Nechávat puštěnou televizi přes noc?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 17 led 2017 07:27

Byly doby, kdy jsem spával při zapnuté televizi, několikrát se probouzel a v průběhu spánku se mi zdály takové sny, že by člověk žasl. Nyní spím bez rušivých vlivů spokojeně se sny, které se dají pochopit, ale hlavně vyspalý a tím i odpočinutý. -:-/

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 17 led 2017 08:27

No přiznám se že zapnutou televizi rozumím pohotovostní režim.Ale zapnutá talevize kdy jde program mě připadá hodně ujeté.Proč zbytečně plýtvat.Ono i pohotovostní režim znamená pokud to tak je celý rok určitou nezanedbatelnou částku.V obou případech ale riskujete zahoření i když dneska pokud máte ledku je to riziko nižší.Ale je.Při dnešních stupidních pořadech na všech kanálech mám za to že je to pro šedou kůru mozkovou krajně nevhodné a škodlivé.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 17 led 2017 09:42

Také ji vypínám. Nejen že se v tichu lépe spí a ušetří peníze, ještě si nechat ve spánku do podvědomí podsouvat ty reklamy, tak to tedy ne. I když věřím, že výrobcům těch neprodejných krámů by to vyhovovalo. :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 17 led 2017 09:56

Taky jsem vypínal TV, nejen ji, ze zásuvek v domnění, že ušetřím za rok nějakou tu korunku za spotřebovanou energii, ale..... jednou jsem zapomněl přes víkend zhasnou světlo ve sklepě a úspora byla ta tam. I-:(


dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 17 led 2017 14:03

To je i můj problém.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek