Od kolika let dávat dětem vnitřnosti?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Kolína K.

Od kolika let dávat dětem vnitřnosti?

Nový příspěvek od Kolína K. » 06 říj 2017 11:37

V kolika letech začít dávat dětem vnitřnosti jako například játra nebo ledvinky v omáčce?




Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 06 říj 2017 12:30

Já bych dětem (i dospělým) podával vnitřnosti zásadně čerstvé - nikoli 'několikaleté'...
:lol: :lol:

Myslím, že žádné omezení není...
Jakmile dítě přejde na běžnou stravu, klidně může i vnitřnosti - neboj, tepelně upravené nekoušou...
;)
Jen - nedoporučuju drůbeží (třeba játra) - a už vůbec ne kuřecí...
;)

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 06 říj 2017 12:32

Vnitřnosti mohou dostávat i úplně malé děti, stejně jako maso. Jen s těmi játry opatrně, dávat jen kousek a ne často. Obsahují mnoho vitamínu A a tím se dá předávkovat.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 06 říj 2017 13:55

Játra, ledviny jsou čističkou, a pro dítě docela nevhodné. To si myslím osobně. Pokud se mým dětem nabízely jídla, kde byly játra, ledviny, slezina..., rázně odmítali, ale dnes si na játrových knedlíčcích nebo zavářce pochutnávají.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 06 říj 2017 16:11

Mudr.Lant Játra, ledviny jsou čističkou, a pro dítě docela nevhodné. To si myslím osobně. Pokud se mým dětem nabízely jídla, kde byly játra, ledviny, slezina..., rázně odmítali, ale dnes si na játrových knedlíčcích nebo zavářce pochutnávají.
Můj osobní názor - ale nejsem doktor...
;)
Játra
- čerstvá, vepřová, zdrava, dneska - neobsahují dostatek skodlivin na to aby spíše škodila, než prospívala
- drůbeží - mohou škodit (zejména kuřecí z průmyslových chovu), drůbež je háklivá a ti ptáci jsou krmení antibiotiky (husich či kachních bych se obával méně, nebál bych se třeba pštrosích)
- hovězí - podle toho... z bejcka bych se taky nebál - 18 měsíců, to je mladé a zdravé, ale nevíš, jestli zrovna tohle nejsou játra přestárlé dojnice, která měla díky necitlivému dojeni opakovaně záněty struků...
___
Ledvinky
- pouze vepřové - a pokud jsou čerstvé a dobře vymyte (vyřezané močovody), delikatesa ,- jen si je tak opražit na tale (BTW - moč páchne, ale neškodí)
___
Slezina - opět jen vepřová - tak to je extrémní dobrota, a, přiznám se, nejsem si vědom možných škodlivin
________________
Běžně se, z vepře, zpracovávají jeste střeva (tlusté i tenké), žaludek, plíce...
Bránice - to je teprve lahůdka, panenka nebo sekaná v košilce... Až se mi sbíhají sliny...
:lol:


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 06 říj 2017 17:20

Běžně se, z vepře, zpracovávají jeste střeva (tlusté i tenké), žaludek, plíce...
Bránice - to je teprve lahůdka, panenka nebo sekaná v košilce... Až se mi sbíhají sliny...
:lol:
=================================
Nemáš chuť na sekanou nebo něco jiného?? :lol:
zabijaka.jpg
zabijaka.jpg (251.64 KiB) Zobrazeno 1544 x
sek..jpg
sek..jpg (252.58 KiB) Zobrazeno 1544 x
20156019_1909271816005901_8082198904925405705_n.jpg
20156019_1909271816005901_8082198904925405705_n.jpg (162.42 KiB) Zobrazeno 1544 x

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 06 říj 2017 17:20

mowla Můj osobní názor - ale nejsem doktor...
;)
Játra
- čerstvá, vepřová, zdrava, dneska - neobsahují dostatek skodlivin na to aby spíše škodila, než prospívala
- drůbeží - mohou škodit (zejména kuřecí z průmyslových chovu), drůbež je háklivá a ti ptáci jsou krmení antibiotiky (husich či kachních bych se obával méně, nebál bych se třeba pštrosích)
- hovězí - podle toho... z bejcka bych se taky nebál - 18 měsíců, to je mladé a zdravé, ale nevíš, jestli zrovna tohle nejsou játra přestárlé dojnice, která měla díky necitlivému dojeni opakovaně záněty struků...
___
Ledvinky
- pouze vepřové - a pokud jsou čerstvé a dobře vymyte (vyřezané močovody), delikatesa ,- jen si je tak opražit na tale (BTW - moč páchne, ale neškodí)
___
Slezina - opět jen vepřová - tak to je extrémní dobrota, a, přiznám se, nejsem si vědom možných škodlivin
________________
Běžně se, z vepře, zpracovávají jeste střeva (tlusté i tenké), žaludek, plíce...
Bránice - to je teprve lahůdka, panenka nebo sekaná v košilce... Až se mi sbíhají sliny...
:lol:
.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 06 říj 2017 18:17

No ty nám děláš chutě. :lol:
Můj pes vnitřnosti miluje. Když dostane na výběr vnitřnosti a čistou svalovinu, vždy si vybere ty vnitřnosti. Nejvíc mu voní ty smradlavé ledvinky. :lol:

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 06 říj 2017 18:41

Mudr.Lant Nemáš chuť na sekanou nebo něco jiného??[/attachment]
Haj*lééééééééééé...!!

:lol: :lol: :lol:

Ještěže si právě dávám jinou dobrotu, smetanovou houbovou omáčku.
A ohřívám si kuřecí vývar s masem a zeleninou...
A v troubě mi 'smrdí' kotleta na jablkách...
:lol: :lol: :lol:


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek