Stránka 1 z 1
Příprava zdi před štukováním
Napsal 06 led 2017 10:31
od Chip
Jak připravit stěnu před štukováním v paneláku? Bude stačit oškrábat malbu pak nanést penetraci a štuk, nebo by bylo dobré zdi škrábat až na panel a pak nanést penetraci a štuk?
Napsal 06 led 2017 10:56
od Mudr.Lant
Bylo by vhodné připravit stěny až na omítku, tedy malbu seškrábat.
Napsal 06 led 2017 13:01
od Chip
A čím by to šlo tak nejlépe? Seškrábat až na zeď?
Napsal 06 led 2017 13:36
od dabač
A proč to chcete štukovat?SNebo jenom potřebujete srovnat nerovnosti? stěna je holý beton nebo jak? to není omítnuta a naštukovaná? Trochu to rozveďte.
Napsal 06 led 2017 19:18
od Chip
Příliš křivé stěny. Je to panelový byt. Navíc kousky zdí i odpadaly. Chci na to zavolat firmu a nechat zdi štukovat.
Napsal 06 led 2017 19:33
od Mudr.Lant
To by bylo lepší stěrkování. Přece ta sádra je hladší než štuk.
Napsal 06 led 2017 20:19
od dabač
Křivé stěny štukem nesrovnáte.Pokud omítka jak říkáte opadala a není toho půlka zdi tak bych také stěrkoval.Ale říkáte že máte objednánu firmu a ti to posoudí co je třeba.Ale ptal jste se jak připravit stěnu pro štukování.Mimochodem štukujete na jádro.pokud máte opadanou omítku a ne jenom odfouknutý štuk tak musíte nahodit nejdřív jádro a potom to naštukovat.Ale evidentně se v tom ztrácíte a tak ta firma je dobré řešení.