Musí mít vozy taxislužby stejnou barvu?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 lis 2017 08:54

Mudr.Lant Nepřipomínají ti něco tato slova? satam®Datum: 16.05.17 22:30
odpovědět
Kuky má částečně pravdu, ale já se stydím, protože tu Dácii mám doma. Ovšem jezdí s ní žena..., nebo...
satam®Datum: 07.08.17 23:44
odpovědět
Já bych šel do toho Logana. Dostaneš nové auto s nejspíš tříletou zárukou a nemusíš se ty tři roky o nic starat, jen o běžnou údržbu. Mám s Dáciemi také zkušenosti a moje žena najela na MCVéčku první řady 400 tisíc km na LPG
Zdroj: https://www.poradte.cz/auto-moto/28203- ... -auto.html
To, že máte autotaxi je také známo, když tvoje paní Marcela (příjemné jméno)má živnostenské oprávnění a to je na silniční motorovou dopravu, což je taxislužba. Adresu už známe, já znám tvůj email, i telefonní číslo a dokonce mám i tvé fotografie. Ještě něco?

Nabídl bych ti, ale když máš ten hladinu cholesterolu... -:-/
A to si jako myslíš, že si sednu na pr.el, když máš o mně informace, které snadno zjistíš o každém, kdo je v Živnostenském rejstříku?
Co se vlastnictví aut týká, budeš muset ještě asi hodně studovat, než zjistíš, že když napíšu "tu Dácii mám doma", neznamená to, že je moje. A zkušeností s cizími auty mám hodně, protože s nimi jezdím. Jen tak mimochodem, manželka momentálně jezdí s Dácií, která je majetkem jisté společnosti a já mám s takovými auty najety statisíce km.
A česky se pořád ne a ne naučit. Kdy už konečně pochopíš, že ten hladin cholesterolu jsi uvedl do života ty a já se tomu jen vysmívám? A tím "Už se na tebe nemůžu dočkat" jsi to perfektně dorazil.




Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 lis 2017 09:03

satam A to si jako myslíš, že si sednu na pr.el, když máš o mně informace, které snadno zjistíš o každém, kdo je v Živnostenském rejstříku?
Co se vlastnictví aut týká, budeš muset ještě asi hodně studovat, než zjistíš, že když napíšu "tu Dácii mám doma", neznamená to, že je moje. A zkušeností s cizími auty mám hodně, protože s nimi jezdím. Jen tak mimochodem, manželka momentálně jezdí s Dácií, která je majetkem jisté společnosti a já mám s takovými auty najety statisíce km.
A česky se pořád ne a ne naučit. Kdy už konečně pochopíš, že ten hladin cholesterolu jsi uvedl do života ty a já se tomu jen vysmívám?
No, to je pravda, že manželka jezdí s oranžovo - bílo Dacii a kupodivu opět parkuje na místě, kde stávala ta modro - bílá, ale ta nová má pěknou reklamu, která je majetkem leasigové společnosti.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 lis 2017 09:06

Mudr.Lant No, to je pravda, že manželka jezdí s oranžovo - bílo Dacii a kupodivu opět parkuje na místě, kde stávala ta modro - bílá, ale ta nová má pěknou reklamu, která je majetkem leasigové společnosti.
Čeština brečí. Jaká reklama je majetkem nějaké leasingové společnosti, když o žádné leasingové společnosti manželka ani já nic nevíme :-:u :-:u :-:u

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 lis 2017 09:09

satam Čeština brečí. Jaká reklama je majetkem nějaké leasingové společnosti, když o žádné leasingové společnosti manželka ani já nic nevíme :-:u :-:u :-:u
Ale firmu vlastní, že?

Neodváděj pozornost na češtinu, je ti to prd platné. -:-/

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 lis 2017 09:30

Mudr.Lant Ale firmu vlastní, že?

Neodváděj pozornost na češtinu, je ti to prd platné. -:-/
Nemám na tvé bláboly náladu a končím. S člověkem, který neumí česky a ještě se snaží to popírat, se nemám o čem bavit.


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 lis 2017 09:38

satam Nemám na tvé bláboly náladu a končím. S člověkem, který neumí česky a ještě se snaží to popírat, se nemám o čem bavit.
Zase se vykrucuješ a svádíš to na moji, krásnou češtinu. Že ti hanba není, že se nepřiznáš ke všemu co tady píšeš a lžeš. Modré auto si v životě neviděl, pak sis vzpomněl že ano, o oranžovo - bílým, které stojí na místě modrého se vymlouváš, že jej nevlastníte... Bože, dej tomu pánovi sílu a hlavně tu psychickou nebo se jednou zhroutí. AMEN!


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Mají ještě pohřební vozy černou barvu?
       od Leoš Pc » 29 srp 2017 16:11 »
    3 Příspěvků
    904 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jitule
    29 srp 2017 18:18
  •    Má všechna tráva stejnou barvu?
       od Monika L. » 31 črc 2016 09:24 »
    3 Příspěvků
    1061 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Monika L.
    31 črc 2016 20:11
  •    Má knír může vždy stejnou barvu jako vlasy ?
       od Svoboda » 16 pro 2016 20:52 »
    2 Příspěvků
    814 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Zuzka36
    17 pro 2016 10:00
  •    Mají vozy záchranářů přednosti při majácích bez zvuku?
       od KORY » 04 lis 2017 12:17 »
    2 Příspěvků
    735 Zobrazení
    Poslední příspěvek od KORY
    04 lis 2017 12:47
  •    Musí mít máslo bílou barvu?
       od Wikan » 22 srp 2017 18:12 »
    4 Příspěvků
    814 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    22 srp 2017 20:41