Jde použít kávová sedlina vícekrát?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.


Uživatelský avatar
Paulie
člen
Příspěvků 1535
Registrován 16 úno 2016 08:21

Nový příspěvek od Paulie » 08 pro 2016 10:59

To už si asi nepochutnáš. Nebude to ono.

Gábina

Nový příspěvek od Gábina » 08 pro 2016 13:06

Jak se káva jednou vylouhuje, je to konec. Podruhé už to bude voda bez chutě.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 08 pro 2016 14:43

Já jsem dlouho pil kávu tak, že po vypití první, jsem dosypal další porci kávy a znovu zapařil. Vím, je to barbarství, ale mě to chutnalo. To sem pil až 6 káv denně. Dnes mi stačí jedna, maximálně dvě, ale poctivé. :)

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 09 pro 2016 07:38

To prý se musí lógr napřed usušit a teprve potom znovu zalít vodou. Chuť prý zvýrazní trochu soli. Já to nikdy neochutnala a ani ochutnávat nebudu. :lol:


Iva

Nový příspěvek od Iva » 06 bře 2018 13:04

Kdysi jsem jí jako sekretářka dělala jako " druháka " ředitelovi jedné velké firmy....asi si pochutnával, ale když mi donesl hrneček s lógrem, abych mu jí znovu zalila, tak již nevoněla....ale proti gustu žádný dišputát ! :*(
Pro mne je turek, klasická káva ta, která je 100%-ní arabika, piju ji z malého hrnečku ( pikolo ), dám kávu a vodu půl napůl a to je to správné vychutnání kávy. Žádný " litr " vody na 1 lžičku kávy - jak je ostatně v Česku zvykem.... :-pa


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek