Jak překonat paniku?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Gábina

Jak překonat paniku?

Nový příspěvek od Gábina » 21 črc 2018 09:16

Občas to na mě padne a trvá asi 5 minut. Nemůžu pořádně dýchat a bojím se i když není čeho. Hlavně když se na mne nahrne víc práce zároveň, mám strach, že to nezvládnu. Jak s tím bojovat?




Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 21 črc 2018 15:37

Navštiv psychologa. ..
Jakékoli rady po netu jsou k nicemu neuměla bys je použít. ..
;)

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 21 črc 2018 15:58

Když záchvat přijde, musíš dýchat do sáčku. Nevím sice proč, ale funguje to. Za chvíli se uklidníš.

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 21 črc 2018 18:53

To mě připomínáš leta kdy jsem ještě byl pracovně aktivní.Ráno přijdu do práce a cítím že to půjde vše levou zadní.Potom najedou do dílny roztřískané řezačky pár traktorů,krmiváři rozflákali dva krmné vozy.Z kovovýroby přijel a rychle požaduje opravu kamionu.Mezi tím mě seřve předseda s agronomem,že řezačky musí vyjet že stojí rostlináři.Mezi tím po telefonu vyhrožuje vedoucí kovovýroby jestli okamžitě se nepustíme do opravy kamionu že si mohu kyslík a acetylen shánět jinde.V dílně odloučené se při startování traktoru přejede Traktorista a rychlá jej odvezla do špitálu.Začíná mě bolet žaludek a čekám kdo mě ještě přijde nas.at a dám mu rovnou přes dršt.u.Zemědělské opravárenství se někdy nedalo dělat ve střízlivém stavu.Nejradši bych se viděl v příslovečné p.....No bylo to všechno o fous a já se po třech hodinách cítím zase jako king který to zvládl.


Odpovědět