baterie?




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 18 lis 2017 15:20

Mobilu ani baterii to nevadí. Když ti někdo bude tvrdit něco jiného, tak o dnešních mobilech a jejich bateriích nemá šajn.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 18 lis 2017 15:46

Selenka Může se mobil poškodit (baterie) když ho nechávám nabíjet celou noc? Mám nový mobil Honor. Prostě ho večer píchnu do nabíječky a ráno po asi deseti hodinách vytáhnu. Mobil se tak nabíjí několik hodin ikdyž už je nabitý. Zkrátí se životnost baterie?
Moc kolegovi nevěř, on sám neví kolik starých mobilů a starých nabíječek ještě je. Poraď se raději s odborníkem.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 18 lis 2017 16:00

Mudr.Lant Moc kolegovi nevěř, on sám neví kolik starých mobilů a starých nabíječek ještě je. Poraď se raději s odborníkem.
Selenka Může se mobil poškodit (baterie) když ho nechávám nabíjet celou noc? Mám nový mobil Honor. Prostě ho večer píchnu do nabíječky a ráno po asi deseti hodinách vytáhnu. Mobil se tak nabíjí několik hodin ikdyž už je nabitý. Zkrátí se životnost baterie?
Bez komentáře.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 18 lis 2017 16:24

S komentářem. on sám neví kolik starých mobilů a starých nabíječek ještě je


satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 18 lis 2017 16:28

Mudr.Lant S komentářem. on sám neví kolik starých mobilů a starých nabíječek ještě je
Nechť si tazatel udělá obrázek o tvém charakteru sám.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 18 lis 2017 16:42

satam Nechť si tazatel udělá obrázek o tvém charakteru sám.
Až mu dám pár odkazů na tvoje výživné příspěvky... jako puk, jako puk :lol:

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 18 lis 2017 16:47

Mudr.Lant Až mu dám pár odkazů na tvoje výživné příspěvky... jako puk, jako puk :lol:
Ty musíš dávat odkazy :lol: Já ne, tvými výlevy se poradna tak hemží, že jsou jakékoli odkazy zbytečné /:/)

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 18 lis 2017 16:53

satam Ty musíš dávat odkazy :lol: Já ne, tvými výlevy se poradna tak hemží, že jsou jakékoli odkazy zbytečné /:/)
Vlastně tady tě znají až moc dobře, ale můžu, pokud to není trestné, odkázat na přiblblou poradnu, kde jsi také oblíben jako osina v prde*i

A toto je můj poslední příspěvek s tebou, jak říkal jeden kolega, s buranem :-pa .

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 18 lis 2017 17:00

Mudr.Lant Vlastně tady tě znají až moc dobře, ale můžu, pokud to není trestné, odkázat na přiblblou poradnu, kde jsi také oblíben jako osina v prde*i

A toto je můj poslední příspěvek s tebou, jak říkal jeden kolega, s buranem :-pa .
No konečně, díky Bohu -:-/
Holt když dojdou argumenty, které jsi ostatně nikdy neměl, je nejlepší vzít nohy na ramena /:/)

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 18 lis 2017 21:17

V mobilech se již drahně let používají litinové baterie, které si nabíjení řídí samy...
Takže pokud je baterie nepoškozená, nic špatného se ani při dlouhém nabíjení nestane...
Na druhou stranu - není to tak dlouho, co baterie v mobilech hořely a vybuchovaly, že?
;)

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 19 lis 2017 02:17

mowla ... litinové baterie...
Kruci - sorry, psal jsem na tabletce... T9 - nebo co to je, je sfiňa...
:lol: :lol: :lol:
Samozřejmě 'lithiové' - LiIon či LiPOL...
;)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 19 lis 2017 09:44

mowla V mobilech se již drahně let používají litinové baterie, které si nabíjení řídí samy...
Takže pokud je baterie nepoškozená, nic špatného se ani při dlouhém nabíjení nestane...
Na druhou stranu - není to tak dlouho, co baterie v mobilech hořely a vybuchovaly, že?
;)
Málokdy však bouchaly při nabíjení, spíše samovolně a dost často v naprostém klidu telefonu.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek