Baví zdejší uživatele se hádat?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Sandra

Baví zdejší uživatele se hádat?

Nový příspěvek od Sandra » 27 lis 2017 12:49

Nebyla jsem tu dva měsíce ale po přečtení včerejšího příspěvku kdy se hádá Mudr.Lant a Satam koukám že jsem o nic nepřišla. https://www.24poradna.eu/vymena-zelezny ... 14642.html
To je tak těžké si nastavit v profilu ignorovat uživatele? Pomohlo by kdyby admin nastavil aby nešlo zobrazit příspěvky toho druhého uživatele? Jděte už do háje s těma hádkama. Proč si nenastavíte jeden druhého ignorovat? Začínám si myslet že vás ty hádky dokonce baví. Adminovi se nedivím že to přestal mazat protože by se z toho musel zbláznit. Mějte se tu pěkně a podívám se znova za dva měsíce jestli se situace zlepšila. Nechápu to, že oba radíte na jedné poradně a snažíte se tu vyvolávat hádky mezi sebou. Tak si prostě toho druhého nevšímám a je to.

Ať si to každý přebere po svém. Prostě jsem to chtěla napsat.




Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 27 lis 2017 12:57

Děkuji za tvůj příspěvek...
;)
Opravdu...
:/-p

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 lis 2017 13:45

Sandra Nebyla jsem tu dva měsíce ale po přečtení včerejšího příspěvku kdy se hádá Mudr.Lant a Satam koukám že jsem o nic nepřišla. https://www.24poradna.eu/vymena-zelezny ... 14642.html
To je tak těžké si nastavit v profilu ignorovat uživatele? Pomohlo by kdyby admin nastavil aby nešlo zobrazit příspěvky toho druhého uživatele? Jděte už do háje s těma hádkama. Proč si nenastavíte jeden druhého ignorovat? Začínám si myslet že vás ty hádky dokonce baví. Adminovi se nedivím že to přestal mazat protože by se z toho musel zbláznit. Mějte se tu pěkně a podívám se znova za dva měsíce jestli se situace zlepšila. Nechápu to, že oba radíte na jedné poradně a snažíte se tu vyvolávat hádky mezi sebou. Tak si prostě toho druhého nevšímám a je to.

Ať si to každý přebere po svém. Prostě jsem to chtěla napsat.
:-pa
V prvé řadě tě Sandro vítám po tak dlouhé době, ale jak tak koukám, opět se tady podíváš až za dva měsíce, což je škoda.
Na tvoji otázku rád odpovím, proč nás tady baví se hádat, ale určitě sis všimla, že jsme jen dva protagonisté a pravda je, že se někdy škádlíme s Mowlou, ale toho nechám stranou. Až napíše na tvoji otázku satam své oblbující vysvětlení, přijdu na řadu s vysvětlením i já.
Co to je, podle tebe "ignorovat"? Pokud si v profilu nastavím satama jako nepřítele, tak v případě že někde odpovídá, se mi objeví "zobraz příspěvek", ale copak ti to nedá, podívat se na něj, jestli opět nelže, nehádá se s jinými, nepomlouvá a nenadává sprostě...?

Sandra

Nový příspěvek od Sandra » 27 lis 2017 13:46

Proto jsem psala jestli by pomohlo kdyby admin nastavil že by nešlo zobrazit ten příspěvek. Jeden o druhém by pak vůbec nevěděl.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 lis 2017 13:54

Sandra Proto jsem psala jestli by pomohlo kdyby admin nastavil že by nešlo zobrazit ten příspěvek. Jeden o druhém by pak vůbec nevěděl.
Možná, že by to šlo, ale jak bys se cítila, kdyby tě někdo za zády pomlouval...a ty o tom nevěděla a dozvěděla se to od jiného člena?


Sandra

Nový příspěvek od Sandra » 27 lis 2017 14:04

Nevěřím tomu že když jeden se nebude naváže do druhého že ten druhý ho bude pomlouvat.

Sandra

Nový příspěvek od Sandra » 27 lis 2017 14:06

Jde o to, když dáš někoho blokovat, jestli i on uvidí tvoje příspěvky nebo ne. Zkus mě blokovat a já napíšu jestli vidím co píšeš.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 lis 2017 14:21

Sandra Jde o to, když dáš někoho blokovat, jestli i on uvidí tvoje příspěvky nebo ne. Zkus mě blokovat a já napíšu jestli vidím co píšeš.
Moment. Už se na tom pracuje. Tak co jsi zjistila?

Sandra

Nový příspěvek od Sandra » 27 lis 2017 14:26

Mudr.Lant Moment. Už se na tom pracuje. Tak co jsi zjistila?
Nic. Vidím to co píšeš.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 lis 2017 14:28

Sandra Nic. Vidím to co píšeš.
Takže to označení někoho za nepřítele nemá žádný efekt.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 lis 2017 14:30

Mudr.Lant Takže to označení někoho za nepřítele nemá žádný efekt.
Ale pevně věřím, že admin najde způsob, aby se tady ty naše šarvátky neopakovaly.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 27 lis 2017 18:15

Mudr.Lant Ale pevně věřím, že admin najde způsob, aby se tady ty naše šarvátky neopakovaly.
Mazat vám oběma rejpavé příspěvky???
:lol: :lol: :lol:
Jo - to by bylo jednoduché...
___
Kuwa - nemůžete si dát 'přesdržku' někde mimo tento web???
___
Pokud ne, a chcete fyzicky, pak každému zaplatím polovinu nákladů na dopravu na dané místo, mne vaše půtky fááákt neba...
Jo - a tomu poraženému zavolám sanitku úplně zadarmo...!
Nedejchajícího - momentálně, se budu snažit rozdejchat...!
______________
Kluci - fakt s tím bježte njekam...
PLS...!


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Baví ještě malé děti autíčka ?
       od Korbel Petr » 03 čer 2016 17:20 »
    3 Příspěvků
    851 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Hurvajs
    03 čer 2016 17:51
  •    Zdejší rádcové bude slezina?
       od Čertík » 31 říj 2016 23:00 »
    10 Příspěvků
    1505 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Sova
    01 lis 2016 11:39
  •    Může se člověk přepracovat i když ho práce baví ?
       od Lukáš K. » 18 led 2017 06:23 »
    2 Příspěvků
    571 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Sandra
    18 led 2017 09:40
  •    Používáte zdejší vyhledávač?
       od Mudr.Lant » 05 pro 2017 09:58 »
    2 Příspěvků
    550 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    05 pro 2017 16:15
  •    Jak zablokovat zprávy od uživatele facebooku?
       od Marika22 » 12 kvě 2016 22:09 »
    2 Příspěvků
    897 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Marika22
    12 kvě 2016 22:41