Poradíte poradnu?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Hanka

Poradíte poradnu?

Nový příspěvek od Hanka » 07 črc 2018 13:00

Poraďte mi prosím poradnu, kde člověku někdo normálně odpoví. Tady se zřejmě čekají otázky jen od právníků, doktorů a dalších vysokoškoláků. Chtěla jsem jen vědět, jestli přijde levněji na spotřebu vody a elektřiny, když budu prát každý den v malé pračce, než ob den ve velké. Zdá se, že pro místní rádce je to neřešitelný problém.
Byla jsem zde naposled. Hanka




Jan z Rokycan1

Nový příspěvek od Jan z Rokycan1 » 07 črc 2018 13:04

Hanko, pláčeš dobře, ale na špatném hrobě. Rádi ti tu poradíme, ale musíš nám poskytnout nějaké informace. Jak ti napsal mowla, je rozdíl mezi pračkou pro "vlka samotáře" a pračkou pro pětičlennou rodinu s malými dětmi. Takže zkus tyto informace doplnit, rádi budeme reagovat a poradíme ti.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 07 črc 2018 13:15

Milá Hanko...
Chces-li relevantní radu, musíš dodat informace...
Tedy - ptas-li se na pračku, musíš dodat info, kolik prádla potřebuješ - a jak často, prat.
A - domnívám se, že k tomu nepotřebuješ VS, musíš jen trochu uvažovat (saaakra -to boli, vid??).
___
Mel bych napsat, jak moc mne mrzí, že s námi nesetrvas - ale nenapíšu. Nemrzi mne to.
Základem pro kvalitní odpověď je spravne položena otázka.
A musím dodat, že neumíš ani položit otázku, ani prat. ..
Umíš aspoň vařit? ??
:lol:
Az se vzpamatuješ ze soku, že nejsou na světe jen zvanilove o ničem, zeptej se tady znovu - a polož rozumnou otázku, dostane se ti rozumné odpovědi. ..
___
Prozatím ti přeji příjemný den.
;)

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 07 črc 2018 14:21

Hanka Poraďte mi prosím poradnu, kde člověku někdo normálně odpoví. Tady se zřejmě čekají otázky jen od právníků, doktorů a dalších vysokoškoláků. Chtěla jsem jen vědět, jestli přijde levněji na spotřebu vody a elektřiny, když budu prát každý den v malé pračce, než ob den ve velké. Zdá se, že pro místní rádce je to neřešitelný problém.
Byla jsem zde naposled. Hanka
Hanko, nemusíš se zlobit hned na poradnu a někdy na divné odpovědi, ale musím přiznat, že tato poradna opět vstává z ruin a počítám s tím, že se vrátí i ostatní registrovaní. Takže tu bude více odpovědí, které tě můžou uspokojit. Jen to chce svůj čas.
Rád opět uvidím nějaký tvůj dotaz, který bys měla zformulovat tak, aby byl již z počátku srozumitelný.
:-y :-pa
moderátor

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 07 črc 2018 16:45

Někdy mívám pocit, že otázka musí být položena do co podrobnějších detailů, aby odpovídající mohl odpovědět.
Ale kam bys chodila hledat jinou poradnu? Tady se dějí někdy takové věci, že by jeden žasl, ale odcházet...proč?!


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Jak jste se dostali na tuto poradnu?
       od Mudr.Lant » 17 říj 2016 10:32 »
    10 Příspěvků
    1817 Zobrazení
    Poslední příspěvek od lunka
    18 říj 2016 07:41
  •    Kolik se platí za reklamu na tuto poradnu???
       od Tazatel » 25 pro 2016 15:08 »
    4 Příspěvků
    1166 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Tazatel
    25 pro 2016 16:40
  •    Je to vhodné pro tuto poradnu?
       od Mudr.Lant » 13 dub 2017 15:15 »
    25 Příspěvků
    3261 Zobrazení
    Poslední příspěvek od nechápavá
    14 dub 2017 09:41
  •    Poraďte, jak obnovit Poradnu
       od satam » 21 dub 2017 17:09 »
    10 Příspěvků
    1659 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    21 dub 2017 19:01
  •    Zahrádkáři, poradíte zahrádkáři?
       od Mudr.Lant » 27 úno 2017 18:03 »
    10 Příspěvků
    1770 Zobrazení
    Poslední příspěvek od dabač
    01 bře 2017 08:04