V kolika panelácích je problém se sousedy?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Matějj

V kolika panelácích je problém se sousedy?

Nový příspěvek od Matějj » 01 kvě 2017 21:50

V kolika procentech paneláků tak mají problém se sousedy? Nad náma bydlí Svobodovi a to je teda rodinka. Nepřizpůsobivý lidi.




Ilona 777

Nový příspěvek od Ilona 777 » 01 kvě 2017 21:51

To je ve spoustě panelácích. Myslím si že většina lidí má nějaký problém se sousedy. Někomu štěká pes, někomu dupou děti, někdo poslouchá nahlas rádio atd..

Dominik 098

Nový příspěvek od Dominik 098 » 01 kvě 2017 21:52

Jedině jít bydlet někam tam kde jsou důchodci. Ty určitě rádio poslouchat nebudou nahlas.

Květoslava

Nový příspěvek od Květoslava » 01 kvě 2017 21:53

Co se psalo v časopise tak až 9 z 10 lidí má v paneláku problémy se sousedy. Já bohužel taky. Sousedka vedle má asi 5 koček a je na chodbě šílený smrad.

anonym

Nový příspěvek od anonym » 22 srp 2018 12:11

Upřímně řečeno nemyslím si, že kde bydlí důchodci je klid...Do spodních pater i horních kde bydlí důchodci slyším zvracení, prdění , čůrání, zvuky jak když kašle tuberák... :-/n Vstávám ve 3 h ráno a večer se vracím z práce a oni....zývají civějí nadbíhají mi u výtahu...když vyjdu ven civí z oken...jsem přírodní bílá blondozrzka štríhlé postavy a z očí jim je vidět závist a zlost...7 pater...kolik problémových lidí co nechodí do práce zde bydlí...nudí se a a znudy řeší blbosti ....jsem zde v pronájmu a byt bych si v tomto paneláku nikdy\ nekoupila...ještě k tomu nenávidí psy...dávají k popelnicím otrávené párky a chleby...různé otrávené návnady...stěžují si na moji 13 letou fenu co má rakovinu že štěká...ale tím jak mě obtěžují a lezou mi ke dveřím bytu...té mojí feně se to vůbec nelíbí chce klid...denodenně slyším hlasité zvuky a upřímně řečeno kdo nemá rád zvířata nemá rád ani lidi...všude něco když jsem bydlela na vesnici to samé extrémní obtěžování od tupého civění až po pomluvy a intriky...navíc zde bydlí jedna bláznivá ženská na mateřské a ta mi minimálně 3 x týdně nadbíhá u vchodu...a zase jak kdyby byla posedlá civí na mě jak kdyby nikdy neviděla ženskou... I-:( :-n


Taky anonym

Nový příspěvek od Taky anonym » 22 srp 2018 12:19

anonym že štěká...
Bydlel jsem 5 let let v baráku kde od rána do večera štěkal pes a bylo to opravdu na přes hubu. Ani se sousedům nedivím že mají s tvým psem problém.
Na internetu je popsaný případ kdy pán měl po 17 letech konečně klid po třech infarktech protože pes konečně chcípnul a každodenní štěkání od rána do večera přestalo. Každého kdo nechá štěkat doma psa bych chytil za hubu a vytáhl ho ven. Je to na blázinec. Pokud odcházíš ráno a vracíš se večer, tak se ani nedivím sousedům že si stěžují na čokla. Je to peklo.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 22 srp 2018 13:00

anonym jsem přírodní bílá blondozrzka štríhlé postavy a z očí jim je vidět závist a zlost
Jen jestli si holka moc nefandíš. Nemyslím si, že tvůj problém spočívá v závisti. :lol:
Jsi nesnášenlivá a zlá. Tak soudím z tvého písemného projevu. Jen počkej, taky jednou budeš stará a věřím, že ti tvoji nenávist k seniorům někdo oplatí......

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 22 srp 2018 16:01

anonym Upřímně řečeno ...
Holka, bezbřeze kecáš...
:lol: :lol: :lol:
No - ono se ti to 'vrátí'...
:lol: :lol:

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 22 srp 2018 16:03

Ann Jen jestli si holka moc nefandíš. Nemyslím si, že tvůj problém spočívá v závisti. :lol:
Jsi nesnášenlivá a zlá. Tak soudím z tvého písemného projevu. Jen počkej, taky jednou budeš stará a věřím, že ti tvoji nenávist k seniorům někdo oplatí......
Ta holka je nejspíš špindíra, nemytá, neučesaná...
;)
Nech ji 'plavat' - primárně to není ani holka...
;)


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Jak donutit sousedy sbírat psí výkaly?
       od Radek L. » 26 srp 2016 15:11 »
    2 Příspěvků
    901 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    26 srp 2016 17:00
  •    Jaký plot mezi dvěma sousedy bude nejlevnější?
       od Lukáš » 27 dub 2017 17:59 »
    4 Příspěvků
    983 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    27 dub 2017 18:27
  •    Čím zaklepat na sousedy?
       od Marcela Kuchařová » 29 čer 2017 19:34 »
    2 Příspěvků
    705 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Marcela Kuchařová
    29 čer 2017 20:02
  •    Problém s pánvemi
       od kulíšek » 24 bře 2016 19:54 »
    2 Příspěvků
    1101 Zobrazení
    Poslední příspěvek od prasák
    24 bře 2016 20:29
  •    Problém se slimáky
       od Sádková Zdena » 24 bře 2016 19:56 »
    3 Příspěvků
    1290 Zobrazení
    Poslední příspěvek od prasák
    24 bře 2016 20:29