Je nutné nosit v létě punčochy?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Lucie Rychlá

Je nutné nosit v létě punčochy?

Nový příspěvek od Lucie Rychlá » 16 črc 2018 14:26

Ukončila jsem školu a od srpna nastupuji do nového zaměstnání jako asistentka ekonomického náměstka. Ve smlouvě mám uvedeno, že musím chodit slušně oblečená. Znamená to, že musím i horku nosit punčocháče, nebo punčochy?

Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Acema a proto je doporučuji.




Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 črc 2018 16:08

Mňo...
Poté, co's v cca dvaceti letech dokončila základní školu, můžeš dělat asistentku ekonomickému náměstkovi pouze za podmínky, že budeš chodit nejen bez punčoch, ale i bez kalhotek...
I-:( I-:( I-:(

Lucie Rychlá

Nový příspěvek od Lucie Rychlá » 16 črc 2018 16:17

Nepíšu o základní škole. Tu mám samozřejmě taky. /:/)

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 črc 2018 16:18

Lucie Rychlá Nepíšu o základní škole. Tu mám samozřejmě taky. /:/)
Dle úrovně dotazu střední školu absolvovánu nemáš...
:lol: :lol: :lol:

Lucie Rychlá

Nový příspěvek od Lucie Rychlá » 16 črc 2018 16:36

Psala jsem rychle a vypadlo mi písmeno v. :) Kdyby tady byla možnost opravy textu, udělala bych to.
Snad se najde někdo slušnější než vy, kdo mi řekne, jestli musím do práce nosit punčochy.
Nosila jsem hlavně džíny.


Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 črc 2018 16:56

Lucie Rychlá Psala jsem rychle a vypadlo mi písmeno v. :) Kdyby tady byla možnost opravy textu, udělala bych to.
Snad se najde někdo slušnější než vy, kdo mi řekne, jestli musím do práce nosit punčochy.
Nosila jsem hlavně džíny.
Nejde o "v"...
:lol: :lol: :lol:
To máš asi tak - uvěřil bych, že máš v pracovní smlouvě definován DressCode (i když formulace "slušně oblečená" je vysoce neprofesionální).
Nemám problém ani s tím, že někdo"po škole" nastupuje jako asistentka ekonomického náměstka.
Ale nevěřím, že někdo, kdo je způsobilý (nebo - v tomto případě - způsobilá) pracovat jako asistentka managera, se bude na význam své pracovní smlouvy ptát jako malé děcko někde na webu, namísto dotazu ihned při podpisu smlouvy (případně tedy i později, ale dotaz by měl být směřován na patřičného pracovníka HR nebo dotyčného nadřízeného)...
Resp. - nejsem náměstkem, ale holčinu - jak prezentuješ ty, bych si nevybral ani jako seXkretářku, natož jako asistentku...
:lol: :lol: :lol:

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 16 črc 2018 18:50

mowla Nejde o "v"...
:lol: :lol: :lol:
To máš asi tak - uvěřil bych, že máš v pracovní smlouvě definován DressCode (i když formulace "slušně oblečená" je vysoce neprofesionální).
Nemám problém ani s tím, že někdo"po škole" nastupuje jako asistentka ekonomického náměstka.
Ale nevěřím, že někdo, kdo je způsobilý (nebo - v tomto případě - způsobilá) pracovat jako asistentka managera, se bude na význam své pracovní smlouvy ptát jako malé děcko někde na webu, namísto dotazu ihned při podpisu smlouvy (případně tedy i později, ale dotaz by měl být směřován na patřičného pracovníka HR nebo dotyčného nadřízeného)...
Resp. - nejsem náměstkem, ale holčinu - jak prezentuješ ty, bych si nevybral ani jako seXkretářku, natož jako asistentku...
:lol: :lol: :lol:
Mowlo, dnes už se asistentka říká sekretářkám. Je to totéž. ;)

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 16 črc 2018 18:52

Lucie Rychlá Ukončila jsem školu a od srpna nastupuji do nového zaměstnání jako asistentka ekonomického náměstka. Ve smlouvě mám uvedeno, že musím chodit slušně oblečená. Znamená to, že musím i horku nosit punčocháče, nebo punčochy?
Ano. Ke slušnému oblečení do práce to patří. Ale na cestu domů si je můžeš sundat. ;)

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 črc 2018 18:59

Ann Mowlo, dnes už se asistentka říká sekretářkám. Je to totéž. ;)
;)
To jo...
Ale to "X" jsem tam nenapsal nedopatřením. ..
;)

Jan z Rokycan1

Nový příspěvek od Jan z Rokycan1 » 16 črc 2018 20:14

Ty nevíš, co znamená chodit do práce "slušně oblečená"??????
100% souhlasím s mowlou :lol: :lol: :lol:Poznámka majitele:Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Acema a proto je doporučuji.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Je nutné nosit k obleku bílé rukavičky?
       od Zelenka Milan » 04 dub 2016 10:45 »
    2 Příspěvků
    835 Zobrazení
    Poslední příspěvek od gogoman
    03 črc 2017 20:51
  •    Jak dlouho je nutné nosit rovnátka?
       od Levenluk » 02 úno 2017 08:29 »
    2 Příspěvků
    891 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Einstein
    02 úno 2017 11:33
  •    Kde koupit kompresní punčochy ?
       od Marcel » 14 kvě 2016 16:43 »
    2 Příspěvků
    726 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ralf
    14 kvě 2016 22:59
  •    Punčochy ve spreji zkušenosti
       od Kamča » 10 srp 2016 13:05 »
    3 Příspěvků
    993 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Paulie
    10 srp 2016 19:02
  •    Punčochy se snadno trhají v místě přeložení
       od Bára30 » 06 pro 2016 08:52 »
    2 Příspěvků
    696 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Bára30
    06 pro 2016 12:02