Už se těšíte?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.


Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Re: Už se těšíte?

Nový příspěvek od Ann » 07 říj 2018 19:45

Moc. Sníh mám ráda. ;)

lahny
zkušení rádci
Příspěvků 173
Registrován 16 zář 2018 11:29

Re: Už se těšíte?

Nový příspěvek od lahny » 07 říj 2018 19:48

Nikdy. Nyní jsem už v důchodu, ale když jsem chodil ( jezdil) do práce tak jsem nadával.Za komunistů zde bylo družstvo a to protahovalo jak silnici třetí třídy ( tady u nás s napojením na silnici druhé třídy, kterou protahovali silničáři), tak veškeré cesty po vesnici. Takže o půl páté ráno nebyl problém vyjet do práce.
Tento režim všechno zrušil, nikdo neprotahuje, takže ráno ve čtyři hodiny vstávat, vyházet si cestu k silnici a pak se klouzat až na hlavní silnici, která už byla protažená. Zrovna tak z práce, doklouzat se ke své cestě ( silnici protahovali silničáři až ve čtyři, v pět hodin odpoledne) a znova si vyházet cestu ke garáži ( teda pokud padal celý den sníh).
Každému, co se těší na sníh, bych přál bydlet v takovéto lokalitě, aby poznali co to je denně vyhazovat sníh.
Zrovna tak nadávám na návštěvníky Krkonoš, protože nerespektují , že si někdo vyházel cestu nebo místo pro své auto a klidně se tam postaví.

Halina
člen
Příspěvků 20
Registrován 18 črc 2018 10:14

Re: Už se těšíte?

Nový příspěvek od Halina » 08 říj 2018 07:52

Zajímavá fotka. Snížek se sype, ale na lavičce není. Asi tam před chvílí někdo seděl. :lol:

Mudr.Lant

Re: Už se těšíte?

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 08 říj 2018 08:06

Halina
08 říj 2018 07:52
Zajímavá fotka. Snížek se sype, ale na lavičce není. Asi tam před chvílí někdo seděl. :lol:
To není fotka, to je gif.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek