Bránit dceři v jejím "štěstí"?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Ladislava

Bránit dceři v jejím "štěstí"?

Nový příspěvek od Ladislava » 28 črc 2018 09:20

Dobrý den. Mojí dceři je 17 let. Zamilovala se do divného o 10 let staršího floutka. On se k ní chová hrubě a jen z ní tahá peníze. Nikde nepracuje a obědvat i večeřet chodí k nám. Dcera je poblázněná a jeho nedostatky nevidí. Nesmíme o něm říct jediné špatné slovo, to hned vyletí a zlobí se na nás. Tak nevím jestli je lepší nechat to plynout a doufat, že se dcera sama poučí, nebo jí ten vztah rázně zakázat. To se ale bojím, že na nás zanevře a ztratíme dceru. Jak byste to řešili vy?




Jan z Rokycan1

Nový příspěvek od Jan z Rokycan1 » 28 črc 2018 10:13

Zakazovat nemá cenu, jen dceru popudíte. Ale oběd ani večeři bych mu nedal :lol:

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 28 črc 2018 11:07

Mám stejný názor. Bude na to muset přijít sama. Rozhodně jí nezvyšuj kapesné, když mu nebude moct nic dávat, třeba se frajer chytne bohatější dívenky. Možná by se dalo i domluvit s jiným hochem, aby ji někam pozval a zaplatil za ni, aby viděla, že to jde i jinak. ;)

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 28 črc 2018 16:10

Mám pocit že to byla vaše dcera která se zde na poradně ptala zda může z domova odejít bydlet ke svému příteli aniž by to rodičům dala na vědomí.CHápu vás jako rodiče že je to pro vás velmi složité jak se rozhodnout a v tomto těžko radit.Zřejmě si potřebuje zažít možné zklamání které ji život připraví.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 28 črc 2018 17:18

Obávám se, že tento dotaz a i tento - https://www.24poradna.eu/muzu-odejit-z- ... 18203.html , pocházejí z jedné IP a autorem je nějaká rádobynovinářka toužící zplodit srdceryvný příběh do některého z e-zinů 'pro ženy' (chlapi takové exkrementy nečtou - resp. - neznám takové chlapy, kteří by to četli)...
:lol: :lol: :lol:
No - dobře tak těm, libovolného pohlaví, kdož to budou číst...
:lol: :lol: :lol:


Ladislava

Nový příspěvek od Ladislava » 28 črc 2018 17:53

Pane Mowlo, vy zřejmě nemáte děti. Vůbec nevíte jak to v životě chodí, jinak byste takový blábol nenapsal. :-n
Ostatním děkuji.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 28 črc 2018 18:00

Ladislava Pane Mowlo, vy zřejmě nemáte děti. Vůbec nevíte jak to v životě chodí, jinak byste takový blábol nenapsal. :-n
Ostatním děkuji.
Milá Ladislavo...
:lol:
Mám děti - a myslím, že i životu vcelku rozumím...
Narozdíl od tebe jsem ale rozumně myslící a analytik (jsem vcelku zběhlý ve vyhodnocování významu faktů) - takže fake, troufám si tvrdit, rozpoznám...
;)
Buďto jsi naprosto výjimečnou osobností anebo nejsi 'zoufalou' rodičkou...
:lol: :lol: :lol:
___
Moderátor by nám mohl sdělit, zda jsou oba dotazy z téže IP - moderátore, děkuji předem...
;)

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 28 črc 2018 18:22

mowla Milá Ladislavo...
:lol:
Mám děti - a myslím, že i životu vcelku rozumím...
Narozdíl od tebe jsem ale rozumně myslící a analytik (jsem vcelku zběhlý ve vyhodnocování významu faktů) - takže fake, troufám si tvrdit, rozpoznám...
;)
Buďto jsi naprosto výjimečnou osobností anebo nejsi 'zoufalou' rodičkou...
:lol: :lol: :lol:
___

;)
Moderátor by nám mohl sdělit, zda jsou oba dotazy z téže IP - moderátore, děkuji předem...
Moderátor nemá pravomoc nahlédnout (zatím) do registrace, a tak nemůžu posoudit. Svůj dotaz směruj na admina.
Děkuji

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 28 črc 2018 18:29

Moderátor Moderátor nemá pravomoc nahlédnout (zatím) do registrace, a tak nemůžu posoudit. Svůj dotaz směruj na admina.
OK...
1. ani jedna z 'tazatelek' není registrována - ty nevidíš IP příspěvku??
2. tak moc, abych čekal na Adminovu odezvu, mne to zase 'netrápí' - odhaduju, že tak na 95 % mám pravdu
;)

Jan z Rokycan1

Nový příspěvek od Jan z Rokycan1 » 28 črc 2018 18:33

mowla OK...
1. ani jedna z 'tazatelek' není registrována - ty nevidíš IP příspěvku??
2. tak moc, abych čekal na Adminovu odezvu, mne to zase 'netrápí' - odhaduju, že tak na 95 % mám pravdu
;)
Hele, mowlo, ten inteligent mi maže příspěvky, ve kterých poukazuji na jeho blbost. Jednak v tomhle vlákně a taky v tom vedle "Bránit dceři v jejím štěstí".
Takže si to archivuju a posílám adminovi, ať vidí, jakého ..... si vybral za moderátora.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 28 črc 2018 18:34

mowla tak moc, abych čekal na Adminovu odezvu, mne to zase 'netrápí' - odhaduju, že tak na 95 % mám pravdu
;)
Promiň Mowlo, ale nebylo by jednodušší, kdybys na otázky které se ti nelíbí neodpovídal, jako to děláme my ostatní? Takhle jen znechutíš tazatele. Ladislava už se tady asi nikdy nezeptá. To možná nevadí tobě, ale víš jistě, že to dobré i pro poradnu?

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 28 črc 2018 18:44

Ann Promiň Mowlo...
Ann - asi máš pravdu...
;)
Omlouvám se - propříště se vynasnažím nereagovat...
Prostě jen nemám rád, když ze mne někdo dělá 'blbce' předstíráním problému...
___
Kdyby se ta dotyčná prostě zeptala, co si o takovém námětu na článek myslíme, udělala by - podle mne, lépe.
___
Nemám obavy, že by se 'Ladislava' už nezeptala - pořád bude shánět náměty a mínění, moje reakce ji nemůže odradit... Není to osobní...
;)

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 28 črc 2018 18:50

mowla OK...
1. ani jedna z 'tazatelek' není registrována - ty nevidíš IP příspěvku??
2. tak moc, abych čekal na Adminovu odezvu, mne to zase 'netrápí' - odhaduju, že tak na 95 % mám pravdu
;)
Já vidím IP adresy pouze u nahlášených příspěvků.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 28 črc 2018 19:19

Moderátor Já vidím IP adresy pouze u nahlášených příspěvků.
Tak mne napadlo - mám ti obě ty otázky nahlásit??
:lol: :lol: :lol:
Mohl by ses kouknout a pak nahlášení - jako neopodstatněné - odmítnout...
:lol: :lol: :lol:

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 29 črc 2018 07:27

Jan z Rokycan1 Hele, mowlo, ten inteligent mi maže příspěvky, ve kterých poukazuji na jeho blbost. Jednak v tomhle vlákně a taky v tom vedle "Bránit dceři v jejím štěstí".
Takže si to archivuju a posílám adminovi, ať vidí, jakého ..... si vybral za moderátora.
Dobrý den.
Nemusíš si nic archivovat, jak jsi to dělal pod nickem satam, protože vše je uloženo u nás a admin má možnost nahlédnout do problematických příspěvků a tak si můžeš jen postěžovat na moderátora, který ti mazal, maže a mazat bude všechny příspěvky, které se příčí Pravidlům a lidskému chápání.
Už vidím, že ty, jako Jan z Rokycan1 nebo Honza Novák1 se budeš distancovat od satama, ale jen nezasvěcený nepozná, že se jedná o stejnou osobu.
Admin kdysi prohlásil, že se BAN udělovat nebude, protože se vždy najde způsob, jak ho obejít a ty to, satame, dobře víš a znáš a teď, když moderátor má možnost skrývat, odstraňovat, ale i vracet příspěvky, tak se strašně cítíš ukřivděný. Upozorňuji, že i když budeš prudit pod jiným nickem , je otázka času, kdy se pozná, že jsi to ty, satame. Vím, že se občas přihlásíš a proto jsem ti napsal SZ a chci věřit, že si ji aspoň přečteš.
Osobně se ti divím, že tak vzdělaný člověk, který má obrovské zkušenosti i znalosti, které může předávat, si ničí reputaci přihlouplými poznámkami.
Vím, že i u konkurence by se s tebou nijak nemazlili, protože tam si nedovolíš to, co tady.
Takže tě nabádám ke slušnosti, k dodržování pravidel a věř, že tvé vhodné příspěvky pomůžou mnoha tázajícím a proto ti doporučuji, abys ses vrátil jako satam a společnými silami dalších členů, zvedl popularitu této poradny.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 29 črc 2018 08:34

Moderátor Dobrý den.
Nemusíš si nic archivovat, jak jsi to dělal pod nickem satam, protože vše je uloženo u nás a admin má možnost nahlédnout do problematických příspěvků a tak si můžeš jen postěžovat na moderátora, který ti mazal, maže a mazat bude všechny příspěvky, které se příčí Pravidlům a lidskému chápání.
Už vidím, že ty, jako Jan z Rokycan1 nebo Honza Novák1 se budeš distancovat od satama, ale jen nezasvěcený nepozná, že se jedná o stejnou osobu.
Admin kdysi prohlásil, že se BAN udělovat nebude, protože se vždy najde způsob, jak ho obejít a ty to, satame, dobře víš a znáš a teď, když moderátor má možnost skrývat, odstraňovat, ale i vracet příspěvky, tak se strašně cítíš ukřivděný. Upozorňuji, že i když budeš prudit pod jiným nickem , je otázka času, kdy se pozná, že jsi to ty, satame. Vím, že se občas přihlásíš a proto jsem ti napsal SZ a chci věřit, že si ji aspoň přečteš.
Osobně se ti divím, že tak vzdělaný člověk, který má obrovské zkušenosti i znalosti, které může předávat, si ničí reputaci přihlouplými poznámkami.
Vím, že i u konkurence by se s tebou nijak nemazlili, protože tam si nedovolíš to, co tady.
Takže tě nabádám ke slušnosti, k dodržování pravidel a věř, že tvé vhodné příspěvky pomůžou mnoha tázajícím a proto ti doporučuji, abys ses vrátil jako satam a společnými silami dalších členů, zvedl popularitu této poradny.
:-y
Tady není nic, co bych dodal.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Darování poloviny domu dceři
       od Marta » 02 led 2019 15:26 »
    2 Příspěvků
    825 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    02 led 2019 22:57
  •    Jak se bránit utrácení?
       od Wikan » 12 kvě 2016 07:39 »
    2 Příspěvků
    768 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jitule
    12 kvě 2016 07:57
  •    Jak se bránit proti zimní chřipce?
       od Rozmanitá » 16 pro 2016 19:48 »
    3 Příspěvků
    924 Zobrazení
    Poslední příspěvek od dabač
    16 pro 2016 21:37
  •    Jak se bránit pomluvám?
       od Jana P. » 18 dub 2017 08:58 »
    2 Příspěvků
    867 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    18 dub 2017 10:56
  •    Jak se bránit?
       od kolpeet@seznam.cz » 11 kvě 2017 00:56 »
    2 Příspěvků
    831 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Einstein
    11 kvě 2017 12:06