Jak funguje Google disk?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Angeloo123
člen
Příspěvků 6
Registrován 06 zář 2017 19:41

Jak funguje Google disk?

Nový příspěvek od Angeloo123 » 02 úno 2018 11:42

Princip chápu... jde mi o tuto situaci:

Ve složce GoogleDisk mám nasdílený excel dokument.
Dnes na stolním PC ho budu upravovat s přístupem na internet = vše se okamžitě projeví, vše je okamžitě v cloudu... v pořádku...

Zítra však budu na notebooku, bez přístupu na internet, takže tam budu mít tu předvčerejší verzi excelu, neuvidím ještě to, co jsem upravil včera na stolním PC...
Tuto původní verzi budu na notebooku upravovat, večer se připojím na net a vše se sesynchronizuje...

otázka zní:
Která verze bude na google disku nahraná? Ta z první dne, co jsem upravoval na stolním, nebo ta, co jsem upravoval na notebooku? Pokud jen jedna z variant, co se tedy stane s tou druhou?

Jde mi to o jak to nejlépe dělat... když chci mít vše aktuální, ale někdy musím upravovat soubory v offliine režimu, tím pádem, nevídím co jsem dělal včera, a tak tam třeba můžou chybět data... :(




Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 02 úno 2018 12:33

Nevím, nepoužívám cos, takže to nemám vyzkoušeno, ale synchronizace - obvykle, hledí na čas, tedy soubor starší nahradí novějším...
Velmi pravděpodobné tak úpravy z notesu přemazou úpravy z PC - budeš je dělat zbytečně...
;)
Poradím ti, dej si soubor na flashku a upravuj si offline aktuální verzi...

Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek