Je to ƒ nebo to není f?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Král

Je to ƒ nebo to není f?

Nový příspěvek od Král » 17 črc 2018 18:02

Nevím, proč mi byla odstraněná otázka, kde jsem se ptal, jestli znak ƒ je písmeno f nebo není a proto ji opakuji.
Omlouvám se, ale otázku jsem odstranil omylem.




Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 17 črc 2018 23:51

Král Nevím, proč mi byla odstraněná otázka, kde jsem se ptal, jestli znak ƒ je písmeno f nebo není a proto ji opakuji.
Omlouvám se, ale otázku jsem odstranil omylem.
Nevím, proc ti byla odstraněna otázka. ..
Ale zbytečně tu 'rejpes' a vypadáš pak jako 'fool'...
:lol:
ƒ není f, podobne £ není L a $ není S...
:-P

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 18 črc 2018 00:32

asi Moderátor píše...
Omlouvám se, ale otázku jsem odstranil omylem.[/quote]
___
Pokud opravdu Moderátor - mám k tobě dotaz - a to tu "odstraněnou" otázku neumíš navrátit???
:lol: :lol: :lol:
Promiň - ale příště se svým "provedu" poněkud počkám...
:lol:

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 18 črc 2018 06:39

mowla asi Moderátor píše...
Omlouvám se, ale otázku jsem odstranil omylem.
___
Pokud opravdu Moderátor - mám k tobě dotaz - a to tu "odstraněnou" otázku neumíš navrátit???
:lol: :lol: :lol:
Promiň - ale příště se svým "provedu" poněkud počkám...
:lol:[/quote]
Vysvětlení nejen Mowlovi: Na moderátorském panelu mám několik možností co udělat s příspěvky. Buď je můžu skrýt, odstranit s možností navrácení a odstranit bez možnosti obnovení. Teď si tipni, co jsem udělal!

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 18 črc 2018 07:15

Král Nevím, proč mi byla odstraněná otázka, kde jsem se ptal, jestli znak ƒ je písmeno f nebo není a proto ji opakuji.
Není to písmeno, je to mezinárodní fonetický znak.


Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 18 črc 2018 07:26

Moderátor Teď si tipni, co jsem udělal!
:lol:
Jasně...
Naprosto nepotřebná věc začne být nezbytná ihned poté, co se jí definitivně zbavíš...
;)

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 18 črc 2018 07:42

Co nám říká wiki? Ƒ(ƒ) se používá při psaní jazyka Ewe v přímém tvaru, aby reprezentoval zvuk [ ɸ ] , odlišný od písmena F, který představuje [ f ] .

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 18 črc 2018 07:48

Mudr.Lant Co nám říká wiki? Ƒ(ƒ) se používá při psaní jazyka Ewe v přímém tvaru, aby reprezentoval zvuk [ ɸ ] , odlišný od písmena F, který představuje [ f ] .
Nevím, co by na to řekla teta Wiki - ale ƒ je primárně znakem měny (již neexistující) s názvem florén či gulden...
;)
Akorát by mne zajímalo, co touto otázkou - resp. s odpověďmi, onen 'pták' (tazatel) zamýšlel - pitomce ze sebe mohl udělat i jednodušeji...
;)

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 18 črc 2018 07:54

mowla Nevím, co by na to řekla teta Wiki - ale ƒ je primárně znakem měny (již neexistující) s názvem florén či gulden...
;)
Akorát by mne zajímalo, co touto otázkou - resp. s odpověďmi, onen 'pták' (tazatel) zamýšlel - pitomce ze sebe mohl udělat i jednodušeji...
;)
Jak koukám, tak ten znak má více vysvětlení. Mně kdysi zajímalo co to je ł...dnes už to vím. No, a ptáka zajímal tento znak. Aspoň si to myslím.


Odpovědět