Co znamená jít po něčem jako slepice po flusu?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Hanka33

Co znamená jít po něčem jako slepice po flusu?

Nový příspěvek od Hanka33 » 08 říj 2018 10:38

Slepice přece flus nežerou, nebo ano? Nerozumím tomu přirovnání.




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Re: Co znamená jít po něčem jako slepice po flusu?

Nový příspěvek od satam » 08 říj 2018 11:37

Z tvého dotazu je zřejmé, že:
1. Nechováš slepice
2. "Neflušeš" před nimi
Jinak by ti byla odpověď jasná a ani by ses na to neptala :lol:

lahny
zkušení rádci
Příspěvků 173
Registrován 16 zář 2018 11:29

Re: Co znamená jít po něčem jako slepice po flusu?

Nový příspěvek od lahny » 08 říj 2018 12:17

Souhlasím se "satam".Ano, máš pravdu, že slepice flus nežerou, ale jsou zvědavé jestli to není něco k jídlu a ženou se k tomu.Takže přirovnání je na místě...taky jsi zvědavý a k jakékoliv události se jdeš podívat, tak jako slepice se jdou podívat co to tam kdokoliv hodil ( flusnul).

Hanka33

Re: Co znamená jít po něčem jako slepice po flusu?

Nový příspěvek od Hanka33 » 08 říj 2018 12:20

Děkuji pane Lahny, vaší odpovědi rozumím.

Mudr.Lant

Re: Co znamená jít po něčem jako slepice po flusu?

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 08 říj 2018 15:27

lahny
08 říj 2018 12:17
Souhlasím se "satam".Ano, máš pravdu, že slepice flus nežerou, ale jsou zvědavé jestli to není něco k jídlu a ženou se k tomu.Takže přirovnání je na místě...taky jsi zvědavý a k jakékoliv události se jdeš podívat, tak jako slepice se jdou podívat co to tam kdokoliv hodil ( flusnul).
Není pravda, že slepice flus nežerou....byl jsem na návštěvě u rodiny (sedláků), kterým jsem vypomáhal při senoseči a po práci jsme toho dost vypili. Ráno, když jsem seděl na zápraží, kde zobaly slepice a já vytáhl flus z paty a plivl do hejna a měli jste vidět, jak slepice se o něj tahaly a ta vítězná ho sezobla. Omlouvám se těm se slabým žaludkem. :lol:


satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Re: Co znamená jít po něčem jako slepice po flusu?

Nový příspěvek od satam » 08 říj 2018 15:54

Mudr.Lant
08 říj 2018 15:27
Není pravda, že slepice flus nežerou....byl jsem na návštěvě u rodiny (sedláků), kterým jsem vypomáhal při senoseči a po práci jsme toho dost vypili. Ráno, když jsem seděl na zápraží, kde zobaly slepice a já vytáhl flus z paty a plivl do hejna a měli jste vidět, jak slepice se o něj tahaly a ta vítězná ho sezobla. Omlouvám se těm se slabým žaludkem. :lol:
Doktore, špica :-y :lol: :-y :lol: :-y :lol:


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek