Interní oznámení!

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Mudr.Lant

Interní oznámení!

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 28 lis 2017 15:57

Pro zachování dobrého jména 24poradna.eu navrhuji smír se Satamem, i přesto, že mně pomlouvá, nadává do invalidů, schizofreniků, debilů, bláznů, do blbých trollů, že žiji se stigmatem ješitného egocentristy..., nabízím smír i přesto, že na jiném fóru pomluvil a vysmál se z této poradny, i to, že porušuje Pravidla, zejména bod 1, 3, 10!
Proto se tě, Satame ptám: Přijímáš smír?
ANO - :/-p
NE - -:u
Jiná odpověď neexistuje!




Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 28 lis 2017 18:16

Jen komentuji - bylo by, kluci, na čase...
-:u

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 28 lis 2017 18:37

Doktore podle toho co jsi napsal by ti byla svatozář malá.Ono by ti trochu sebereflexe neškodilo.Často mám pocit že už to je diagnoza paranoa.Prostě jak Satam vloží odpověď tak reaguješ dost nepředvídatelně.Jinak s tebou souhlasím v tom aby jste se vzájemně respektovali.Je to vždy bouře ve sklenici vody.Osobně jsem přesvědčen že jako člověk seš v podstatě vnímavý a dobrosrdečný.No a Satame ty běž také do sebe a na ty vády se vykašli.Jen vám přeju aby to vydrželo.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 28 lis 2017 18:39

dabač Doktore podle toho co jsi napsal by ti byla svatozář malá.Ono by ti trochu sebereflexe neškodilo.Často mám pocit že už to je diagnoza paranoa.Prostě jak Satam vloží odpověď tak reaguješ dost nepředvídatelně.Jinak s tebou souhlasím v tom aby jste se vzájemně respektovali.Je to vždy bouře ve sklenici vody.Osobně jsem přesvědčen že jako člověk seš v podstatě vnímavý a dobrosrdečný.No a Satame ty běž také do sebe a na ty vády se vykašli.Jen vám přeju aby to vydrželo.
:-y :-xx

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 28 lis 2017 21:52

Asi nikdo nestojí o klid na poradně více, než já. Ovšem to, co jsi napsal, není pokus o smír, ale pokus o nadiktování smíru a pokus o to být v očích ostatních ten lepší, který podává ruku. Jaksi jsi zanedbal, že já jsem se o smír pokoušel už vícekrát a vždy jsem byl povýšeně odmítnut.
Pokud skutečně stojíš o smír, nebudeš to vykřikovat do světa s vyjmenováním všech příkoří, která jsem ti učinil, ale budeš se podle toho chovat. Já tu nemusím o tvém dosavadním chování psát vůbec nic, protože obrázek si všichni účastníci poradny udělají sami.
Ten závěr tvého Pokusu o smír je vysloveně k smíchu a v rozporu s tím, co se snažíš deklarovat.
ANO - :/-p
NE - -:u
Jiná odpověď neexistuje!
Chceš mi diktovat, co mám odpovědět? Jiná odpověď totiž existuje! A tou odpovědí bude naše vzájemné chování na poradně. Nepotřebuji žádný "Pokus o smír" ani jiné okaté snahy z tvé strany.


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 28 lis 2017 22:07

satam Asi nikdo nestojí o klid na poradně více, než já. Ovšem to, co jsi napsal, není pokus o smír, ale pokus o nadiktování smíru a pokus o to být v očích ostatních ten lepší, který podává ruku. Jaksi jsi zanedbal, že já jsem se o smír pokoušel už vícekrát a vždy jsem byl povýšeně odmítnut.
Pokud skutečně stojíš o smír, nebudeš to vykřikovat do světa s vyjmenováním všech příkoří, která jsem ti učinil, ale budeš se podle toho chovat. Já tu nemusím o tvém dosavadním chování psát vůbec nic, protože obrázek si všichni účastníci poradny udělají sami.
Ten závěr tvého Pokusu o smír je vysloveně k smíchu a v rozporu s tím, co se snažíš deklarovat.
ANO - :/-p
NE - -:u
Jiná odpověď neexistuje!
Chceš mi diktovat, co mám odpovědět? Jiná odpověď totiž existuje! A tou odpovědí bude naše vzájemné chování na poradně. Nepotřebuji žádný "Pokus o smír" ani jiné okaté snahy z tvé strany.
V tom případě, co píšeš, je nebetyčná lež. Ty jsi byl ten, který začal hádky mezi námi dvěma. Byls to ty, kterému se nelíbilo, že jsem se bránil tvým výstupům. Buď té dobroty a přečti si veškeré příspěvky mezi námi, kde jsme se navzájem napadali, přečti si příspěvky, které jsou proti tobě, ale hlavně proč jsem na ně reagoval tak, jak jsem reagoval, přečti si otázky, které tu padaly na tvoji hlavu ostatních registrovaných i neregistrovaných, přečti si příspěvky adminů, jak minulých, tak i současných a potom mi napiš zda přijímáš či nepřijímáš smír!

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 28 lis 2017 22:09

Mudr.Lant V tom případě, co píšeš, je nebetyčná lež. Ty jsi byl ten, který začal hádky mezi námi dvěma. Byls to ty, kterému se nelíbilo, že jsem se bránil tvým výstupům. Buď té dobroty a přečti si veškeré příspěvky mezi námi, kde jsme se navzájem napadali, přečti si příspěvky, které jsou proti tobě, ale hlavně proč jsem na ně reagoval tak, jak jsem reagoval, přečti si otázky, které tu padaly na tvoji hlavu ostatních registrovaných i neregistrovaných, přečti si příspěvky adminů, jak minulých, tak i současných a potom mi napiš zda přijímáš či nepřijímáš smír!
Tohle napíšeš a mluvíš o smíru? Myslím, že jsem se vyjádřil dost jasně.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 28 lis 2017 22:10

satam Tohle napíšeš a mluvíš o smíru? Myslím, že jsem se vyjádřil dost jasně.
Takže -:u ? Jak je libo!

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 28 lis 2017 22:23

Vážený pane, takhle se nechová člověk, který nabízí smír a skutečně o něj stojí.

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 29 lis 2017 12:07

Hoši hoši....

Sandra

Nový příspěvek od Sandra » 29 lis 2017 13:00

Mudr.Lante nesmíš si to hned tak brát. Zkuste na tom oba zapracovat asi smír je na světě. Musím uznat že satam se poslední dobou drží ale ty mu dáváš kouř. Možná je to jenom můj názor ale satam se poslední dobou uklidnil ale ty ho pořád provokuješ "drožkaři" a tak. Pánové není to zbytečné? Je před Vánoci a lidé by se k sobě měli chovat hezky. Myslím si že když Mudr vynechá ty poznámky na satama, bude to fungovat. Udělejte tlustou čáru a začněte se k sobě chovat jako kolegové na poradně. Neříkám říct svůj názor na danou otázku, ale urážet druhé to už je moc. Jedna kolegyně z práce by sem taky chtěla chodit radit ale copak to teď jde když se to tu hádá? Co zkusit napsat místo "on tomu nerozumí toho neposlouchej" třeba "můžeš zkusit radu kolegy"?

Je mě jasný že každý má svůj názor. Tak ho prostě napište a nezačnete pomlouvat toho druhého nebo urážet.

Případá mně to že některé hádky jsou vyvolané schválně jenom kvůli tomu že jeden má alergii na toho druhého.
Není tak těžké napsat, kolega má pravdu. Uvidí laskavost a příště to napíše tomu druhému. Pokud ale jeden vyvolává agresi, tak co může čekat že mu bude vracet ten druhý?

Klidně mně pošlete do háje, už zde několik měsíců neradím tak do toho nemám co kecat. Jen jsem chtěla napsat svůj názor.

Diktuji to v práci do mobilu takže případné nedostatky omluvte :-)))))):

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 29 lis 2017 13:04

Sandro, děkuji za rozumný názor.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 29 lis 2017 15:26

Sandro, je pravda, že satam se poslední dobou uklidnil vůči ostatním uživatelům, například mne už napadat přestal. Ale jestli čteš pozorně všechny příspěvky, pak jistě víš, že Mudr.Lanta napadá jak jen může. Ten mu to pak samozřejmě oplatí a je to pořád dokola. Taky který chlap se nechá veřejně urážet a mlčí? Asi jen bačkora.
Mudr.Lant nabízí smír, ale nezdá se, že satam na to hodlá přistoupit.
Proto si myslím, že nejlepší řešení by bylo, kdyby od teď ten který jako první začne, dostal týdenní BAN.

Pro satama. Tato odpověď patří Sandře, není tedy nutné, abys tady připisoval srdcervoucí výlevy o tom, jak jsem tě zklamala.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 29 lis 2017 17:41

Ann Pro satama. Tato odpověď patří Sandře, není tedy nutné, abys tady připisoval srdcervoucí výlevy o tom, jak jsem tě zklamala.
Vzhledem k tomu, že v tomto tématu jsem jedním z hlavních účastníků, dovolím si reagovat. Takže ti jen řeknu, že jsi mě nezklamala, s podobnou reakcí jsem přímo počítal. Ani vysvětlovat ti nic nemíním, z toho už jsem tady na poradně vyléčený. Jen zopakuji to, co jsem již napsal: Mudr.Lant smír nenabízí, Mudr.Lant se snaží ho nadiktovat. Já neodmítám smír, já odmítám diktát. Moje reakce v tomto směru byla jasná, jen to nyní řeknu trochu jinak. Přestaňme kecat a útočit na sebe a chovejme se k sobě slušně.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 29 lis 2017 17:49

Sandra Mudr.Lante nesmíš si to hned tak brát. Zkuste na tom oba zapracovat asi smír je na světě. Musím uznat že satam se poslední dobou drží ale ty mu dáváš kouř. Možná je to jenom můj názor ale satam se poslední dobou uklidnil ale ty ho pořád provokuješ "drožkaři" a tak. Pánové není to zbytečné? Je před Vánoci a lidé by se k sobě měli chovat hezky. Myslím si že když Mudr vynechá ty poznámky na satama, bude to fungovat. Udělejte tlustou čáru a začněte se k sobě chovat jako kolegové na poradně. Neříkám říct svůj názor na danou otázku, ale urážet druhé to už je moc. Jedna kolegyně z práce by sem taky chtěla chodit radit ale copak to teď jde když se to tu hádá? Co zkusit napsat místo "on tomu nerozumí toho neposlouchej" třeba "můžeš zkusit radu kolegy"?

Je mě jasný že každý má svůj názor. Tak ho prostě napište a nezačnete pomlouvat toho druhého nebo urážet.

Případá mně to že některé hádky jsou vyvolané schválně jenom kvůli tomu že jeden má alergii na toho druhého.
Není tak těžké napsat, kolega má pravdu. Uvidí laskavost a příště to napíše tomu druhému. Pokud ale jeden vyvolává agresi, tak co může čekat že mu bude vracet ten druhý?

Klidně mně pošlete do háje, už zde několik měsíců neradím tak do toho nemám co kecat. Jen jsem chtěla napsat svůj názor.

Diktuji to v práci do mobilu takže případné nedostatky omluvte :-)))))):
Sandro, děkuji ti za, pro někoho líbivá, slova.
Ono, nazvat někoho "drožkařem", který se v dnešní době nazývá taxikář, je slabý odvar proti nařčení že je někdo schizofrenik a narcista, ale hlavně paranoik!
Nikdo tě do háje posílat nemíní a máš právo do chodu poradny kecat, neboť jsi její spoluzakladatelka a to se cení a já si toho vážím. Rád tě opět uvidím.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 29 lis 2017 18:01

Ann Sandro, je pravda, že satam se poslední dobou uklidnil vůči ostatním uživatelům, například mne už napadat přestal. Ale jestli čteš pozorně všechny příspěvky, pak jistě víš, že Mudr.Lanta napadá jak jen může. Ten mu to pak samozřejmě oplatí a je to pořád dokola. Taky který chlap se nechá veřejně urážet a mlčí? Asi jen bačkora.
Mudr.Lant nabízí smír, ale nezdá se, že satam na to hodlá přistoupit.
Proto si myslím, že nejlepší řešení by bylo, kdyby od teď ten který jako první začne, dostal týdenní BAN.

Pro satama. Tato odpověď patří Sandře, není tedy nutné, abys tady připisoval srdcervoucí výlevy o tom, jak jsem tě zklamala.
Ann, děkuji za zastání, jsi jediná, což satamovi hraje do karet, ale ti vyhození z poradny satamem, by byli téhož názoru. Ještě jednou díky, a věř, že tebe budu chránit i přesto, že bych obdržel nějaký BAN, a souhlasím, aby to admin uvedl do praxe.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 29 lis 2017 21:16

Mudr.Lant Sandro, děkuji ti za, pro někoho líbivá, slova.
Ono, nazvat někoho "drožkařem", který se v dnešní době nazývá taxikář, je slabý odvar proti nařčení že je někdo schizofrenik a narcista, ale hlavně paranoik!
Nikdo tě do háje posílat nemíní a máš právo do chodu poradny kecat, neboť jsi její spoluzakladatelka a to se cení a já si toho vážím. Rád tě opět uvidím.
Mudr.Lant Ann, děkuji za zastání, jsi jediná, což satamovi hraje do karet, ale ti vyhození z poradny satamem, by byli téhož názoru. Ještě jednou díky, a věř, že tebe budu chránit i přesto, že bych obdržel nějaký BAN, a souhlasím, aby to admin uvedl do praxe.
Je mi jasné, že některými rádci budou má následující slova považována za důkaz mé nesnášenlivosti a neochotě ke smíru.
Mnou červeně zvýrazněné části citátů, včetně prvního už zvýrazněného Mudr.Lantem, nesvědčí zrovna o tom, že Mudr.Lant, který "nabízí" smír, o ten smír skutečně stojí. A jen od doby založení tématu bych našel ještě nejméně dva příspěvky, v nichž se brilantní rétor (za to má můj obdiv) a manipulátor Mudr.Lant i přes moji výzvu (Přestaňme kecat a útočit na sebe a chovejme se k sobě slušně.) snaží mě skrytě vyprovokovat k nepředloženým reakcím. To se mu však už nepodaří, protože já mám skutečný zájem na tom, aby byl na poradně klid. Zároveň si troufnu předpokládat reakci Mudr.Lanta a budu rád, pokud mě zklame a zareaguje jinak, než předpokládám.
Jinak stále trvám na svém: Přestaňme kecat a útočit na sebe a chovejme se k sobě slušně.

Sandra

Nový příspěvek od Sandra » 29 lis 2017 21:55

satam Přestaňme kecat a útočit na sebe a chovejme se k sobě slušně.
:-y :-y :-y
To je ono.
Všichni jistě ví, že jsem byla na satama naštvaná, prostě to jednou přehnal. To se na něj mám zlobit do nekonečna? Každý by měl dostat druhou šanci a já (i když mě naštval) mu ji dávám. Mudr je v pohodě když nemá rejpavé řeči na satama. A to je zase ono. Ten na toho a ten mu to oplácí.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dělám za tím tlustou čáru a zítra ráno sem půjdu radit se satamem a Mudr.Lantem a chovejte se prosím podobně. Jako kolegové. Taky si toho všímáte že když je hádka tak nechodí lidi? Asi admin ví kdy a proč stopnout reklamu.
Můžeme tu spolu vycházet jako normální lidé? I když jsem byla naštvaná tak klidně tu s váma zítra pokecám (nezlobím se na nikoho). Začít znova není nikdy pozdě.

Doufám že mně zítra nezklamete a budeme pohodový kolektiv. Budu se na vás těšit. a:-) Sandra

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 30 lis 2017 01:15

Sandra Doufám že mně zítra nezklamete a budeme pohodový kolektiv. Budu se na vás těšit. a:-) Sandra
;)
Tebe jsem tu nezažil (su nový..., omlouvám se ;))- ale děkuji za tuhle reakci...
;)
A doufám, že ti kluci (páprdové jedni) už dají pokoj - a budou jen dobře radit...
:lol: :lol: :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 30 lis 2017 07:48

satam Asi nikdo nestojí o klid na poradně více, než já. Ovšem to, co jsi napsal, není pokus o smír, ale pokus o nadiktování smíru a pokus o to být v očích ostatních ten lepší, který podává ruku. Jaksi jsi zanedbal, že já jsem se o smír pokoušel už vícekrát a vždy jsem byl povýšeně odmítnut.
Pokud skutečně stojíš o smír, nebudeš to vykřikovat do světa s vyjmenováním všech příkoří, která jsem ti učinil, ale budeš se podle toho chovat. Já tu nemusím o tvém dosavadním chování psát vůbec nic, protože obrázek si všichni účastníci poradny udělají sami.
Ten závěr tvého Pokusu o smír je vysloveně k smíchu a v rozporu s tím, co se snažíš deklarovat.
ANO - :/-p
NE - -:u
Jiná odpověď neexistuje!
Chceš mi diktovat, co mám odpovědět? Jiná odpověď totiž existuje! A tou odpovědí bude naše vzájemné chování na poradně. Nepotřebuji žádný "Pokus o smír" ani jiné okaté snahy z tvé strany.
Kde vidíš/čteš, že ti přikazuji smír? Podtrhni to červeně, ať to můžu opravit k obrazu tvému.
To tvoje Jaksi jsi zanedbal, že já jsem se o smír pokoušel už vícekrát a vždy jsem byl povýšeně odmítnut., mám níže uvedený příspěvek považovat za pokus o smír?

Příspěvek od satam » 28 lis 2017, 11:43
Mudr.Lant napsal/a:
A co pavlačové a vesnické drbny? Ty věděly o všem co se šustlo. Než jsem přišel domů, matka už věděla co za neplechu jsem dělal. :lol:

Přečti si otázku a sklapni.

Vždyť ty opravdu kážeš vodu a piješ víno!

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 30 lis 2017 09:50

satam Zároveň si troufnu předpokládat reakci Mudr.Lanta a budu rád, pokud mě zklame a zareaguje jinak, než předpokládám.
Jinak stále trvám na svém: Přestaňme kecat a útočit na sebe a chovejme se k sobě slušně.
Mudr.Lant Kde vidíš/čteš, že ti přikazuji smír? Podtrhni to červeně, ať to můžu opravit k obrazu tvému.
To tvoje Jaksi jsi zanedbal, že já jsem se o smír pokoušel už vícekrát a vždy jsem byl povýšeně odmítnut., mám níže uvedený příspěvek považovat za pokus o smír?

Příspěvek od satam » 28 lis 2017, 11:43
Mudr.Lant napsal/a:
A co pavlačové a vesnické drbny? Ty věděly o všem co se šustlo. Než jsem přišel domů, matka už věděla co za neplechu jsem dělal. :lol:

Přečti si otázku a sklapni.

Vždyť ty opravdu kážeš vodu a piješ víno!
Myslím, že právě tenhle přístup není ten správný, který by přispěl ke klidu na poradně. Bohužel jsi opět nezklamal - viz první věta v první citaci.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 30 lis 2017 10:38

satam Myslím, že právě tenhle přístup není ten správný, který by přispěl ke klidu na poradně. Bohužel jsi opět nezklamal - viz první věta v první citaci.
Jistě, ty bys potřeboval jiné znění odpovědi, ale já ti nemíním pochlebovat!

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 30 lis 2017 10:51

Mudr.Lant Jistě, ty bys potřeboval jiné znění odpovědi, ale já ti nemíním pochlebovat!
Mudr.Lante, zkus pochopit, že já nepotřebuji žádné znění odpovědi.
Jinak ti musím říci, že jsi stvořil větu, kterou jsem bez jediné úpravy mohl použít na závěr svého prvního příspěvku v tomto vláknu. Jenže já jsem se zařekl, že už nebudu útočit, budu jednat slušně a proto jsem tuto nebo podobnou větu takto útočného znění nepoužil.
Takže jen po několikáté zopakuji: Přestaňme kecat a útočit na sebe a chovejme se k sobě slušně.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 30 lis 2017 11:00

satam Mudr.Lante, zkus pochopit, že já nepotřebuji žádné znění odpovědi.
Jinak ti musím říci, že jsi stvořil větu, kterou jsem bez jediné úpravy mohl použít na závěr svého prvního příspěvku v tomto vláknu. Jenže já jsem se zařekl, že už nebudu útočit, budu jednat slušně a proto jsem tuto nebo podobnou větu takto útočného znění nepoužil.
Takže jen po několikáté zopakuji: Přestaňme kecat a útočit na sebe a chovejme se k sobě slušně.
Satame, chápu, ale jde mi o to, abych napravil chybu (pokud ještě můžu), že jsem ti přikázal (podle tebe) smír. Nic jiného v tom nehledej! Jinak souhlasím s tím, i bez našeho smíření, že se budu chovat podle Pravidel: https://www.24poradna.eu/faq/faq.php
To je má poslední reakce na toto téma!

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 30 lis 2017 12:57

Mudr.Lant Satame, chápu, ale jde mi o to, abych napravil chybu (pokud ještě můžu), že jsem ti přikázal (podle tebe) smír. Nic jiného v tom nehledej! Jinak souhlasím s tím, i bez našeho smíření, že se budu chovat podle Pravidel: https://www.24poradna.eu/faq/faq.php
To je má poslední reakce na toto téma!
Tu "chybu" napravíš velice snadno. Stačí, když se začneš chovat podle této výzvy:
Přestaňme kecat a útočit na sebe a chovejme se k sobě slušně.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 30 lis 2017 18:00

satam "Přestaňme kecat a útočit na sebe a chovejme se k sobě slušně.
Tedy podle pravidel. Pánové pravdu máte oba a já poslední slovo. /:/)


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Interní oznámení!
       od Mudr.Lant » 25 říj 2017 17:09 »
    4 Příspěvků
    1099 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Admin Pavel Soukup
    25 říj 2017 19:14
  •    Interní oznámení!
       od Mudr.Lant » 14 čer 2018 22:01 »
    1 Příspěvků
    532 Zobrazení
    Poslední příspěvek od mowla
    14 čer 2018 22:20
  •    Interní oznámení!
       od Modérateur » 30 čer 2018 14:07 »
    13 Příspěvků
    1479 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Modérateur
    02 črc 2018 12:25
  •    Interní i veřejné oznámení!
       od Modérateur » 13 srp 2018 15:29 »
    19 Příspěvků
    2184 Zobrazení
    Poslední příspěvek od dabač
    15 srp 2018 15:29
  •    Kde podat trestní oznámení?
       od Král David » 13 zář 2016 16:59 »
    3 Příspěvků
    1262 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    14 zář 2016 09:26