Nezobrazuje se diskuze

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
lahny
zkušení rádci
Příspěvků 173
Registrován 16 zář 2018 11:29

Nezobrazuje se diskuze

Nový příspěvek od lahny » 14 pro 2018 09:29

Píšu do různých diskuzí z různých počítačů, ale na některých servrech se diskuze nezobrazí.
Vysvětlím.Z domácí stolního počítače napíšu příspěvek do diskuze, ale když chci tento příspěvek ukázat kamarádovi na jeho počítači, tak tam je diskuze 0.Zrovna tak když napíšu příspěvek na tabletu, tak na domácím počítači opět naskočí diskuze 0 nebo jsou tam úplně jiné příspěvky.Takže kolikrát nemohu na jiném počítači přidávat další příspěvky ( na facebooku naskočí upozornění, že někdo reagoval na příspěvek a já nemohu reagovat, protože se mně tam ta diskuze nezobrazí) a musím počkat až se dostanu na to zařízení odkud jsem psal první příspěvek.
Ale opakuji...dělá to jen na určitých servrech.




David
admin
Příspěvků 134
Registrován 20 říj 2018 21:14

Re: Nezobrazuje se diskuze

Nový příspěvek od David » 16 pro 2018 20:26

Dobrý den,

a nemáte v zařízeních nějaký vir?
Je docela zvláštní, když z jednoho zařízení něco pošlete a na druhém se Vám nic nezobrazí. Kdyby byl problém jen na jedné diskuzi, ale pokud Vám to takto dělá i jinde, tak je to podivné.
Jaký používáte prohlížeč? Zkoušel jste jiný? Promazával jste historii a cookies?
Předem díky.

lahny
zkušení rádci
Příspěvků 173
Registrován 16 zář 2018 11:29

Re: Nezobrazuje se diskuze

Nový příspěvek od lahny » 16 pro 2018 23:06

David
16 pro 2018 20:26
Dobrý den,

a nemáte v zařízeních nějaký vir?
Je docela zvláštní, když z jednoho zařízení něco pošlete a na druhém se Vám nic nezobrazí. Kdyby byl problém jen na jedné diskuzi, ale pokud Vám to takto dělá i jinde, tak je to podivné.
Jaký používáte prohlížeč? Zkoušel jste jiný? Promazával jste historii a cookies?
Předem díky.

Na tabletu mám prohlížeč Chrome a na všech počítačích, co se pokouším diskutovat, je prohlížeč Windous 7.
Historii a cookies jsem nepromazával, protože ani nevím jak a nikdo mně to ani neporadil.
Nejvíc to dělá když diskuzi píšu pod svým jménem, že někdo reagoval se dozvím na facebooku ( upozornění) a z toho upozornění chci otevří tu diskuzi, abych mohl reagovat a ona ta diskuze tam není.Píše to 0 příspěvků.
A přitom když tu diskuzi otevřu v záložkách buď tabletu nebo stolním počítači ( dávám si diskuze do záložek) tak tam se to objeví.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Proč se dnes tolik krade – volná diskuze.
       od Ann » 25 říj 2016 16:33 »
    10 Příspěvků
    1879 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    26 říj 2016 12:00
  •    A co založit podrubriku diskuze?
       od Einstein » 02 bře 2017 17:24 »
    19 Příspěvků
    2945 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    02 zář 2018 16:53