Je už známo, kdo ponese vlajku ZOH?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.


satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 06 úno 2018 13:49

To je provokace nebo co?
Před chvílí to jasně napsalo sport.cz. Bude to Eva Samková. Stačí?

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 06 úno 2018 14:08

Kruliš Bude to Martina Sábliková?
Ne, Martina to nebude, protože na druhý den po zahájení ZOH má závod.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 06 úno 2018 14:10

satam To je provokace nebo co?
Před chvílí to jasně napsalo sport.cz. Bude to Eva Samková. Stačí?
To je povinost, číst sport.cz jako ty?

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 06 úno 2018 14:17

Mudr.Lant To je povinost, číst sport.cz jako ty?
U tebe ano. Ostatní omlouvám.
PS: povinnost!


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 06 úno 2018 14:25

satam U tebe ano. Ostatní omlouvám.
PS: povinnost!
Už vím. Dlouho jsem hledal přezdívku. která by tě vystihovala. Prohlašuji tě tímto za Ámose, kdy tě budu takto jmenovat a oslovovat v příspěvcích.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 06 úno 2018 14:28

Mudr.Lant Už vím. Dlouho jsem hledal přezdívku. která by tě vystihovala. Prohlašuji tě tímto za Ámose, kdy tě budu takto jmenovat a oslovovat v příspěvcích.
A to jako myslíš, že to tvému EGU pomůže? Jsi kamaráde k smíchu. Já ti nepotřebuji vymýšlet přezdívky, ta tvoje vlastní mi úplně stačí :lol: :lol: :lol:
Hele, Doktore, a že bys nám konečně taky řekl, kdo tu vlajku ponese? Nějak jsi vypadl z tématu, jestli se nepletu :lol: :lol: :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 06 úno 2018 14:37

Hele, Doktore, a že bys nám konečně taky řekl, kdo tu vlajku ponese? Nějak jsi vypadl z tématu, jestli se nepletu :lol: :lol: :lol:[/quote]
To je provokace, Ámosi?! /:/) I tak ti poradím. https://www.sport.cz/zoh/ostatni/clanek ... tml#hp-sez

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 06 úno 2018 14:41

satam A to jako myslíš, že to tvému EGU pomůže? Jsi kamaráde k smíchu. Já ti nepotřebuji vymýšlet přezdívky, ta tvoje vlastní mi úplně stačí :lol: :lol: :lol:
Jsem rád, že jsem k smíchu, i Vlasta Burián byl k smíchu a kam až to dotáhl, zatím co ty, Ámosi, jsi k politováníhodný. A kdybys nevěděl co to je, tak malá nápověda: http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/s ... ovanihodny :cry:

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 06 úno 2018 15:46

Mudr.Lant Hele, Doktore, a že bys nám konečně taky řekl, kdo tu vlajku ponese? Nějak jsi vypadl z tématu, jestli se nepletu :lol: :lol: :lol:
To je provokace, Ámosi?! /:/) I tak ti poradím. https://www.sport.cz/zoh/ostatni/clanek ... tml#hp-sez[/quote]
Mudr.Lant
Ty seš fakt úplně zmatenej :*( Co je citace, a co je to ostatní? Nějak se v tom nevyznám. A není to moje vina. Je to o tvé zmatenosti, Azheimeru a stařecké demenci. Jdi se léčit!

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 06 úno 2018 15:51

satam To je provokace, Ámosi?! /:/) I tak ti poradím. https://www.sport.cz/zoh/ostatni/clanek ... tml#hp-sez
Ty seš fakt úplně zmatenej :*( Co je citace, a co je to ostatní? Nějak se v tom nevyznám. A není to moje vina. Je to o tvé zmatenosti, Azheimeru a stařecké demenci. Jdi se léčit![/quote]
Bodejť bys ses vyznal, když jsi Ámos! /:/)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 06 úno 2018 15:54

Mudr.Lant Ty seš fakt úplně zmatenej :*( Co je citace, a co je to ostatní? Nějak se v tom nevyznám. A není to moje vina. Je to o tvé zmatenosti, Azheimeru a stařecké demenci. Jdi se léčit!
Bodejť bys ses vyznal, když jsi Ámos! /:/)[/quote]
A další nesrozumitelná ptákovina :lol: :lol: :lol:


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    První zlatá olympijská medaile ZOH československo
       od Hrbatý Jan » 13 srp 2016 00:00 »
    1 Příspěvků
    1068 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Paulie
    13 srp 2016 00:12
  •    Fandíte naším v hokeji na ZOH?
       od Rudla » 21 úno 2018 16:32 »
    1 Příspěvků
    577 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    21 úno 2018 16:41