Stránka 1 z 1

Jak dlouho trvá postavit dům?

Napsal 13 črc 2018 12:46
od Šikula
Chtěl bych si postavit cihlový dům svépomocí. Nebude velký, jen 4+1. Chci tomu obětovat celou dovolenou, všechny soboty a neděle i večery ve všední dny. Dá se to stihnout za rok?

Napsal 13 črc 2018 12:58
od mowla
Budeš sám?
;)
Za rok nemáš šanci. ..

Napsal 13 črc 2018 13:25
od Šikula
Dík za informaci. Kolik mám tedy přibrat pomocníků? Za rok mi končí nájemní smlouva na byt s nízkým nájemným a už mi ji neprodlouží, proto potřebuji náhradní bydlení za rok. Domek bude jen přízemní bungalov. Pozemek a povolení k stavbě už mám.

Napsal 13 črc 2018 13:37
od mowla
Šikula Dík za informaci. Kolik mám tedy přibrat pomocníků? Za rok mi končí nájemní smlouva na byt s nízkým nájemným a už mi ji neprodlouží, proto potřebuji náhradní bydlení za rok. Domek bude jen přízemní bungalov. Pozemek a povolení k stavbě už mám.
Nelze odpovědět. ..
;)
Pomocníků jak schopných a časové flexibilních? ?
___
Na pozemek si přivez mobilheim (nebo postav stavební boudu s možností prespani), podstatne je, abys měl přípojky energii, vody a odpadu.
Tim vyresis aktuální nouzi - a stavět pak můžeš dle aktuálních schopnosti.
;)