Měla by být Policie trochu chápavější?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Mudr.Lant

Měla by být Policie trochu chápavější?

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 črc 2018 15:30

Jel jsem s vnoučkem (5 let) na výlet. Zastavili mě policajti, a po obhlídce auta zjistili, že vnuk, který sice seděl v dětské sedačce, ale v průběhu jízdy si sám rozepjal zámek, čehož jsem si nevšiml. Přes mé argumenty mi napařili 15 stovek a 4 body. I-:(




Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 27 črc 2018 15:48

Sorry. ..
Ještě, než byly uzákoněné sedačky, jsem se vracel od tchyně (cca 320 km) tři dětičky vzadu.
Zadne v sedačce, zadne zapnute...
Pak jsem musel prudce brzdit (blb s kloboukem - abych nezabil jeho ženu a možná i jeho) .
A cca trileta dcera mi prolitla mezi předními sedačkami skoro az na saltpaku. .. Naštěstí jsem si toho nějakým koutkem oka všiml a mezi její zuby a saltpaku se mi povedlo strčit ruku - takže se mi zakousla do předloktí a ji se nic nestalo...
;)
Od te doby - furt nebyly uzákonene sedačky, jezdily dětičky zapasane sedačkách i na nákup cca 4 km...
___
Sam před sebou by sis neokecal, kdyby se vnukovi něco stalo, že sis nevšiml.
Tak co chceš okecat před cajtama?

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 črc 2018 15:54

Sakra. Znovu sem ho zapl do sedačky a vnuk jim ukázal, jak rozepl zámek. Víš ty, s jakými nervama jsem jel domů, aby mě ti blbci znovu nekontrolovali, i když jsem přikázal vnukovi, aby to už nikdy neudělal? To abych si koupil kameru.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 27 črc 2018 16:02

Vysvětluj a vysvětluj. My dnes vezli 6 letého kloučka od sousedů. Už nejsme zvyklí na tak malé dítě, tak jsem mu jen otevřela dvířka a on vklouzl do sedačky. Nastoupila jsem a hned jsme se rozjeli. Najednou slyšíme křik: Já nejsem zapnutý!
Myslím že váš pětiletý to také snadno pochopí. Ukaž mu jak poletí hlavou do předního skla.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 črc 2018 16:16

Ann Vysvětluj a vysvětluj. My dnes vezli 6 letého kloučka od sousedů. Už nejsme zvyklí na tak malé dítě, tak jsem mu jen otevřela dvířka a on vklouzl do sedačky. Nastoupila jsem a hned jsme se rozjeli. Najednou slyšíme křik: Já nejsem zapnutý!
Myslím že váš pětiletý to také snadno pochopí. Ukaž mu jak poletí hlavou do předního skla.
Ale jo. Vysvětlil jsem mu to a věřím, že je chápavější než ti policajti.


Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 27 črc 2018 16:23

Mudr.Lant Sakra. Znovu sem ho zapl do sedačky a vnuk jim ukázal, jak rozepl zámek. Víš ty, s jakými nervama jsem jel domů, aby mě ti blbci znovu nekontrolovali, i když jsem přikázal vnukovi, aby to už nikdy neudělal? To abych si koupil kameru.
Doktore - kup si sicherhajsku nebo izolacku (na zamek), aby si to nerozepnul tak snadno...
A dobrej nůž, abys jej z tech kšíru dokázal rychle, v případe problémů, dostat...
;)

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 črc 2018 16:27

mowla Doktore - kup si sicherhajsku nebo izolacku (na zamek), aby si to nerozepnul tak snadno...
A dobrej nůž, abys jej z tech kšíru dokázal rychle, v případe problémů, dostat...
;)
Není třeba. Vnuk odjíždí domů z prázdnin živ a zdráv. -:-/
Nedej bože, kdybych tak zabezpečil zámek a něco se stalo. Já urvané ruce a nebylo by čím rozepnout pásy. No, trošku morbidní přirovnání. :oops:

Jan z Rokycan1

Nový příspěvek od Jan z Rokycan1 » 27 črc 2018 17:56

Banda debilů. Byl vnuk v sedačce? Byl. Byl připoutaný? Původně byl. Nedal bych jim ani korunu a ve správním řízení by mně bez fotky dokázali kulové!

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 27 črc 2018 18:14

Souhlas že v tomto případě to měli zohlednit a domluva by stačila.Jenom že je potřeba přihlédnout k tomu že je konec měsíce a asi nemají splněno.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 črc 2018 19:12

No, zkušenost do budoucna. :-/n


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek