Žmolky na flanelovém povlečení?
Napsal 19 říj 2017 10:21
Jak odstranit žmolky na flanelovém povlečení? Po vyprání je povlak samý žmolek.
Všeobecná poradna - auto moto - dům a byt - zahrada - vaření - zdraví - sport - PC - kutilství - společnost - móda - zvířata.
https://www.24poradna.eu:443/
Odstraňovač žmolku, který doporučuje kolega je práce pro vrahy. Nedokáži si představit takto odstraňovat žmolky ze dvou povlaků na peřiny a podhlavníku, neustále měnit baterie nebo čekat, až se dobije akumulátor.jitka Jak odstranit žmolky na flanelovém povlečení? Po vyprání je povlak samý žmolek.
Na froté prostěradle odstraňuji holičským strojkem na vlasy a jde to poměrně dobře a v pohodě.Mudr.Lant Odstraňovač žmolku, který doporučuje kolega je práce pro vrahy. Nedokáži si představit takto odstraňovat žmolky ze dvou povlaků na peřiny a podhlavníku, neustále měnit baterie nebo čekat, až se dobije akumulátor.
Aby se žmolky netvořily, musíš povlečení prát naruby.
Já jsem někde něco podobného doporučoval, tento postup (u drobného), ale dokážeš si představit tu plochu? To bych raději spal ve žmolkovém povlečení, nebo bych si koupil nové.satam Na froté prostěradle odstraňuji holičským strojkem na vlasy a jde to poměrně dobře a v pohodě.
Doktore, vždyť v "invalidce" máš ho.no co na práci, tak kdyby ses náhodou se žmolkovým prostěradlem setkal, měl bys dost času na "oholení"Mudr.Lant Já jsem někde něco podobného doporučoval, tento postup (u drobného), ale dokážeš si představit tu plochu? To bych raději spal ve žmolkovém povlečení, nebo bych si koupil nové.
... a víš, že bych ještě rád pracoval na plný úvazek, ale i přesto, ze jsem v ID, nějakou práci udělám. Zrovna dnes jsem naložil 5 kg masa a 12 kg na klobásky. Co ti mám povídat, dělal jsem to 4 hodiny s menšími přestávkami, ale už je to v lednici a za pár dnů uzeníčko - papáníčko.satam Doktore, vždyť v "invalidce" máš ho.no co na práci, tak kdyby ses náhodou se žmolkovým prostěradlem setkal, měl bys dost času na "oholení"![]()
Mudr.Lant ... a víš, že bych ještě rád pracoval na plný úvazek, ale i přesto, ze jsem v ID, nějakou práci udělám. Zrovna dnes jsem naložil 5 kg masa a 12 kg na klobásky. Co ti mám povídat, dělal jsem to 4 hodiny s menšími přestávkami, ale už je to v lednici a za pár dnů uzeníčko - papáníčko.
Ne, já to za provokaci nepovažuji, jen jsem chtěl sdělit (tobě), co dělám na invalidce! A když to vezmu zpětně, nabízel jsem ti své výrobky, ale z osobních důvodů si odmítl.satam Doktore! Zase provokace![]()
![]()
Kdo to má číst, když se mi sbíhají sliny a realizace nikde
Máš pravdu, ale nikdy nevíš dne ani hodiny. třeba i na to dojdeMudr.Lant nabízel jsem ti své výrobky, ale z osobních důvodů si odmítl.
Abys neřekl, že jsem samice prasete domácího, tož zasedni a zprubuj ogare.satam Máš pravdu, ale nikdy nevíš dne ani hodiny. třeba i na to dojde