Kam ukrýt kovové penízky?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Lenka

Kam ukrýt kovové penízky?

Nový příspěvek od Lenka » 07 říj 2018 10:49

Mám velké množství kovových penízků. Hlavně dvacetikoruny. Chtěla bych je někam zakopat, aby příští a další generace měla možnost najít poklad. Kam se to tak hodí? Třeba na zahradu pod strom?

Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Portu.cz a proto je doporučuji.
Portu.cz a proto je doporučuji.




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6475
Registrován 27 úno 2017 13:17

Re: Kam ukrýt kovové penízky?

Nový příspěvek od satam » 07 říj 2018 11:00

Můj názor je, že to není zrovna rozumný nápad. Dnešní peníze neobsahují žádné drahé kovy ani se nedá předpokládat, že by v budoucnu byly nějak vzácné. Takže z toho žádný poklad nebude. Kromě toho úmyslné zakopání většího množství byť kovových peněz může být považováno za poškozování peněz a může v konečném důsledku být klasifikováno jako trestný čin, týkající se oběživa.
Na tvém místě bych se tím dále nezabýval a rozumně je utratil ;)Poznámka majitele:Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Portu.cz a proto je doporučuji. Poznámka majitele:Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s Portu.cz a proto je doporučuji.

Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek