Proč pes běhá stále dokola?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Helebrantová

Proč pes běhá stále dokola?

Nový příspěvek od Helebrantová » 04 črc 2018 15:44

Je to už druhý den, co náš pes běhá stále dokola chalupy. Běhá tak dlouho až padne vyčerpáním. Ani se nenapije, vodu mu musím donést až k tlamě. Na noc jsem ho vzala dovnitř, spal neklidně a dnes už od rána zase stále běhá.




Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 04 črc 2018 16:36

Helebrantová Je to už druhý den, co náš pes běhá stále dokola chalupy. Běhá tak dlouho až padne vyčerpáním. Ani se nenapije, vodu mu musím donést až k tlamě. Na noc jsem ho vzala dovnitř, spal neklidně a dnes už od rána zase stále běhá.
Asi ho klepla pepka.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 04 črc 2018 18:21

---》VETERINÁŘ. ..
A rychle...
Anebo jej zabij sama.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 04 črc 2018 18:57

mowla ---》VETERINÁŘ. ..
A rychle...
Anebo jej zabij sama.
Anebo jej zabij sama. Není to kruté?

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 04 črc 2018 19:50

Mudr.Lant Anebo jej zabij sama. Není to kruté?
Je kruté zabít trápící se zvíře???
WTF???


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 04 črc 2018 19:56

mowla Je kruté zabít trápící se zvíře???
WTF???
Jseš si jistý s diagnózou? Já bych zabil prase, kdyby sedlo na zadní, to vím, že už mu není pomoci, ale že pes lítá...

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 04 črc 2018 20:03

Mudr.Lant Jseš si jistý s diagnózou? Já bych zabil prase, kdyby sedlo na zadní, to vím, že už mu není pomoci, ale že pes lítá...
Ty's diagnostikoval mrtvici...
;)
Já nejsem psolékař - ale lítá-li zvíře bez napití a žrádla až do padnutí...? Dva dny??
___
Osobně bych jej tak po dvou hodinách nezvladatelného a nedefinovatelného chování odvezl (dobře zabaleného v dekách - aby mi neublížil!!) k veterináři...
Ten by mi poradil...
___
Tady se nějaká trubka domáhá rady na obecném fóru - a ty chceš, abych byl vstřícný??
No - asi jo, polepším se - nejdřív bych utratil tu majitelku, která nechá jí chované zvíře se trápit...
___
Je to lepší???
:lol: :lol: :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 04 črc 2018 22:47

mowla Ty's diagnostikoval mrtvici...
;)
Já nejsem psolékař - ale lítá-li zvíře bez napití a žrádla až do padnutí...? Dva dny??
___
Osobně bych jej tak po dvou hodinách nezvladatelného a nedefinovatelného chování odvezl (dobře zabaleného v dekách - aby mi neublížil!!) k veterináři...
Ten by mi poradil...
___
Tady se nějaká trubka domáhá rady na obecném fóru - a ty chceš, abych byl vstřícný??
No - asi jo, polepším se - nejdřív bych utratil tu majitelku, která nechá jí chované zvíře se trápit...
___
Je to lepší???
:lol: :lol: :lol:
Jaký je rozdíl mezi asi a zcela jistě?
Jsem jen rád, že jsi nenavrhl mamince, která měla problémy s umístěním dítěte...zabít!

Helebrantová

Nový příspěvek od Helebrantová » 05 črc 2018 07:46

mowla Tady se nějaká trubka domáhá rady na obecném fóru - a ty chceš, abych byl vstřícný??
No - asi jo, polepším se - nejdřív bych utratil tu majitelku, která nechá jí chované zvíře se trápit...
___
Je to lepší???
:lol: :lol: :lol:
Kdo něco neví a zeptá se, je u vás trubka? K čemu potom poradna je? Psala jsem hned první den do veterinární poradny, ale tam mi nikdo neodpověděl. Tak jsem doufala, že u vás se odpovědi dočkám.
Na dotaz zda je to lepší - ano je. Vet mu dal injekci na uklidnění a nějaké léky. Byla to slabá mrtvička.

Pes je teprve dvouletý a s PP, stál mě 20.000,- Podle vás mám sama zabít každého psa, když onemocní?
Za vaši radu neděkuji. Helebrantová

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 05 črc 2018 11:15

Helebrantová Kdo něco neví a zeptá se, je u vás trubka? K čemu potom poradna je? Psala jsem hned první den do veterinární poradny, ale tam mi nikdo neodpověděl. Tak jsem doufala, že u vás se odpovědi dočkám.
Na dotaz zda je to lepší - ano je. Vet mu dal injekci na uklidnění a nějaké léky. Byla to slabá mrtvička.

Pes je teprve dvouletý a s PP, stál mě 20.000,- Podle vás mám sama zabít každého psa, když onemocní?
Za vaši radu neděkuji. Helebrantová
"trubka" - ne proto, že něco nevis - proto, že necháš zvíře 2 dny se trápit
"psala jsem do poradny" - ja tomu asi nerozumim - kdyby bylo něco tobě nebo tvému blízkému člověku, taky namísto návštěvy lékaře napíšeš do poradny???
"pes stal 20 tisic" - opet nerozumim - kdyby stal 40, necháš jej trápit 4 dny??
"mam sama zabit" - poridis-li si zvíře, mas - podle mne, povinnost se o něj dobře starat - a to - podle tvého dotazu neumíš - takže bys je mela buďto předat někomu zodpovednejsimu anebo zabit
___
Je mi vcelku jedno, zda mi poděkuje - ale doufám, že tva bohorovnost ve vztahu k psovi dostala trhlinu a budeš se o něj - propriste, starat lépe.

Helebrantová

Nový příspěvek od Helebrantová » 05 črc 2018 12:07

Pro příště vím, že jste hrubián a budu se ptát jinde.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 05 črc 2018 12:16

Helebrantová Pro příště vím, že jste hrubián a budu se ptát jinde.
:lol: :lol: :lol:
Děkuji. ..


Zamčeno
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Roste řeřicha stále dokola?
       od Pavlásek » 15 zář 2016 09:44 »
    2 Příspěvků
    825 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Pavlásek
    15 zář 2016 15:34
  •    Výtah který jezdí stále dokola
       od Marty » 27 led 2017 14:00 »
    6 Příspěvků
    1848 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    27 led 2017 16:02
  •    Opakují se stále recepty dokola?
       od Šimon » 11 črc 2017 10:22 »
    3 Příspěvků
    748 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Alena
    11 črc 2017 10:26
  •    Jak se běhá po pláži?
       od Luboš » 29 říj 2017 16:19 »
    3 Příspěvků
    713 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    29 říj 2017 17:53
  •    Uteče člověk medvědovi? Jak rychle běhá medvěd?
       od Ivan » 20 lis 2017 23:46 »
    3 Příspěvků
    1138 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mansvet
    20 lis 2017 23:50