Prosadí se legalizace marihuany?!

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Tráva

Prosadí se legalizace marihuany?!

Nový příspěvek od Tráva » 27 říj 2017 17:36

Myslíte si, že Piráti v PS prosadí legalizaci marihuany pro léčebné účely?




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 27 říj 2017 17:44

Mohli by. Ale ta otázka není celá. Oni prosazují legalizaci marihuany obecně, ale včetně jejího zdanění (jako tabák a alkohol), aby na tom stát vydělával ;)

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 27 říj 2017 18:06

Doufám v to...
;)
Ne, že bych tak nutně trávu potřeboval - ale vím, že někdy potřebná je...
A že je, pokud jde o trvalé následky, méně škodlivá, než alkohol, je - myslím, už prokázáno...
;)

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 27 říj 2017 18:55

Je pravda že zhulený hochy rád nemám.Ale kriminalizovat někoho že si na zahradě vypěatuje několik stromků konopí se mě nelíbí.Je skutečně na pováženou když člověk trpící Parkinsonem a konopí mu pomáhá tak jej za to honit po soudech.Stejně kdo chce tak si to pokud má možnost doma vypěstuje.Něco jiného je když žluťáci to jedou ve velkém a navíc odebírají elektřinu na černo.To mě nutí k přirovnání i když to s tím nesouvisí telefonování za jízdy.Nikdo to nerespektujetak dle mého soudu to je zákon o ničem a ten bych zrušil.To samé nulová tolerance alkoholu.I když tam je to diskutabilní.To samé za socíku když byl totální zákaz zábavné pyrotechniky.Každý kdo tomu trochu rozumněl tak to kutil doma nebo nakupoval od Rusáků.A možná těch poraněných pazour bylo daleko více jak dneska.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 říj 2017 19:32

dabač Je pravda že zhulený hochy rád nemám.Ale kriminalizovat někoho že si na zahradě vypěatuje několik stromků konopí se mě nelíbí.Je skutečně na pováženou když člověk trpící Parkinsonem a konopí mu pomáhá tak jej za to honit po soudech.Stejně kdo chce tak si to pokud má možnost doma vypěstuje.Něco jiného je když žluťáci to jedou ve velkém a navíc odebírají elektřinu na černo.To mě nutí k přirovnání i když to s tím nesouvisí telefonování za jízdy.Nikdo to nerespektujetak dle mého soudu to je zákon o ničem a ten bych zrušil.To samé nulová tolerance alkoholu.I když tam je to diskutabilní.To samé za socíku když byl totální zákaz zábavné pyrotechniky.Každý kdo tomu trochu rozumněl tak to kutil doma nebo nakupoval od Rusáků.A možná těch poraněných pazour bylo daleko více jak dneska.
Dabači, pamatuješ? Sanitr- novinový papír - poplašňáky nebo nažhavené křesací kamínky? To měla VB na obdélníkovým náměstí hódně práce. :lol:


dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 28 říj 2017 09:32

No bodejť.Taky jsem byl výrobce těchto blbostí.Od 16 mě hvízdá v uších.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek