Je možné aby člověk rozuměl psí řeči?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Benešová

Je možné aby člověk rozuměl psí řeči?

Nový příspěvek od Benešová » 03 pro 2017 15:10

Napíšu to jak to je. Máme na zahradě německého ovčáka. Dnes na nás zazvonil jeden pán a nabízí tuto službu. Za 500Kč prý pozná podle štěkání co psa trápí a jaké má vnitřní nemoci. Pokud by mu bylo něco vážného tak mu to může prý zachránit život. Vzala jsem si na něj číslo že se v případě potřeby ozvu. Myslíte že je to možné aby poznal podle štěkání co psa trápí? Nemám s tím zkušenost a na druhou stranu bych nerada přišla o 500Kč. Za odpověď budu ráda




Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 03 pro 2017 15:19

Koukám, že se objevil další zázračný zvěrolékař. Až přijde znovu k tobě, pošli na něj psa z rozkazem "trhej"a on se s ním určitě domluví, zda se nechat kousnout či ne!
Bože, jak jsou lidé vychytralí.

Benešová

Nový příspěvek od Benešová » 03 pro 2017 15:34

To jsi napsal dobře :-). Myslel jsem si že je to blbost ale chtěl jsem si to ověřit.

Sandra

Nový příspěvek od Sandra » 03 pro 2017 17:36

Jednou na nás zvonil pán (už je to asi 10 let) , že přímo u nás v bytě vede špatná zóna a ať ho pozveme dál a že za 1200 kč instaluje speciální destičky které tu zónu vyruší. Nechala jsem ho vypovídat a nakonec končil větou: Podívejte se jak jste nevyspalá, za to může ta zóna. Pokud si je nenecháte za 1200 kč "vyrušit", můžete dostat zanedlouho rakovinu. Práskla jsem dveřmi že tu ránu slyším dodnes. Počkal minutu a šel vedle k sousedce. Když otevřela tak začal Podívejte se jak jste nevyspalá, za to může ta zóna co vede u Vás v bytě.
Naštěstí u nás v baráku neuspěl. Doufám že jednou takový člověk narazí na někoho ostřejšího -:u . Tohle už je moc.. I-:(

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 03 pro 2017 17:43

Sandra Jednou na nás zvonil pán (už je to asi 10 let) , že přímo u nás v bytě vede špatná zóna a ať ho pozveme dál a že za 1200 kč instaluje speciální destičky které tu zónu vyruší. Nechala jsem ho vypovídat a nakonec končil větou: Podívejte se jak jste nevyspalá, za to může ta zóna. Pokud si je nenecháte za 1200 kč "vyrušit", můžete dostat zanedlouho rakovinu. Práskla jsem dveřmi že tu ránu slyším dodnes. Počkal minutu a šel vedle k sousedce. Když otevřela tak začal Podívejte se jak jste nevyspalá, za to může ta zóna co vede u Vás v bytě.
Naštěstí u nás v baráku neuspěl. Doufám že jednou takový člověk narazí na někoho ostřejšího -:u . Tohle už je moc.. I-:(
:lol: :lol: :lol:
Příště takového háj*la pošlu za mnou - tu zónu by vydejchaval dost dlouho...
:lol: :lol: :lol:


Sandra

Nový příspěvek od Sandra » 03 pro 2017 17:46

mowla :lol: :lol: :lol:
Příště takového háj*la pošlu za mnou - tu zónu by vydejchaval dost dlouho...
:lol: :lol: :lol:
No hlavně před cca 10 lety za 1200 kč, to bylo docela dost peněz, alespoň pro nás. Neboj, jak někdo zazvoní s podobným "super nápadem" dám vědět, minimálně interní poštou. :lol: :lol: :lol:

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 03 pro 2017 18:18

Benešová Napíšu to jak to je. Máme na zahradě německého ovčáka. Dnes na nás zazvonil jeden pán a nabízí tuto službu. Za 500Kč prý pozná podle štěkání co psa trápí a jaké má vnitřní nemoci. Pokud by mu bylo něco vážného tak mu to může prý zachránit život. Vzala jsem si na něj číslo že se v případě potřeby ozvu. Myslíte že je to možné aby poznal podle štěkání co psa trápí? Nemám s tím zkušenost a na druhou stranu bych nerada přišla o 500Kč. Za odpověď budu ráda
Psí řeči se samozřejmě rozumět dá. Ale umí to jen jeho pán, který ho dobře zná. A nemoc u psa se pozná podle změny chování, ne podle štěkotu, pes většinou trpí tiše. Taky bych toho chytráka hnala. :lol:


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Jak v projevu přes telefon ztlumit vady řeči?
       od Lacek » 28 dub 2016 21:07 »
    2 Příspěvků
    669 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Čertík
    29 dub 2016 20:28
  •    Je možné aby člověk neměl svědomí?
       od Čertík » 20 říj 2016 13:10 »
    3 Příspěvků
    652 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    20 říj 2016 15:10
  •    Vidí psi barvy?
       od Lola » 15 kvě 2016 12:02 »
    2 Příspěvků
    786 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jitule
    15 kvě 2016 18:50
  •    Je vidět psí čip?
       od hulák » 13 črc 2016 14:30 »
    1 Příspěvků
    748 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    13 črc 2016 14:46
  •    Jak donutit sousedy sbírat psí výkaly?
       od Radek L. » 26 srp 2016 15:11 »
    2 Příspěvků
    901 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    26 srp 2016 17:00