Pánové, nosíte rádi košili? Jaké jsou v módě?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Vlasta Venglářová

Pánové, nosíte rádi košili? Jaké jsou v módě?

Nový příspěvek od Vlasta Venglářová » 20 črc 2018 10:07

Ten můj nosí jen trička a mikiny a mě se košile na mužích líbí. Chci mu nějakou koupit. Bude lepší kostkovaná, nebo proužkovaná? Jaké se vám víc líbí? Když se zeptám toho svého, řekne že žádnou nechce. ;)




Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 20 črc 2018 10:36

Já rád nosím košile, obzvlášť v zimě flanelovou, a přes léto lehkou, která mírně skryje mé tělesné nedostatky. :lol:

Vlasta Venglářová

Nový příspěvek od Vlasta Venglářová » 20 črc 2018 10:44

Díky. Na léto asi s krátkým rukávem. Ale nevím jestli kostkovanou, pruhovanou, nebo jednobarevnou. Nebo to už je mužům jedno?

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 20 črc 2018 10:48

Vlasta Venglářová Díky. Na léto asi s krátkým rukávem. Ale nevím jestli kostkovanou, pruhovanou, nebo jednobarevnou. Nebo to už je mužům jedno?
Tak do společnosti jednobarevnou, ale při jiných aktivitách na barvě nezáleží. Flanelky jsou tradičně s kostkou, a nějakou košili mám i s proužkami...prý zeštíhlují. :lol:

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 20 črc 2018 13:08

Nosím - jako Doktor, v zimě flanelu, v létě platene či bavlnene nebo 'funkcni'...
Nejraději kostkovane.
;)
Na společnske akce - k saku - výhradne jednobarevné - bila, seda, modra, hněda, černa, platene či bavlnene...
;)


Vlasta Venglářová

Nový příspěvek od Vlasta Venglářová » 20 črc 2018 13:10

Děkuji pánové. Snad toho svého také do některé košile dostanu. ;)


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek