Musí mít vozy taxislužby stejnou barvu?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.


satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 19:56

Ne, proč?

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 19:59

satam Ne, proč?
No že v Praze jsou převážně žluté, ale já viděl Dacii v hnusným modro - bílým provedení a o řidiči ani nemluvě. :lol:

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 20:05

Mudr.Lant No že v Praze jsou převážně žluté, ale já viděl Dacii v hnusným modro - bílým provedení a o řidiči ani nemluvě. :lol:
Už zase hulíš. V Praze nejsou "převážně" žluté, ale všechny možné barvy a prosím o upřesnění, kde jsi viděl tu Dacii.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 20:41

satam Už zase hulíš. V Praze nejsou "převážně" žluté, ale všechny možné barvy a prosím o upřesnění, kde jsi viděl tu Dacii.
Když tak pěkně prosíš, tak v Chebu.


satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 20:42

Mudr.Lant Když tak pěkně prosíš, tak v Chebu.
Kup si brejle a dost silné. Žádná taková v Chebu není. Něco bych o tom musel vědět.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 20:45

satam Kup si brejle a dost silné. Žádná taková v Chebu není. Něco bych o tom musel vědět.
Opět lžeš. Chceš vědět ulici a dokonce i číslo domu, kde stojí, respektive stála?

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 20:47

Mudr.Lant Opět lžeš. Chceš vědět ulici a dokonce i číslo domu, kde stojí, respektive stála?
Zkus to. Jinak "žádná taková v Chebu není. Něco bych o tom musel vědět". :lol: :lol: :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 20:54

Ale víš, jen se to stydíš přiznat. /:/)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 20:56

Mudr.Lant Ale víš, jen se to stydíš přiznat. /:/)
Dokaž. Já dokázat nemůžu, že tu žádná taková není, když není :lol: :lol: :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 20:59

satam Dokaž. Já dokázat nemůžu, že tu žádná taková není, když není :lol: :lol: :lol:
Což o to, poslal bych ti důkaz do SZ, ale ty je zásadně bez čtení mažeš, a dát ten důkaz tady, zesměšnil bych tě a usvědčil, že tady lžeš! :lol:

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 21:07

Mudr.Lant Což o to, poslal bych ti důkaz do SZ, ale ty je zásadně bez čtení mažeš, a dát ten důkaz tady, zesměšnil bych tě a usvědčil, že tady lžeš! :lol:
Prdlajz. Jen to sem klidně dej jinak už ses teď zesměšnil a můžeš to napravit jen důkazem, že nelžeš.
A jseš fakt jasnovidec, protože co se SZ týká, okamžitě jsi debilně zobecnil jediný případ, na který jsem tě upozornil, že pokud se nevyjádříš, pak SZ bez čtení smažu. Uvědom si, že si hodně rychle začínáš "kakat" do vlastních kalhot a začínáš tu ze sebe dělat blbce.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 21:13

satam Prdlajz. Jen to sem klidně dej jinak už ses teď zesměšnil a můžeš to napravit jen důkazem, že nelžeš.
A jseš fakt jasnovidec, protože co se SZ týká, okamžitě jsi debilně zobecnil jediný případ, na který jsem tě upozornil, že pokud se nevyjádříš, pak SZ bez čtení smažu. Uvědom si, že si hodně rychle začínáš "kakat" do vlastních kalhot a začínáš tu ze sebe dělat blbce.
:lol: Bude ti, zatím stačit ulice, třeba i číslem popisným?

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 21:17

Mudr.Lant :lol: Bude ti, zatím stačit ulice, třeba i číslem popisným?
Nevymlouvej se a dokazuj! Jak zatím? Dodej foto a přestaň blábolit. To jediné ti totiž jde docela dobře. Stejně dokážeš kulové. Raději to honem uzavři jako ten cholesterol, protože i tady ti došly argumenty.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 21:21

Jak tento důkaz okecáš....


Záznam celé obrazovky 01.11.2017 211052.jpg
Záznam celé obrazovky 01.11.2017 211052.jpg (58.23 KiB) Zobrazeno 3445 x

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 21:30

Mudr.Lant Jak tento důkaz okecáš....
Já na rozdíl od tebe neokecávám. Jednak to není důkaz, že to auto jezdí v Chebu, jednak tam chybí datum pořízení. Ale abych se vrátil k tomu okecávání: Ano, tohle auto v Chebu jezdilo před cca 6 lety a z té doby je patrně i ten obrázek. Já jsem se objevil na 24poradně 27.02.2017. Takže to auto se mnou nemá nic společného a ty ses zase ztrapnil.
A jen tak mimochodem, když seš vševědoucí: Co to je za ulici a č. popisné?

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 21:33

satam Já na rozdíl od tebe neokecávám. Jednak to není důkaz, že to auto jezdí v Chebu, jednak tam chybí datum pořízení. Ale abych se vrátil k tomu okecávání: Ano, tohle auto v Chebu jezdilo před cca 6 lety a z té doby je patrně i ten obrázek. Já jsem se objevil na 24poradně 27.02.2017. Takže to auto se mnou nemá nic společného a ty ses zase ztrapnil.
A jen tak mimochodem, když seš vševědoucí: Co to je za ulici a č. popisné?
Moment, ty už na Valdštejnové 9**/46, nebydlíš? :lol:

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 21:40

Kupodivu bydlím, ale to auto na té adrese nikdy nestálo :lol: :lol: :lol:
A nauč se česky, je to Valdštejnova, ne Valdštejnová. Takže bydlím ve Valdštejnově 46.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 21:51

Hele, Doktore, nechceš se raději bavit o cholesterolu? To ti šlo líp :lol: :lol: :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 21:52

satam Kupodivu bydlím, ale to auto na té adrese nikdy nestálo :lol: :lol: :lol:
A nauč se česky, je to Valdštejnova, ne Valdštejnová. Takže bydlím ve Valdštejnově 46.
To taky netvrdím. Stojí na rohu Valdštejnova - Jirásková, což je za rohem, kde auto stávalo a pevně věřím, že tam parkuješ dodnes. Na ty tvoje opravy ti z vysoka...., věnuj se tvým lžím.
... a dělej, musím vytáhnout bůček z udírny.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 21:58

Mudr.Lant To taky netvrdím. Stojí na rohu Valdštejnova - Jirásková, což je za rohem, kde auto stávalo a pevně věřím, že tam parkuješ dodnes. Na ty tvoje opravy ti z vysoka...., věnuj se tvým lžím.
Jirásková v Chebu není. Jo, kdybys psal "Jiráskova", tak o té se můžeme bavit. Že ti není blbé i po upozornění psát nesmysly. Že mi na ně zvysoka..... je jen tvůj problém a před veřejností to neobstojí. Uvědom si, že tvé výblitky nečtu jen já!
A jen tak mimochodem: Já neparkuji nikde, protože nemám žádné auto, kapišto??

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 22:05

satam Jirásková v Chebu není. Jo, kdybys psal "Jiráskova", tak o té se můžeme bavit. Že ti není blbé i po upozornění psát nesmysly. Že mi na ně zvysoka..... je jen tvůj problém a před veřejností to neobstojí. Uvědom si, že tvé výblitky nečtu jen já!
A jen tak mimochodem: Já neparkuji nikde, protože nemám žádné auto, kapišto??
To snad není možné, ty lžeš i o tom, že nemáš Dacii, na plyn, a že také jezdí i milostivá paní jako taxi? Všechno je tady dohledatelné? Jak můžeš ze sebe dělat íá je neuvěřitelné. Co si o tobě pomyslí lidé? Raději budu psát s hrubkami, než lhát jako ty!

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 22:15

Mudr.Lant To snad není možné, ty lžeš i o tom, že nemáš Dacii, na plyn, a že také jezdí i milostivá paní jako taxi? Všechno je tady dohledatelné? Jak můžeš ze sebe dělat íá je neuvěřitelné. Co si o tobě pomyslí lidé? Raději budu psát s hrubkami, než lhát jako ty!
Ty seš fakt úplně bl.ej. Já nemám žádné auto! Jediný člověk, který tu lže jsi ty. A to jen proto, že neumíš vyhodnotit informace z netu. Protože kdybys to uměl, tak víš, kdo má koncesi, možná by ses dozvěděl i to, komu patří naše auta a i možná, která to jsou (to na fotce určitě ne :lol: ).
Takže definitivně: Nemám žádnou Dácii, ani na plyn, ano,moje žena jezdí jako taxikářka, jestli tu někdo lže, tak jsi to ty, co si pomyslí lidé by mělo spíš zajímat tebe, no a česky stejně neumíš :lol: :lol: :lol:

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 22:34

Doktore, zbabělče, kde jsi? Zase utíkáš jako z cholesterolu? Pochlap se a snaž se, třeba mě přebiješ!

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 22:57

satam Doktore, zbabělče, kde jsi? Zase utíkáš jako z cholesterolu? Pochlap se a snaž se, třeba mě přebiješ!
Kdybys pořádně četl ...a dělej, musím vytáhnout bůček z udírny., věděl bys kde jsem a omluvil mou nepřítomnost, jenže ty to neumíš!
Takže, i když původně otázka zněla Musí mít vozy taxislužby stejnou barvu? dospěli jsme k závěru,, že jsi se nedokázal očistit od lží.
Jednak opět lžeš, když tvrdíš, že žádné auto nemáš, ale zjistil jsem že: satam®Datum: 16.05.17 22:30
Kuky má částečně pravdu, ale já se stydím, protože tu Dácii mám doma. Ovšem jezdí s ní žena..., lžeš jako když tiskne, lžeš, že takové auto jsi v životě neviděl, najedenou sis vzpomněl, že tam jezdilo před x lety, nevíš, že sousedíš z ulicí Jiráskova, kde i parkuješ. Tak, co tam ještě máš?

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 23:12

Mudr.Lant Kdybys pořádně četl ...a dělej, musím vytáhnout bůček z udírny., věděl bys kde jsem a omluvil mou nepřítomnost, jenže ty to neumíš!
Takže, i když původně otázka zněla Musí mít vozy taxislužby stejnou barvu? dospěli jsme k závěru,, že jsi se nedokázal očistit od lží.
Jednak opět lžeš, když tvrdíš, že žádné auto nemáš, ale zjistil jsem že: satam®Datum: 16.05.17 22:30
Kuky má částečně pravdu, ale já se stydím, protože tu Dácii mám doma. Ovšem jezdí s ní žena..., lžeš jako když tiskne, lžeš, že takové auto jsi v životě neviděl, najedenou sis vzpomněl, že tam jezdilo před x lety, nevíš, že sousedíš z ulicí Jiráskova, kde i parkuješ. Tak, co tam ještě máš?
Ty voe, abys ten bůček nepřeudil :lol:
Takže pro upřesnění: Nejsem majitelem žádného auta. Nikdy jsem neřekl, že jsem "tu Dácii v životě neviděl", to je jen tvůj další blábol. Nikdy jsem neřekl, že to auto tu jezdilo před x lety, pouze jsem řekl, že ta fotka je cca 6 let stará, zrovna tak jsem nikdy neřekl, že auto mojí ženy neparkuje v Jiráskově ulici, protože tam skutečně parkuje. Ale není to auto z fotografie.
Takže zase jen snůška blábolů, že :?: :?: :?: A kdo tady lže? No přece jen a jen pan Doktor.
Takže kdo je tady d.e.b.i.l Doktore :-:u :lol: :lol: :lol:
Ubožáku, jak se z toho vykroutíš :-:u :-:u :-:u

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 01 lis 2017 23:17

A vůbec, nestojíš mi za to, abych kvůli tobě ponocoval. Takže ti přeji Dobrou noc a Na shledanou někdy ráno :lol: :lol: :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 23:35

satam Ty voe, abys ten bůček nepřeudil :lol:
Takže pro upřesnění: Nejsem majitelem žádného auta. Nikdy jsem neřekl, že jsem "tu Dácii v životě neviděl", to je jen tvůj další blábol. Nikdy jsem neřekl, že to auto tu jezdilo před x lety, pouze jsem řekl, že ta fotka je cca 6 let stará, zrovna tak jsem nikdy neřekl, že auto mojí ženy neparkuje v Jiráskově ulici, protože tam skutečně parkuje. Ale není to auto z fotografie.
Takže zase jen snůška blábolů, že :?: :?: :?: A kdo tady lže? No přece jen a jen pan Doktor.
Takže kdo je tady d.e.b.i.l Doktore :-:u :lol: :lol: :lol:
Ubožáku, jak se z toho vykroutíš :-:u :-:u :-:u
Nepřipomínají ti něco tato slova? satam®Datum: 16.05.17 22:30
odpovědět
Kuky má částečně pravdu, ale já se stydím, protože tu Dácii mám doma. Ovšem jezdí s ní žena..., nebo...
satam®Datum: 07.08.17 23:44
odpovědět
Já bych šel do toho Logana. Dostaneš nové auto s nejspíš tříletou zárukou a nemusíš se ty tři roky o nic starat, jen o běžnou údržbu. Mám s Dáciemi také zkušenosti a moje žena najela na MCVéčku první řady 400 tisíc km na LPG
Zdroj: https://www.poradte.cz/auto-moto/28203- ... -auto.html
To, že máte autotaxi je také známo, když tvoje paní Marcela (příjemné jméno)má živnostenské oprávnění a to je na silniční motorovou dopravu, což je taxislužba. Adresu už známe, já znám tvůj email, i telefonní číslo a dokonce mám i tvé fotografie. Ještě něco?

Nabídl bych ti, ale když máš ten hladinu cholesterolu... -:-/

bůček z 1.11.jpg

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 01 lis 2017 23:49

Rád bych pokračoval, ale už mne přepadá spánek. Měj se krásně, a přeji pěknou, nikým nerušenou službu! :-pa :-pa :-pa

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 lis 2017 07:24

satam A vůbec, nestojíš mi za to, abych kvůli tobě ponocoval. Takže ti přeji Dobrou noc a Na shledanou někdy ráno :lol: :lol: :lol:
Tak co je? Noční služba byla náročná? Už se na tebe nemůžu dočkat. -:-/


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Mají ještě pohřební vozy černou barvu?
       od Leoš Pc » 29 srp 2017 16:11 »
    3 Příspěvků
    904 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jitule
    29 srp 2017 18:18
  •    Má všechna tráva stejnou barvu?
       od Monika L. » 31 črc 2016 09:24 »
    3 Příspěvků
    1061 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Monika L.
    31 črc 2016 20:11
  •    Má knír může vždy stejnou barvu jako vlasy ?
       od Svoboda » 16 pro 2016 20:52 »
    2 Příspěvků
    816 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Zuzka36
    17 pro 2016 10:00
  •    Mají vozy záchranářů přednosti při majácích bez zvuku?
       od KORY » 04 lis 2017 12:17 »
    2 Příspěvků
    735 Zobrazení
    Poslední příspěvek od KORY
    04 lis 2017 12:47
  •    Musí mít máslo bílou barvu?
       od Wikan » 22 srp 2017 18:12 »
    4 Příspěvků
    814 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    22 srp 2017 20:41