PROČ POŘÁD CITUJETE POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Vrzal

PROČ POŘÁD CITUJETE POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY?

Nový příspěvek od Vrzal » 11 úno 2017 09:15

Když někomu odpovídám na poslední příspěvek tak to přece nebudu citovat panebože. To je jak v první třídě. Mě se to pak načítá strašně dlouho a taky bych sem rád chodil si to číst. Dříve u posledního příspěvku tlačítko citovat nebylo a bylo to lepší. I malé dítě pochopí že když někomu odepisuju na poslední odpověď tak ho nemusím citovat ne? I-:( I-:( I-:(




Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 11 úno 2017 09:20

Vrzal Když někomu odpovídám na poslední příspěvek tak to přece nebudu citovat panebože. To je jak v první třídě. Mě se to pak načítá strašně dlouho a taky bych sem rád chodil si to číst. Dříve u posledního příspěvku tlačítko citovat nebylo a bylo to lepší. I malé dítě pochopí že když někomu odepisuju na poslední odpověď tak ho nemusím citovat ne? I-:( I-:( I-:(
Protože citace je určená danému uživateli.

Vrzal

Nový příspěvek od Vrzal » 11 úno 2017 09:22

A to myslíš že nepochopí když mu budeš odpovídat?

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 11 úno 2017 09:23

Vrzale, já tvoji včerejší připomínku pochopila. Už to nedělám. A máš pravdu, že tlačítko u posledního příspěvku je úplně zbytečné.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 11 úno 2017 09:23

Někdo ne.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek