Bílý jogurt na hubnutí?

Odeslat odpověď


Ochrana proti spamu (neregistrovaný uživatel)
Smajlíci
/a/ *21* 8-) :D :evil: !!! *22* :DD :-| ??? :-P :-)( :-xx :-n :-y :-pa :smile: ;) :( :o :shock: :? :lol: :-x :oops: :cry: :roll: -:u -:-/ /:/) I-:( :/-p :-/n :-ch :-t :-:u a:-) /n/

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu Bílý jogurt na hubnutí?

od Ann » 26 dub 2017 14:44

To je pravda, dietolog neschválí žádné rychlé hubnutí. Sestaví jídelníček na postupné snižování váhy, tedy dlouhodobý proces. Jenže mladé slečny někdy potřebují zhubnou hodně rychle, třeba do plavek před dovolenou. Na to je jogurtová dieta dobrá.

Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Zdravestravovani.cz a proto je doporučuji.

od Mudr.Lant » 26 dub 2017 14:23

Týden jíst pouze jogurty
, i když obsahují všeho dobrého dostatek, nedoporučí žádný dietolog.

od Ann » 26 dub 2017 12:57

Taková dieta je sice náročná pro mlsné jazýčky, ale neublíží. V jogurtu je dostatek bílkovin a minerálů které tělo potřebuje, obsahuje vápník, fosfor, draslík, hořčík a zinek a vitamíny A, D, B2, B6, B12. Bude ti ale chybět vitamín C, proto přidej ještě aspoň nějaké ovoce. Opravdu rychle zhubneš, ale nesmíš po týdnu zase začít jíst stejně jako předtím, to by přišel jojo efekt. Další potraviny je nutné přidávat postupně a jíst zdravě.

od satam » 26 dub 2017 10:04

Vykašli se na JPP (jedna paní povídala) a poraď se z lékařem nebo s certifikovaným výživovým odborníkem.
Ty jogurty asi nejsou blbost, ale přesně, jak říká Mudr.Lant: Zaděláváš si tím na další a horší problémy.

od Mudr.Lant » 26 dub 2017 09:55

Kde jsi to slyšela, že se dá takto zhubnout? Možná zhubneš, ale jen chvilkově a zakládáš si na problém se zažíváním!
Já jsem pro změnu slyšel, že pokud sníš zelenou klobásku, tak jsi chudší o tři kila během pár hodin! :-/n

Bílý jogurt na hubnutí?

od Katka » 26 dub 2017 09:40

Je pravda, že když vydržím celý týden jíst jen bílé jogurty a nic jiného, že zhubnu 3 kg?

Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Zdravestravovani.cz a proto je doporučuji.

Nahoru