Co teď s dítětem?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
maminka bez babičky

Co teď s dítětem?

Nový příspěvek od maminka bez babičky » 29 čer 2018 16:36

Nastali prázniny a já mám už dlouhodobý problém, kam dát dítě, když je nemocný nebo sou svátky a teď ty prázdiny.Nemáme babičku, jsem samoživitelka a hlavně jsem zoufalá. Šéf nechce o takových problémech slyšet přesto že když mě vzal do práce tak o dítěti věděl. práci neuchu nechat mám ji kousek od bytu a docela i dobře zaplacenou ale ne tolik abyj sem si platila hlídání. ach jo co mám dělati?

Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Acema a proto je doporučuji.




Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 29 čer 2018 16:49

Jsou i soukromé školky, které fungují i o prázdninách, ale jsou také placené. Co se třeba poptat sousedů, třeba je tam někdo sám a rád pohlídá. Nebo se můžete domluvit víc maminek a střídavě jedna z nich všechny děti hlídat.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 29 čer 2018 23:32

Pořídit si dítě je zábava...
:lol: :lol: :lol:
A kam s ním potom???
:lol: :lol: :lol:
Marjáááš - co takhle trochu uvažovat předem???
- mám spolehlivého partnera?
- mám dost peněz, aby mé dítě (hypotetické) netrpělo chudobou?
___
Nepřenášej své problémy na okolí - řeš je...
-:u

maminka bez babičky

Nový příspěvek od maminka bez babičky » 30 čer 2018 11:32

mowla Pořídit si dítě je zábava...
:lol: :lol: :lol:
A kam s ním potom???
:lol: :lol: :lol:
Marjáááš - co takhle trochu uvažovat předem???
- mám spolehlivého partnera?
- mám dost peněz, aby mé dítě (hypotetické) netrpělo chudobou?
___
Nepřenášej své problémy na okolí - řeš je...
-:u
Jak můžete takto odpovědět.
Po přečtení jsem se rozplakala a vzpomněla si na manžela se kterým jsme si dítě přáli, ale na svět přišlo až 3 roky po svatbě. Manžel dítě miloval, dával mu vše, ale jen do doby než se nám zabil při autonehodě.
Je vidět, že děti nemáte a nebo ano ale jste celá rodina. Přeji vám krásný, spokojený a v bohatý život.

maminka bez babičky

Nový příspěvek od maminka bez babičky » 30 čer 2018 11:37

Paní Ann, použila jsem vaší dobrosrdečnou radu a zorganizovala setkání takto postižených maminek a dohodly jsme se, že založíme panelákovou školku. Ohlas byl nevídaný, protože se přihlásilo na sedm maminek. Více už nemůžeme přijmout a proč to určitě pochopíte. Z celeého srdce vám děkuji i za kamarádky. Tady je vidět že jste maminkou také.


Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 30 čer 2018 11:41

maminka bez babičky Jak můžete takto odpovědět.
Po přečtení jsem se rozplakala a vzpomněla si na manžela se kterým jsme si dítě přáli, ale na svět přišlo až 3 roky po svatbě. Manžel dítě miloval, dával mu vše, ale jen do doby než se nám zabil při autonehodě.
Je vidět, že děti nemáte a nebo ano ale jste celá rodina. Přeji vám krásný, spokojený a v bohatý život.
Omlouvám se - domníval jsem se, že jsi v jiné situaci.
:oops:

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 30 čer 2018 14:10

maminka bez babičky Paní Ann, použila jsem vaší dobrosrdečnou radu a zorganizovala setkání takto postižených maminek a dohodly jsme se, že založíme panelákovou školku. Ohlas byl nevídaný, protože se přihlásilo na sedm maminek. Více už nemůžeme přijmout a proč to určitě pochopíte. Z celeého srdce vám děkuji i za kamarádky. Tady je vidět že jste maminkou také.
Jéje, sedm to je opravdu dost. :) Já občas mívám na zahradě pět dětí od sousedů a stačí mi. Ale výhoda je v tom, že děti se spolu zabaví a není s nimi tolik starostí jako s jedním.Poznámka majitele:Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Acema a proto je doporučuji.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Co dělat, když ujede vlak s mým dítětem?
       od Johanka » 29 čer 2018 13:41 »
    1 Příspěvků
    391 Zobrazení
    Poslední příspěvek od mowla
    29 čer 2018 14:08
  •    Jaké je teď století?
       od bbllaannkkaa » 24 bře 2017 19:35 »
    2 Příspěvků
    1763 Zobrazení
    Poslední příspěvek od bbllaannkkaa
    24 bře 2017 21:18
  •    Mám si pořídit lyžařskou výzbroj a výstroj již teď?
       od Robert » 21 říj 2017 11:28 »
    2 Příspěvků
    741 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Robert
    21 říj 2017 11:43
  •    Koupili jsme si psa a teď nevíme co s ním
       od Albert » 23 srp 2018 22:21 »
    4 Příspěvků
    894 Zobrazení
    Poslední příspěvek od mowla
    24 srp 2018 20:07