Na jakou stranu otevírat ledničku?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Hreb

Na jakou stranu otevírat ledničku?

Nový příspěvek od Hreb » 15 srp 2018 10:25

Máme ledničku kdy můžu nasadit dveře buď na levou nebo na pravou stranu. Jak by se měla otevírat lednička když je člověk pravák?




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 15 srp 2018 11:49

Katrin Děláš si z nás legraci? Ledničky mají možnost montáže dveří tak, aby se otevíraly buď vpravo, nebo vlevo. Není to ale myšleno pro praváky a leváky, je to proto, abys otevírání dveří mohl přizpůsobit místu kde lednička stojí. Stojí-li třeba na konci kuchyňské linky bylo by velmi nevýhodné, abys dveře otevíral směrem k sobě a tudíž do ledničky neviděl. ;)
:-y :-y :-y

Hreb

Nový příspěvek od Hreb » 15 srp 2018 12:46

Na to jsem se neptal. Takže znovu pro zabedněnce. Z pohledu praváka mají být dveře nasazený na pravé straně?
I když slovo zabedněnec nepatří mezi vulgární, nebo - li sprostá, příště je vynechej, ať se ti dostane rady.
Naposledy upravil(a) Hreb dne 15 srp 2018 13:03, celkem upraveno 1 x.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 15 srp 2018 12:53

Hreb Na to jsem se neptal. Takže znovu pro zabedněnce. Z pohledu praváka mají být dveře nasazený na pravé straně?
Takže znovu pro zabedněnce: Není to o pravákovi nebo levákovi, ale o umístění lednice ve vztahu ke kuchyňské lince. Katrin ti to napsala velmi jasně.
Tím urážíš sebe, i Katrin. M.

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 15 srp 2018 13:07

Pokud trváš na tom z pohledu praváka tak panty na pravé straně.Ale pravdu mají všichni ti co radí přede mnou.Otevírání lednice si nainstaluješ tak jak ti bude nejvíc vyhovovat bez ohledu na to jsi li pravák nebo levák.Co je na tom k nepochopení?


Hreb

Nový příspěvek od Hreb » 15 srp 2018 13:10

dabač Pokud trváš na tom z pohledu praváka tak panty na pravé straně.Ale pravdu mají všichni ti co radí přede mnou.Otevírání lednice si nainstaluješ tak jak ti bude nejvíc vyhovovat bez ohledu na to jsi li pravák nebo levák.Co je na tom k nepochopení?
Takže na pravé straně. To jsem potřeboval vědět. Díky dabaš

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 15 srp 2018 13:17

Hreb Takže na pravé straně. To jsem potřeboval vědět. Díky dabaš
Ano. Když ji postavíš doprostřed místnosti a budeš k ní přístup ze všech stran, potom použij panty na pravé straně. :lol:


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek